واینر کیست ؟

واینر کیست ؟
واینر کیست؟
واینر کیست؟

شاید بارها این کلمه نوظهور را از زبان اشخاص مختلف شنیده باشید و کنجکاو بودید که بدانید واینر کیست؟ به چه کسی واینر (viner) می‌گویند و واین  (vine) به چه معنا می‌باشد.

به کلیپ‌های خنده‌دار که در شبکه‌های اجتماعی می‌بینید واین گفته می‌شود و به افرادی که در این ویدئوها نقش بازی می‌کنند واینر می‌گویند.

واینر ها زیرمجموعه اینفلوئنسرها می‌باشند و واینرهای اینستاگرامی زیرمجموعه اینستاگرامرها هستند.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را هم بخوانید:  اینفلوئنسر یا اینستاگرامر مسئله این است؟

شاید جالب باشه براتون که بدونید در پشت اکثر واین های حرفه‌ای که ما هرروز در اینستاگرام  و تلگرام می‌بینیم یک تیم حرفه‌ای اعم از نویسنده, کارگردان, فیلم‌بردار, صدابردار و…. وجود دارد که این افراد متخصص ساخت کلیپ های فان و واین می‌باشند.

واینر ها به‌سرعت در حال افزایش می‌باشند و در حال حاضر افراد کمی درزمینه ساخت کلیپ‌های فان به‌صورت تخصصی فعالیت می‌کنند و تقاضا برای این افراد فراوان است, همین‌طور مبلغ‌های قابل‌توجهی برای ساخت واین دریافت می‌کنند.

این‌یک پیشنهاد عالی برای افرادی است که جویای کار هستند و به هنر و فیلمبرداری علاقه دارند می‌باشد که به دنبال آن منبع درآمد خوبی هم برای آنها می‌باشد.

پس اگر می‌خواهید اینفلوئنسر شوید همین حالا شروع به آموزش فیلم‌برداری و هنر کنید چون هرچقدر هم تیم قوی پشت ویدئوهای شما باشد خودتان هم باید تا حدودی از این کار سررشته داشته باشید.

این مقاله را از دست ندهید:  ۸ اصلی که برای اینفلوئنسر شدن باید آنها را بدانید

آموزش جامع تدوین با موبایل تدوینگرام

چگونه از واینری کسب درآمد کنیم؟

WHO IS VYNER
vyner

می‌توان گفت واینر ها یکی از پردرآمدترین افراد جامعه هستند که البته با چندین سال صبر و حوصله و استمرار داشتن بر روی اهدافشان توانستند به درآمد میلیونی دست یابند و به‌اندازه یک جراح مغز کسب درآمد کنند!!

تبلیغات نبض کسب درآمد واینر ها می‌باشد و هرچقدر تعداد دنبال کننده‌ها (فالوور – ممبر) بیشتر باشد تعرفه تبلیغات آنها هم بیشتر می‌شود و درنتیجه درآمد آنها هم  بیشتر خواهد شد.

به‌طور مثال محمدامین کریم پور هنگامی‌که 3 میلیون فالوور داشت برای تبلیغات استوری 3 میلیون تومان می‌گرفت و زمانی که به 4 میلیون فالوور رسید برای هر تبلیغ 4 میلیون دریافت می‌کند!!

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله جذاب را هم بخوانید درآمد میلیاردی دنیا جهانبخت!

نظرات خودتون رو برای ما ارسال کنید و به ما انرژی مثبت تون رو انتقال بدید.

با تشکر

تیک گرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *