برنامه تشخیص DNA

برنامه تشخیص DNA

تشخیص DNA

در این آموزش می خوام بهتون برنامه رو معرفی کنیم که قابلیت های عجیبی در اون هست که یکی از آنها تشخیص dna افراد از طریق عکس اون آنهاست!!!

این برنامه فوق العاده به شما این امکان را می دهد که از طریق عکس کارهای بسیاری رو انجام بدی که همونطور که بهتون گفتم یکی از کارهای این برنامه تشخیص DNA است .

به این صورت که عکستون رو وارد برنامه می‌کنید و برنامه چهره شما رو آنالیز میکنه و تشخیص میده که شما بر اساس ظاهرتون چند درصد تون ایرانی هست, چند درصد عربی هست, چند درصد تون ترکیه هست و الی آخر .

بعضی مواقع نتایج بسیار جالبی رو برای ما نشون بده و می تونه ما رو ساعت ها سرگرم کنه و همین طور ما میتونیم چهره افراد دیگه ای رو از این طریق تشخیص بدیم که ‏dna این افراد مربوط به چه کشوری هست.

البته که نمیشه این رو بگینم که به صورت کامل درست و صحیح این برنامه میتونه DNA رو به درستی تشخیص بده.

ولی بر اساس دیتابیسی که داخل این برنامه هست اکثر موارد رو حدس میزنه و بیشتر جنبه تفریح و سرگرمی داره که می‌تونه ساعت‌ها شما را مشغول کنه و همینطور در جمع شما رو مشغول کنه.

تبدیل عکس به مجسمه !!!

قابلیت دیگه ای که این برنامه داره تبدیل شما به مجسمه است, عکسی رو که شما داخل اون وارد میکنید و بعنوان خوراک بهش میدید اون رو تبدیل به مجسمه میکنه و که البته نه بصورت 2 بعدی بلکه مجسمه 3 بعدی!!

این هم میتونه بسیار جذاب باشه و عکس مختلفتون رو به صورت مجسمه 3 بعدی تبدیل کنید.


تشخیص تشابه شما با سلبریتی ها !!

مورد دیگری که این برنامه تشخیص میده اینه که شما یک عکس رو به عنوان خوراک بهش می‌دید و به شما میگه شبیه کدوم سلبریتی و افراد معروف هستید.

این برنامه عجیب دیتابیسی که داخل خودش داره با استفاده از اون شما رو اسکن میکنه و تشخیص میده که شبیه به کدوم سلبریتی در کل دنیا هستید این مورد هم خیلی میتونه جذاب و سرگرم کننده باشه.

مرتبط : نرم افزار تبدیل عکس به فیلم

همینطور میتونید نتایج این برنامه رو داخل استوری یا پستهاتون منتشر کنید و به بقیه دوستانتون هم معرفی کنید.

موارد بسیار زیادی دیگه هستش که توی این برنامه گنجانده شده که بهتون پیشنهاد می کنم دانلودش کنید و از این نسخه استفاده کنید که نسخه‌ای که من براتون قرار دادم نسخه مود شده هستش و شما احتیاج ندارید هزینه‌ای بابت آن پرداخت کنید.

در صورتی که سوالی در مورد این برنامه دارید زیر همین پست از من بپرسید و نظرتون رو برای من ارسال کنید.

در صورتی که میخواهید به صورت علمی و تخصصی اینستاگرام را یاد بگیرید بهنون پیشنهاد می کنم پیج اینستاگرام من رو دنبال کنید چون در پیج به صورت مستمر آموزش های فوق العاده ارزشمند رو به صورت رایگان در اختیارتان قرار می دهد.

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.