گذاشتن استوری بالای ۱۵ ثانیه

گذاشتن استوری بالای ۱۵ ثانیه

گذاشتن استوری بالای 15 ثانیه

یکی از قابلیت های فوق العاده اینستاگرام که امکانات عالی در اختیار ما قرار میده استوری هست که در این آموزش به نحوه گذاشتن استوری بالای ۱۵ ثانیه خواهیم پرداخت.

استوری اینستاگرام باعث بالا رفتن تعامل ما با فالورها میشه و به ما قابلیت های جذابی رو میده مانند اضافه کردن لینک وب سایت, پرسشنامه , poll و… که همه اینها باعث شده که یک محیط بسیار جذابی رو بتونیم داخل استوری هامون پیاده سازی کنیم.

ولی خب اینستاگرام یک سری محدودیت هایی رو در هر بخشی قرار داده که در استوری یکی از این محدودیت ها ویدیو های کمتر از ۱۵ ثانیه هست یعنی شما نمی توانید ویدیو های بالاتر از ۱۵ ثانیه رو در یک استوری قرار بدید!

بازدید استوری

قطعاً برای ما پیش می آید که ویدیو هایی رو می خواهیم داخل استوری قرار بدیم که فراتر از ۱۵ ثانیه هست و اینستاگرام این امکان رو به ما نمیده.

ولی ما میتونیم این ویدیو رو به قطعه های ۱۵ ثانیه, ۱۵ ثانیه تبدیل کنیم و به صورت چندین استوری اون رو منتشر کنیم.

در ادامه به شما برنامه‌ای رو معرفی می کنم که بسیار کاربردی هست و شما به راحتی میتونید این کار رو داخلش انجام بدید.

گذاشتن فیلم های بالای ۱۵ ثانیه در استوری اینستاگرام

از این برنامه ما در قسمتهای مختلفی می توانیم استفاده کنیم مانند پست ۶۰ ثانیه ای اینستاگرام که به ما اجازه نمیده بیشتر از ۶۰ ثانیه در یک ویدیو انتشار بدیم مگر اینکه اون را به صورت IGTV قرار بدیم.

حال شما اگر یک ویدیو داشته باشید که بیشتر از ۶۰ ثانیه زمانش هست شما می‌تونید باز هم از این برنامه استفاده کنید و ویدیو هاتون رو تقسیم بندی کنید با یک زمانی که خودتون مشخص می‌کنید.

حتی میتونید ویدیو هاتون رو ۵۰ ثانیه, ۵۰ ثانیه هم تقسیم کنید و داخل اینستاگرام منتشر کنید.

در صورتی که میخواهید به صورت علمی و تخصصی اینستاگرام را یاد بگیرید,  پیج اینستاگرام من رو دنبال کنید چون در پیج به صورت مستمر آموزش های فوق العاده ارزشمند رو به صورت رایگان در اختیارتان قرار می دهم.

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *