محدود کردن افراد در اینستاگرام

محدود کردن افراد در اینستاگرام

محدود کردن کامنت ها

یکی از قابلیت های فوق العاده عالی محدود کردن افراد در اینستاگرام هست که مناسب مواقعی است که افرادی ما رو فالو دارند و شاید بتوان این افراد رو افراد پر خطر دانست , یعنی اینکه احتمال دارد که داخل دایرکت , داخل کامنت یا هر جای دیگه مطالبی را منتشر کنند که بر علیه ما باشد و ما دوست نداریم این مطالب داخل اینستاگرام ما منتشر بشه.

‏Restrict کردن در اینستاگرام

ریستریک کردن در اینستاگرام به معنای محدود کردن است که داخل اینستاگرام ما چنین قابلیتی را داریم.

ما برای اینکه نه می‌توانیم این اشخاص را بلاک کنیم و نه ریپورت کنیم از این قابلیت استفاده می‌کنیم و همه رفتار این افراد پرخطر رو داخل پیج اینستاگرام بررسی می کنیم.

با فعال کردن محدود کردن افراد در اینستاگرام چه چیزی محدود خواهد شد؟

اولین چیزی که شاید به ذهنتون برسه این که محدود کردن کامنت در اینستاگرام هست که با استفاده از این قابلیت انجام پذیر است.

یعنی اینکه وقتی فرد برای ما داخل پست اینستاگرام بهمون کامنت میده , خودش میبینه که نظرش ثبت شده ولی چیزی که جالبه اینه که نظر او ثبت نمیشه تا وقتی که صاحب پیج اون نظر رو تایید کند و افراد دیگر نظر اون شخص پرخطر رو تا زمانی که شما تایید نکنید نخواهند دید.

و به همین راحتی ما می‌توانیم افرادی که ما رو فالو دارند کنترل کنیم و نگذاریم هر کامنتی رو زیر پست ما قرار بدهند.

محدود کردن افراد در اینستاگرام
محدود کردن افراد در اینستاگرام

محدود کردن دایرکت در اینستاگرام

یکی دیگه از قابلیت‌های رستریک کردن در اینستاگرام این هستش که افراد وقتی که به ما دایرکت می فرستند و پیام می فرستند ما میتونیم اون پیام رو ببینیم بدون اینکه اون شخص متوجه بشه و اگر بخواهیم می‌توانیم صحبتمون رو ادامه بدیم ولی قبلش باید تایید کنیم که این شخص میتونه با ما ارتباط داشته باشه.

نکته: پس این میتونه یکی از روشهایی باشه که شما اگر بخواهید دایرکت کسی رو که بهتون پیام داده رو بخونید بدون اینکه اون شخص متوجه بشه.

در زیر با هم بررسی می‌کنیم که چگونه این قابلیت رو میتونیم فعال کنیم .

مرتبط:بازگردانی پیج دیسیبل شده | بازگردانی پیج هک شده | بازگردانی محدودیت سنی اینستاگرام

به‌نوعی به این کار محدود کردن اینستاگرام می‌گویند, یعنی اینکه اینستاگرام رو طوری تنظیم کنیم تا فقط افرادی رو که ما اجازه می‌دهیم برای ما بتوانند با ما ارتباط برقرار کنند.

اگر تا به حال پیج اینستاگرام من رو دنبال نکردید بهتون پیشنهاد می کنم که حتما این کار رو انجام بدید چون درون پیج آموزش های فوق العاده جذاب و بروز را به صورت رایگان منتشر می‌کنم.

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

2 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *