اینستاگرام فارسی

اینستاگرام فارسی

اینستاگرام-فارسی

اینستاگرام فارسی یکی از دغدغه های فارسی زبانان این هست که تسلط کافی به زبان انگلیسی اینستاگرام ندارند و دوست دارند که این اپلیکیشن رو به زبان مادری یعنی بصورت فارسی ازش استفاده کنند.

وبسایت‌های زیادی هستند که اینستاگرام را به صورت فارسی برای دانلود ارائه کردند و به صورت غیررسمی زبان فارسی رو داخلش گنجوندن.

داخل این اپلیکیشن های اینستاگرام فارسی در صورتیکه لاگین کنید , قابلیت های دیگه هم بهتون اضافه میشه مثل دانلود کردن عکس , دانلود کردن فیلم , دانلود استوری که همه این موارد داخل این برنامه‌ها هست.

همینطور شما می تونید از این برنامه‌ها نهایت استفاده را ببرید به جای نصب چندین برنامه داخل گوشیتون با نصب یک برنامه تمام این قابلیت‌ها رو داشته باشید.

هشدار جدی برای دانلود اینستاگرام غیر رسمی

چیزی که من اون رو هشدار میدونم اینه که شما در صورتی که از برنامه‌های غیر رسمی اینستاگرام استفاده کنید احتمالا در آینده به مشکل بر خواهید خورد.

حالا مشکل این برنامه ها چیه به این دلیل که شما از نسخه غیر رسمی استفاده می کنید و اینستاگرام تنها اپلیکیشنی خودش منتشر کرده رو به رسمیت می شناسه،که شما با این کار قانون کپی‌رایت را نقض کردید!!

قانون کپی رایت یکی از جرایم بزرگ داخل دنیا هست که داخل ایران به درستی اجرا نمیشه و ما همه چیز را به صورت رایگان در اختیار داریم.

اینستاگرام چیست؟ | نکات اینستاگرام

حال فرض کنید که شما این جرم رو انجام دادید و اینستاگرام متوجه این باشه که شما از اپلیکیشن اون استفاده نمی کنید.

با این کار اینستاگرام شما رو به عنوان یک مجرم خواهد شناخت و احتمال زیاد پیج شما را از دسترس خارج میکنه و شما رو دیسیبل میکنه.

پس پیشنهاد من اینه که در صورتی که می خواهید از اینستاگرام‌فارسی استفاده کنید از خود اپلیکیشن رسمی اینستاگرام زبان برنامه تون رو تغییر بدید به زبان فارسی.

که در این آموزش نحوه انجام این کار رو برای شما شرح خواهم داد.

آموزش فارسی سازی محیط اینستاگرام رسمی

وارد قسمت پروفایل میشید و رو سه خط یا منوی همبرگری اینستاگرام لمس میکنید.

اینستاگرام فارسی
اینستاگرام فارسی

در پنجره حدید روی گزینه Settings لمس می‌کنید.

اینستاگرام فارسی

در بخش جدید روی گزینه Account لمس میکنید.

اینستاگرام فارسی

در پنجره جدید روی قسمت Language لمس کنید.

و در قسمت ذره‌بین که در عکس مشخص کردم کلمه فارسی رو سرچ کنید و بعد اون رو از قسمت پایین انتخاب کنید.

اینستاگرام فارسی

بعد از این کار منتظر بمانید تا زبان اینستاگرام شما تغییر کند.

در صورتی که سوالی دارید میتونید در قسمت دیدگاه ها درج کنید و در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

در صورتی که میخواهید به صورت علمی و تخصصی اینستاگرام را یاد بگیرید بهنون پیشنهاد می کنم پیج اینستاگرام من رو دنبال کنید چون در پیج به صورت مستمر آموزش های فوق العاده ارزشمند رو به صورت رایگان در اختیارتان قرار می دهد.

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.