۲ برابر کردن ورودی اکسپلور اینستاگرام

۲ برابر کردن ورودی اکسپلور اینستاگرام

اکسپلور اینستاگرام

ورودی اکسپلور اینستاگرام یکی از مواردی هستش که به ما کمک میکنه برای جذب فالوور طبیعی در اینستاگرام.

در این آموزش قصد داریم که در مورد اکسپلور صحبت کنیم و اینکه ببینیم که به چه صورت میتونیم جذب بیشتری داشته باشیم از این قابلیت اینستاگرام.

چرا من اکسپلور اینستاگرام ندارم؟

ورودی اکسپلور اینستاگرام

برای اینکه بدونید چقدر ورودی اکسپلور دارید داخل اینستاگرام, شما باید اکانتتون رو به صورت حرفه ای تبدیل کنید و از اکانت شخصی خارج بشید اگر نمیدونی که به چه صورت باید اکانتتون رو تغییر بدید من در دوره صفر تا صد اینستاگرام همه موارد مورد نیاز در اینستاگرام رو به صورت تصویری توضیح دادم.

ما به طور متوسط هم از هشتگ اینستاگرام ,هم از پروفایل ,هم از طریق اکسپلور اینستاگرام و همچنین موارد دیگری ورودی برای اینستاگرام میتونیم کسب کنیم.

که یکی از مواردی که میتونه کمک شایانی به جذب فالوور برای ما داخل اینستاگرام داشته باشه ورودی اکسپلور هستش که ما از این دو روش که داخل ویدیوی زیر بهتون توضیح میدم میتونیم ورودی اکسپلور رو تا دو برابر بیشتر کنیم.

موردی که من میگم دوبرابر, شاید یک شخص با رعایت کردن این دو گزینه ی خیلی ساده بتونه حتی چندین برابر, ۳ الی ۴ برابر ورودی اکسپلورر خودش رو افزایش بده.

اکسپلور یکی از مواردی هست که بعد از گذشت چند روز از پست احتمال داره که فعال بشه و پست شما وارد اکسپلور بشه.

به صورت معمول همه پست ها وارد اکسپلور می‌شند ولی بعضی از پست ها متمایز هستند و می‌توانند جذب خوبی از طریق این قابلیت داشته باشد.

اگر تا الان تجربه نکردید که چقدر میتونه براتون مفید باشه اکسپلورر بهتون پیشنهاد می کنم که همین الان این دو مورد رو رعایت کنید و اگر پیج من رو داخل اینستاگرام فالو ندارید حتما همین الان فالو کنید چون که هر روز یک آموزش ارزشمند و مفید به صورت رایگان در اختیارتان قرار می دهم.

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *