درآمد میلیاردی دنیا جهانبخت از اینستاگرام

شاید برایتان این سؤال پیش‌آمده باشد که درآمد اینفلونسر های ایرانی مانند دنیا جهانبخت چقدر است و برای تبلیغات چه مقدار پول دریافت می‌کنند.

اینفلوئنسر یا اینستاگرامر ؟ بلاگر یا ویلاگر مسئله این است!

بله مسئله این است که بدانیم این لغات تخصصی ( اینفلوئنسر , اینستاگرامر, بلاگر, ویلاگر) به چه معنی می‌باشند و اینکه چگونه و با چه تجهیزاتی می‌توانیم یکی از افراد موفق این عرصه‌ها شویم, پس با ما همراه باشید تا باهم این نکات را بررسی کنیم.

۸ اصلی که برای اینفلوئنسر شدن باید آنها را بدانید

در این مقاله قصد داریم تا نکاتی که نیاز هست برای تبدیل‌شدن به یک اینفلوئنسر موفق بدانید را برای شما تیک گرامی‌های عزیز که همیشه باعث دلگرمی ما بوده‌اید شرح دهیم پس با ما همراه باشید.

روش سایپا برای فروش پراید !؟

در این مطلب قصد داریم از روش فروش غول‌های خودروسازی پرده برداریم ونحوه استفاده آنها از تئوری بز و همچنین ببینیم چگونه این محصولات بی‌کیفیت مانند پراید را سالیان سال به‌راحتی می‌فروشند.

واینر کیست ؟

شاید بارها این کلمه نوظهور را از زبان اشخاص مختلف شنیده باشید و کنجکاو بودید که بدانید واینر کیست؟ به چه کسی واینر (viner) می‌گویند و واین  (vine) به چه معنا می‌باشد. به کلیپ‌های خنده‌دار که در شبکه‌های اجتماعی می‌بینید واین گفته می‌شود و به افرادی که در این ویدئوها نقش بازی می‌کنند واینر می‌گویند. [...]