مشاوره اینستاگرام
مشاوره

مشاوره اینستاگرام

شامل اینستاگرام مارکتینگ , مشاوره ارتقای پیج ,مشاوره فروش در اینستاگرام , مشاوره تبلیغات و همینطور مشاوره پیکربندی اینستاگرام می باشد.

تشخیص DNA

برنامه تشخیص DNA

در این آموزش می خوام بهتون برنامه رو معرفی کنیم که قابلیت های عجیبی در اون هست که یکی از آنها تشخیص dna افراد از طریق عکس اون آنهاست!!!

اینستاگرام-فارسی

اینستاگرام فارسی

اینستاگرام فارسی یکی از دغدغه های فارسی زبانان این هست که تسلط کافی به زبان انگلیسی اینستاگرام ندارند و دوست دارند که ….

هدف گذاری چیست ؟
هدف

هدف گذاری چیست؟

هدف گذاری در کسب و کار و زندگی یکی از مهمترین کارهایی هست که از ابتدا باید یاد بگیریم و به نوعی قبل از شروع هر کار باید قبل …

طرح صیانت تصویب شد
جایگزین اینستاگرام

طرح صیانت و جایگزین اینستاگرام چیست؟

طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی چگونه ما رو تحت شعاع قرار می‌دهد در صورت تصویب جایگزین اینستاگرام چه برنامه هایی خواهد بود؟

آپدیت جدید اینستاگرام
آپدیت جدید اینستاگرام

آپدیت جدید اینستاگرام

آپدیت جدید اینستاگرام هر چند وقت یک بار ما رو شگفت زده می کنه و قابلیت هایی رو به اپلیکیشن اضافه می‌کنه که خیلی راحت تر میشه با …

بچه پولدارهای اینستاگرام

بچه پولدارهای اینستاگرام

بچه پولدارهای اینستاگرام چه کسانی هستند؟ این افراد به چه نحوی به این درآمد رسیدند؟ چگونه بچه پولدار اینستاگرام بشیم و از این پلتفرم….

جذب فالوور به روش فالو آنفالو
افزایش فالور

جذب فالوور اینستاگرام به روش فالو آنفالو

جذب فالوور در اینستاگرام روش های متفاوتی دارد که میتوان از آنها بهره برد ولی بعضی از روشها وجود دارند که باید از آنها پرهیز شود که ….

ورود به اکسپلور اینستاگرام
اکسپلور اینستاگرام

عینک اکسپلور در اینستاگرام !!

یکی از مواردی که داخل اینستاگرام کمک‌میکنه ما بیشتر دیده بشیم و البته میتونم بگم که شاید مهمترین بخش اینستاگرام , اکسپلور در اینستاگرام ….

گوگل-لنز-چیست؟
گوگل

گوگل لنز چیست؟

یکی از عجیب ترین و پیشرفته ترین قابلیت های گوگل که ارائه شده گوگل لنز می باشد که در این آموزش می‌خواهیم به قابلیتهای فوق پیشرفته آن بپردازیم.