گرانی بنزین چگونه نابودتان می‌کند؟

گرانی بنزین چگونه نابودتان می‌کند؟

بنزین
گرانی بنزین چگونه نابودتان می‌کند؟

در بامداد 24 آبان 1398 بنزین بدون اطلاع قبلی و به‌صورت رسمی بنزین گران شد.

که سهمیه‌ای آن 1500 و آزاد 3000 هزار تومان قیمت‌گذاری شد, در این مقاله قصد نداریم به دلایل گرانی یا مسائل سیاسی آن بپردازیم بلکه می‌خواهیم به تأثیرات و تحولات پیش روی معیشتی و کسب‌وکار مردم بپردازیم و بررسی کنیم که چه تمهیداتی باید بی اندیشیم تا اینکه بتوانیم در این شرایط جدید که برای ایران به وجود آمده نه تنها مأیوس نباشیم, بلکه چگونه باید به فکر رشد و پیشرفت خود باشیم تا بتوانیم کسب‌وکار خود را متحول کنیم.

ایران متحول شده است

اگر شما هم متحول نشوید محکوم به فنا می‌باشید!!

بگذارید با یک مثال جمله بالا را برایتان شرح دهم, کاراکتر اصلی مثال ما دایناسورها هستند این مثال به بنزین کم بی‌راه هم نیست بالاخره منبع این سوخت  فسیلی دایناسورها هستند که بعد از گذشت میلیون‌ها سال ما می‌توانیم از دل زمین نفت استخراج‌کنیم و بعد از پالایش آن را به‌عنوان سوخت وسایل نقلیه مصرف نماییم.

دلیل انتقراض دایناسورها تغییر نکردن بود

به نظر بسیاری از فسیل شناسان دلیل انقراض دایناسورها تحولات زیست‌محیطی بوده است.

 که به دلیل بارش‌های متعدد شهاب‌سنگ‌ها بر روی زمین و فوران آتش‌فشان‌های مهیب اتفاق افتاده است و همین امر باعث تخریب زیست‌گاه این گونه‌های جانوری شده و توان ادامه حیات را از آنها سلب کرده بود که درنهایت باعث انقراض آنها شد.

آموزش صفر تا ۱۰۰ اینستاگرام

بنزین 3000 تومنی چه ربطی به دایناسورها دارد؟

دایناسورها چه ربطی به بنزین 3000 تومنی دارند؟

گران شدن بنزین باعث رشد تورم و گرانی خواهد شد که  همین امر تأثیر بسزایی در اقتصاد کشور خواهد گذاشت .

در روزهای آینده هم شاهد این نوع دیالوگ‌ها خواهیم بود

شخص اول (با تعجب): چرا انقدر  گران؟؟؟

شخص دوم (با خونسردی و چشم‌های شهلا): به خاطر اینکه بنزین 3000 تومان شده

در این شرایط اگر تغییر نکنیم ما هم به سرنوشت دایناسورها دچار می‌شویم.

پس یا تغییر کن یا نابود شو

در این شرایط به‌سختی می‌شود در بازارهای سنتی کسب درآمد کرد و آن را در بازار مدرن خرج کرد.

راه‌حل این تغییرات و ادامه حیات در  ایران بالا بردن سطح درآمدها است.

پس بهترِ بجای اینکه ذهنمان رو ببندیم و بگیم که دیگِ کاری از دستمان ساخته نیست به فکر این باشیم که چطور بتوانیم خودمان رو با شرایط وقف بدیم و بتوانیم پیشرفت کنیم.

ما آدم ارزونی هستیم که میگیم وای بدبخت شدیم بنزین گران شده

اگر می‌خواهید به‌جای اینکه تغییر کنید به غصه خوردن گرانی بنزین ادامه بدید دیگِ احتیاجی نیست ادامه مقاله رو به خونید و وقت خودتان رو تلف نکنید, ولی اگر به دنبال راه‌حل این تغییر هستید با ما همراه باشید تا ببینیم باید چیکار کنیم.

از گرانی بنزین کسب‌وکارت رو متحول کن

لازمه بقا در این شرایط تغییر روش کسب‌وکار است, به که دیگر روش‌های سنتی آن بازدهی که مناسب این شرایط است را ندارد پس باید کسب‌وکار مجازی خود را راه‌اندازی کنیم و به دنیای مجازی توجه قابل‌ملاحظه‌ای کنیم تا بتوانیم ثروت را به زندگی  خود جاری کنیم.

در حال حاضر شما می‌توانید با استفاده از پلتفرم‌های عالی و کاربردی مانند اینستاگرام و تلگرام کسب‌وکار خود را در فضای مجازی توسعه دهید و بجای اینکه یک عده خاص در مکان خاص و در زمان خاص بتوانند از شما خرید کنند, با استفاده از این پلتفرم‌ها هر شخص در هر زمان و مکان می‌تواند از شما خرید داشته باشد و شما کسب درآمد کنید.

برای راه‌اندازی سایت هنوز زود است

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم ابتدا در شبکه‌های مجازی با کمک از سرویس‌های تیک‌گرام فعالیت کنید و  شروع به جذب مخاطب کنید و بعد از طریق اینستاگرام و تلگرام می‌توانید ترافیک را به سمت سایت‌ خودتان هدایت کنید و اعتبار کسب نمایید.

پس در ابتدا احتیاجی نیست که سایتی راه‌اندازی کنید البته شرایط با شرایط متفاوت هست و در آخر این شما هستید که تصمیم نهایی رو می‌گیرید.نگران نباشید تیک‌گرام همراه شما است تا شما به نتیجه مطلوب خود دست‌یابید پس مطالب سرویس‌ها و مقالات را به‌دقت مطالعه کنید و با ما همراه باشید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

آموزش جامع تدوین با موبایل تدوینگرام

غصه بنزین 3000 تومانی یا تغییر شرایط و پیشرفت؟

امیدوارم این مقاله توانسته باشد کمکی به تغییر دیدگاه منفی بعضی از افراد کرده باشد هرچند کم, این برای ما افتخاری بزرگی است که بتوانیم با فعالیت هامون باعث پیشرفت عده‌ای از افراد جامعه بشیم و امید است این افراد هم دین خود را ادا نمایند و این مطلب را برای افرادی که نگران وضع موجود هستند بفرستند تا بتوانیم کمی از تنش‌های موجود در جامعه را کاهش بدیم و بیشتر به فکر بالا بردن سطح درآمدمان باشیم که هیچ‌چیز با غصه خوردن درست نخواهد شد.

به امید خبرهای خوش و رشد روزافزون شما عزیزان تیک گرامی

با تشکر

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *