آپدیت جدید اینستاگرام

آپدیت جدید اینستاگرام

آپدیت جدید اینستاگرام

آپدیت جدید اینستاگرام هر چند وقت یک بار ما رو شگفت زده می کنه و قابلیت هایی رو به اپلیکیشن اضافه می‌کنه که خیلی راحت تر میشه با این برنامه ارتباط برقرار کرد و اطلاعات مفیدی رو به کاربر ارائه میدهد.

البته که اینستاگرام نقص‌هایی هم داره ولی بخواهیم به صورت صادقانه صحبت کنیم مزیت های خیلی بیشتری نسبت به نقص‌ها وجود دارد.

آپدیت جدید اینستاگرام
آپدیت جدید اینستاگرام

یک نکته هم قابل ذکر است که اینستاگرام در کشور های دیگه رتبه اول شبکه های اجتماعی رو به خودش اختصاص نداده و اکثر کشورها بر روی اپلیکیشن خاصی متمرکز نیستند و بسیاری از شبکه های اجتماعی رو در دسترس دارند مانند فیسبوک , تیک تاک و.. ولی در ایران به دلیل محدودیت‌هایی که وجود دارد اینستاگرام اولین اپلیکیشن شبکه اجتماعی می باشد.

در صورتی که ما در فیسبوک نقص‌های خیلی کمتری و قابلیت خیلی بیشتری رو میبینیم و میتونی امید داشته باشیم که نقض های اینستاگرام هم رو به بهبود خواهد رفت و کم کم رفع میشه.

آپدیت جدید اینستاگرام Sensitive Content Control

بروز شده در تاریخ 21 شهریور 1400

این قابلیت جدید اینستاگرام به کاربران این اجازه رو می‌دهد تا کنترل بیشتری را روی محتوای خودشون اعمال کنند که این کنترل ها به 3 دسته تقسیم میشوند.

آپدیت جدید اینستاگرام S.C.C

 profile > Settings > Account > Sensitive Content Control شما از این مسیر میتوانید به آپدیت جدید اینستاگرام دسترسی داشته باشید.

نقص های اینستاگرام چیست؟

یکی از مسائلی که اینستاگرام همیشه با اون دست و پنجه نرم میکنه رباتهایی هست که داخل این اپلیکیشن سوار میشه و بدلیل مقابله با این رباتها محدودیتهای بسیاری روی اپلیکیشن قرار داده که باعث حذف اکانت‌هایی شده که به اشتباه فکر میکنه روی اونها رباتی هست.

نقص اینستاگرام
نقص اینستاگرام

اکانتی که شخص سالها زحمتش رو کشیده با یک خطای هوش مصنوعی به طور کامل قطع میشه و از دسترس خارج میشه.

که البته در بیشتر مواقع امکان بازیابی اکانت وجود داره ولی شما فکر کنید یک درصد و امکان داه که برنگرده, ارگانی هم وجود ندارد که ما بخواهیم از طریق اون به صورت مستقیم این موضوع را پیگیری کنیم و بهش ثابت کنیم که روی اکانت ما رباتی نبوده و نه قصد اینکه از این طریق بخواهیم خطایی رو ایجاد کنیم در اینستاگرام داشتیم.

تغییرات در آپدیت جدید اینستاگرام چیست؟

تغییراتی که به تازگی در اینستاگرام اضافه شده قسمت ads هست که در قسمت اکانت دیتا هست و اطلاعاتی رو در اختیار ما قرار می دهد که متوجه میشیم اینستاگرام چگونه دسته بندی ما رو تعیین کرده.

در قسمت‌های اکسپلور دوره انفجار اینستاگرام ما توضیح دادیم که به چه صورت اینستاگرام ما رو تجزیه و تحلیل می کنه و نسبت به الگوریتم هایی که برای اکسپلور اینستاگرام داره دسته بندی ما رو مشخص میکنه.

همینطور پست ما رو به افرادی که علاقه‌مند هستند نشون میده و همینطور پست‌های که ما به علاقه‌مند هستیم زو در اکسپلور ما نمایش میده.

حالا این اطلاعات خیلی می تونه مفید باشه و به من کمک کنه که بدونیم اینستاگرام تا الان از ما چی میدونه و اطلاعاتی که از ما استخراج کرده چی هست.

در آپدیت جدید اینستاگرام دسته بندی هایی رو که به درد ما میخوره نشون میده و به ما پیشنهاد میده که شما میتونید داخل این دسته‌بندی‌ها تبلیغات بدید!

New Instagram update
آپدیت جدید اینستاگرام

به طور مثال برای من دسته بندی صدف بیوتی وجود داره که سر چشمه اون برمیگرده به پیج صدف بیوتی و بررسی هایی که من تو روزهای قبل روی این پیج داشتم و باعث شده که اینستاگرام متوجه بشه که من به این موضوع علاقه مند هستم و من رو جزء این دسته بندی ها قرار بده.

ما در دوره انفجاری اینستاگرام در مورد استراتژی پارتیزانی صحبت کردیم که چگونه به اکسپلور اینستاگرام افراد نفوذ کنیم و چگونه خودمون رو وارد اکسپلورر افراد زیادی از جامعه کنیم.

در صورتی که میخواهید به صورت علمی و تخصصی اینستاگرام را یاد بگیرید بهنون پیشنهاد می کنم پیج اینستاگرام من رو دنبال کنید چون در پیج به صورت مستمر آموزش های فوق العاده ارزشمند رو به صورت رایگان در اختیارتان قرار می دهد.

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *