۱۸۰۰ ثانیه تا ورود به اکسپلور اینستاگرام

۱۸۰۰ ثانیه تا ورود به اکسپلور اینستاگرام

ورود به اکسپلور

۱۸۰۰ ثانیه یا ۳۰ دقیقه تا ورود به اکسپلور اینستاگرام , از زمانی که ما پست میزاریم تا وقتی که پیجمون بررسی میشه از طریق اینستاگرام و پست رو آنالیز می‌کنند نسبت به بازخوردهایی که میگیریم ۱۸۰۰ ثانیه یا ۳۰ دقیقه زمان داریم تا ورود به اکسپلور اینستاگرام.

در صورتی که در این زمان با بیشترین لایک, بیشترین کامنت رو بگیریم و اکشن هایی که افراد پست ما را دیدن بیشتر باشه ما شانس بیشتری داریم تا وارد اکسپلور اینستاگرام بشیم.

چند درصد باید تعامل داشته باشند تا ورودی از اکسپلور داشته باشیم؟

ورود به اکسپلور

به طور تقریبی اگر ما بتوانیم بالای ۵۰ درصد از میزان افرادی که پست ما رو دیدند, اکشن ازشون بگیریم و یک عملی داخل پیج انجام بدهند, مانند لایک کردن , کامنت گذاشتن , شیر کردن یا سیو کردن همه اینها هرکدوم باعث بالا رفتن امتیاز ویدیو خواهد شد.

یکی از مواردی هم که خیلی میتونه تاثیر بزاره داخل اینکه ورود به اکسپلور اینستاگرام داشته باشیم , تایم استامپ اینستاگرام timestamp هست , یعنی زمانی که کاربر روی پست ما وقت میزاره برای دیدن ویدیو, برای دیدن پست, برای دیدن کامنت ها ,برای دیدن کپشن ها همه این ها تاثیرگذار هستند از طرف اینستاگرام برای ورود به اکسپلور اینستاگرام.

همانطور که در پست الگریتم اینستاگرام ۲۰۲۱ توضیح دادم, ما هر چقدر بتوانیم کاربر رو مجذوب پست های خودمون بکنیم یعنی موفق تر عمل کردیم در اینستاگرام.

اگر نمیدونی اکسپلور چی هستش یا این که نمیدونی چه جوری آمار اکسپلورت رو ببینی یا اینکه برای تو فعال نیست, همه این موارد رو من در دوره صفر تا صد اینستاگرام به صورت تصویری و کاملاً واضح توضیح دادم.

در یک کلمه بخوام اکسپلور رو توضیح بدم جادویی اینستاگرام هستش که که میتونه مارو به مقصد مورد نظرمون برسونه.

اکسپلورر یک تبلیغ رایگان هستش برای ما مانند هشتگ اینستاگرام تا ما بتونیم وارد اکسپلور اینستاگرام بشیم و ورودی فالوور داشته باشیم.

هشتگ گذاری بمب

هرچقدر شما بیشتر دیده بشید در اکسپلور اینستاگرام , جذب فالوور واقعی شما بیشتر خواهد شد.

اگر پیج اینستاگرام من رو نداری همین الان فالوش کن چون هر روز یک پست مفید و ارزشمند رو به صورت رایگان داخل اینستاگرام منتشر می کنم.

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *