آموزش جامع تدوین با موبایل تدوینگرام

شکل تصویر یک
212 دانشجو

تدوین با موبایل چرا؟!

تدوین با موبایل خیلی پیشرفته شده و خیلی وقتا پیش میاد که ما داخل اینستاگرام هستیم و می‌بینیم بعضی از افراد ادیت‌های فوق حرفه‌ای درویدیوهاشون به کار میبرند و فکر می‌کنیم که یک تیم خیلی قوی پشت قضیه داره کار میکنه.

بعضی ها این براشون صادق هست و بعضی ها هم براشون صادق نیست .

 من افرادی رو می شناسم که با ۲ میلیون فالوور فقط از برنامه های موبایل استفاده می‌کنند !! یعنی خودشون ویدیو هاشون رو ادیت میکند!

در حال حاضر برنامه های موبایل انقدر پیشرفته شدند که می توانند جای کامپیوترها را بگیرند همانطور که قبلاً یک ماشین حساب ساده به یک کانتینر کامپیوتر احتیاج داشت و کامپیوترهای غول‌پیکر کار یک ماشین حساب را انجام می دادند ,و لی در آینده تبدیل شدند به یک ماشین حساب خیلی کوچیک.

اولین کامپیوتر

 الان هم ادیت های فوق حرفه ای رو با همین موبایلی که ما داریم میتونیم انجام بدیم و این فوق العاده است.
در حال حاضر بی نهایت برنامه های کاربردی هستند که میتونند ما را به اهدافمون برسانند یعنی یک ویدیوی خام را بگیریم و یک ویدیو فوق العاده جذاب برای خودمون درست کنیم و داخل شبکه های مجازی مانند اینستاگرام  منتشر کنیم.
شما با هر دانشی که داشته باشید میتونید ویدیو هاتون رو ادیت کنید ,یعنی حتی دانش کامپیوتری هم احتیاج ندارید , در صورتی که  برای تدوین با برنامه های کامپیوتری شما باید دانش و پیش نیاز های کامپیوتری رو بدونید ولی با تدوین موبایل شما به راحتی می توانید یک تدوینگر حرفه ای بشید!

من در این دوره کاملاً ساده و ابتدایی به شما  تدوین با موبایل رو توضیح میدم و در انتهای این دوره  می‌توانیدیک تدوینگر حرفه ای تبدیل بشید.

 البته تمرین و استمرار شاخص اصلی این هستش که شما یک تدوینگر حرفه ای بشید و صرفاً با یک بار دیدن و یک بار انجام دادن این امکان پذیر نیست.
دور ه آموزشی تدوینگرام صرفاً این نیست که شما یک یا دوتا برنامه رو یاد بگیرید ,هر آنچه که نیاز هستش که شما برای تدوین ویدیو تون استفاده کنید من داخلی دوره آموزش میدم.
من با اینکه پیش نیازها و تجهیزات مورد نیاز که برای تدوین با سیستم نیاز هستند رو دارم ,ولی خود من با موبایل تمام ادیت‌ها رو انجام میدم و د تمام ویدیوهای من همش با موبایل تدوین شده.

نقظه تمایز آموزش جامع تدوین با موبایل تدوینگرام چیه؟

آموزش یک برنامه صرفاً اینشات , کین‌مستر  یا  کاین‌مستر  به شما آموزش نمیدم من اون چیزی که خودم هم درست میکنم ازش فیلم می‌گیریم و اون رو به دوره اضافه می‌کنم, یعنی شما مدام در حال یادگیری   کاربردی  هستید  یعنی اون چیزی که من خودم درست می کنم هم شما می بینید و می تونید خودتون هم یک ویدیوی دقیقا مثل من درست کنید.

خیلی از دور ها رو میبینم که میان فقط المانهای  اون برنامه هارو نشون میدن به طور مثال کاین‌مستر ی یا  کین مستر و اینشات که دوتا غول هستند در این عرصه, میان میگن مثلاً این تکه اضافه میکنه این ویدیو رو کم و زیاد میکنه به این صورت این آموزش میدن ولی من در آموزش جامع تدوین با موبایل تدوینگرام به صورت کاربردی به شما میگم که ما خودمان ویدیو هامون رو چجوری درست می کنیم پس این نقطه تمایز  ما هست نسبت به بقیه افراد در تنظیم و تدوین ویدیوها و عکس‌ها.

به این دلیل که هر روز این دوره در حال آپدیت هستش و هر موردی که جدیدی که ما خودمان استفاده میکنیم به شما آموزش میدهیم من به جرات میتونم بگم که این دوره جامع ترین دوره هست برای تدوین با موبایل و برای ساخت محتوای حرفه ای.

ارزش این دوره چقدر هست؟

قیمت

ارزش این دوره خیلی بیشتر از این چیزی است که ما در نظر گرفتیم و قیمتش به این دلیل اینکه مداوم ما در حال آپدیت کردن این دوره هستیم و هر چقدر که دوره آپدیت هاش بیشتر بشه قیمتش هم افزایش پیدا میکنه و اگر می خواهید تدوینگر موبایل بشید همین الان آموزش جامع تدوین با موبایل تدوینگرام رو تهیه کنید که در آینده افزایش قیمت خواهیم داشت قطعاً.

گارانتی دوره تدوین با موبایل

گارانتی

گارانتی این محصول هم این هستش که من به شما اطمینان میدم که شما بعد از این دوره و بعد از خریداری این دوره می تونید به راحتی ویدیو هایی که من میسازم دقیقا مثل من بسازید و حتی حرفه‌ای تر از من!

تمام محصولاتی که من ارائه میدم تمام دوره هایی که من ارائه میدم رو خودم گارانتی می کنم و خودم و تیمم پشتیبانی می کنم تا وقتی که مشکل شما رفع بشه ما به شما تعهد داریم.

شاید این دوره چند ساعت باشه ۵ ساعت ,۶ ساعت , ۱۰ ساعت ولی چیزی که مهمه ماه ها پشت این آموزش ها تجربه هستش ماه ها فکر هستش و شما میتونید توی  خیلی خوب صرفه جویی کنید.

ای کاش یکی بود!

ای کاش   در زمانی که من شروع کردم یادگیری تدوین با موبایل یک شخصی مثل خودم بود که به من  آموزش می داد و با یک هزینه‌ای اندک  ماه ها تجربه اش رو در اختیار من قرار می‌داد.

پس به این دلیل میگم که شما میتونید حرفه ای تر از من باشید به خاطر اینه که شما در کوتاهترین زمان بیشتر این مطالب را در مورد تدوین یاد می گیرید و راحت تر می توانید پیشرفت کنید.

اگر شما تدوینگر باشید و بتونید تدوین کنید عکس ها , ویدیو ها  و  مطالب رو  که در نهایت بتونید تولید محتوا کنید , بی نهایت شغل برای شما ایجاد میشه شما میتونید.

 تدوینگر باشید , شما میتونید تولید محتوا گر باشید.

 شما می توانید ادمین اینستاگرام باشید.

 ادمین تلگرام باشید و …

حتی می توانید برای خودتان تولید محتوا کنید و در آینده محصولاتتون رو بفروشید دیگه چی از این بهتر؟

تدوین با موبایل
با آموزش تدوین با موبایل متمایز باشید

در فضای مجازی کسی برنده است که انعطاف بیشتری داشته باشئه و  آموزش بیشتری دیده باشه , اونجاست که نقطه تمایز شما با دیگران مشخص خواهد شد.

شما اگر کفش فروشی دارید , اگر لباس فروشی دارید, اگر فروشگاه دارید یا حتی اگه محصولات خودتون رو دارید می‌فروشید باید بلد باشید و یک  الزام هست که شما تدوین با موبایل  حرفه‌ای  رو یاد بگیرید , نه فقط بلد باشید بلکه حرف ای یاد بگیرید.

ما در این دوره به شما کمک می کنیم که حرفه ای بشید و حرفه‌ای یاد بگیرید و وقت خودتون رو تلف نکنید چون که دنیای ارتباطات دنیای سرعت ها است.

هر سوالی در مورد دوره آموزش جامع تدوین با موبایل تدوینگرام دارید داخل همین صفحه می توانید از من بپرسید یا اینکه داخل دایرکت اینستاگرام من که آدرسش در زیر وب سایت هست با من در ارتباط باشید.

آپدیت دوره
مواردی که در این دوره خواهید دید
آموزش برنامه های کاربردی تدوین با موبایل 100%
شناخت تمام ویژگیهای کاربردی تدوین 100%
آموزش عملی تدوین با موبایل 100%
آپدیت های منظم دوره آموزشی تدوین با موبایل 100%
میثم سالاری اخگر

میثم سالاری اخگر

میثم سالاری اخگر

چند سالی هست که در لینستاگرام مارکتینگ فعالیت دارم هدفم آموزش و گسترش اون به صورت ساده و کاربردی در ایران هست سعی می کنم تمام دانسته هام رو با شما به اشتراک بزارم و همیشه در حال یادگیری باشم با ما در اینستاگرام هم باشید

امتیاز دوره

0.00 متوسط بر اساس 0 امتیاز

ستاره
0%
ستاره
0%
ستاره
0%
ستاره
0%
ستاره
0%
پیش نمایش دوره
  • قیمت
    396,000 هزارتومان
  • مدت زمان 6 ساعت
  • درس ها 13
  • ثبت نام کرده 212 دانشجو
  • دسترسی دائمی

دوره های بیشتر شما ممکن است دوست داشته باشید

396,000 هزارتومان

آموزش جامع تدوین با موبایل تدوینگرام

تدوین با موبایل چرا؟! تدوین با موبایل خیلی پیشرفته شده و خیلی وقتا پیش میاد که ما داخل اینستاگرام هستیم و…

50,000 هزارتومان

آموزش زبان بدن

مهم ترین اصل در تولید محتوای جذاب در اینستاگرام زبان بدن است. به قطع بهتون میگم که یکی از رازهای بزرگ ارتباطی زبان بدن هست که…

496,000 هزارتومان

آموزش اینستاگرام از صفر تا صد​

در دوره آموزش اینستاگرام از صفر تا صد​ این مهمه که بتونید تمام مواردی که داخل اینستاگرام مورد نیاز تون هست رو آموزش ببینید.