فیلترهای اینستاگرامی مخفی | فعال کردن فیلترهای اینستاگرام

فیلترهای اینستاگرامی مخفی | فعال کردن فیلترهای اینستاگرام

یکی از قابلیت های جذاب اینستاگرام اضافه کردن فیلترهای اینستاگرامی به عکس ها و فیلم هایی است که ما از طریق این پلتفرم می‌گیریم.

فیلترها باعث جذاب تر شدن و زیبایی دوچندان اون محتوای ما می‌شود.

حال باید بدونیم که از کجا میتونیم فیلتر های اینستاگرام رو ببینیم استفاده کنیم و حتی نحوه کار با فیلتر های اینستاگرامی رو ما در این آموزش بیان می‌کنیم.

برخی از فیلتر های اینستاگرامی مخفی وجود دارد که خیلی از افراد از آن خبر ندارد.

ما در این جلسه به این هم خواهیم پرداخت و همانطور که در بالا گفتم فیلتر های اینستاگرامی به ما کمک می کنند تا بتوانیم محتوای جذاب تری تولید کنیم و افراد بیشتری رو به خودمان جذب کنیم.

یعضی از افراد بر این باور هستند که در صورت استفاده از فیلترهای اینستاگرامی ضعف خود را نشان داده‌اند پس بنابراین هیچ وقت از فیلترها استفاده نمی‌کنند ؛ ولی به نظر من اصلا هیچ ایرادی ندارد, اگر شما داخل عکس ها و فیلم هاتون از فیلتر استفاده کنید که باعث جذابتر شدن و بالا بردن کیفیت تولید محتوا شما خواهد شد.

یکی از خدمات وب سایت ما و تیم پشتیبانی میثم سالاری ساخت انواع فیلتر های اینستاگرامی به صورت شخصی سازی و برای شما هستش شام چی درست قبل لینک زیر سفارش خود را ثبت کنید و فیلتر مخصوص خودتون رو سفارش دهید.

یکی از جذابیت‌های اینستاگرام فیلترهای جذاب اون هست که میتونه لولو رو تبدیل کنه به هلو:) اما جالبِ بدونید که یکسری فیلترهای مخفی اینستاگرام هستند که ما از اونها خبر نداریم.

با استفاده از فیلترهای مخفی اینستاگرام میتونید پستهای متفاوتی را منتشر کنید و خودتون رو متمایزتر کنید.


اگر تا به حال پیج اینستاگرام من رو دنبال نکردید بهتون پیشنهاد می کنم که حتما این کار رو انجام بدید چون درون پیج آموزش های فوق العاده جذاب و بروز را به صورت رایگان منتشر می‌کنم.

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *