کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه !؟

کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه !؟

کسب درآمد از اینستاگرام

زمان تخمین زده شده مطالعه: 4 دقیقه

کسب درآمد از اینستاگرام راه های متفاوتی داره مانند تبلیغات , ارئه خدمات , فروش محصول و… که می توان گفت مبلغ قابل توجهی در این فضا هم کسب میشود.

شاید در نگاه اول شخصی که به تازگی اینستاگرام را نصب کرده بر این باور باشه که اینستاگرام صرفا فضایی برای تفریح و خوشگذرانی است.

در واقع هم همینطوره , اینستاگرام برای این هدف ایجاد شده که ما بتوانیم تعامل بیشتری با افراد داشته باشیم و از آن لذت ببریم.

نه اینکه اینستاگرام به فکر تفریح ما به صورت مجانی باشه؛ بلکه روی این موضوع توجه کرده که افراد بسیار بیشتری رو به خودش جذب کند و هر چقدر افراد بیشتری رو داخل این پلتفرم جذب کند ارزش این شرکت بیشتر خواهد شد.

و به راستی که این کار رو هم به نحو احسنت انجام داده , مخصوصاً در ایران که بقیه پلتفرم ها در دسترس نیستند.

کسب درآمد از اینستاگرام
کسب درآمد از اینستاگرام

خب این میتونه یک موقعیت باشه برای ایرانی‌هایی که در این فضا کسب و کار خودشان را بنا کنند و از آن کسب درآمد داشته باشند, به این دلیل که افراد بسیار زیادی از جمعیت ایران داخل آن در حال وقت گذرانی و کسب درامد هستند.

خوب یک کسب و کار هر چقدر در جایی که پر رفت و آمد تر باشه افراد بیشتری در آن حضور داشته باشند بنا شود , میتونه کسب درآمد قابل توجهی داشته باشد.

شما فرض را بر این بگیرید که یک شخص در یک کوچه بن بست فروشگاه خودش را بنا کند, یا در یک خیابان اصلی با سه بحر فروشگاه رو بنا کند؟

خوب بطبع فروش فروشگاهی که در خیابان اصلی و 3 بحر است میتونه کسب درآمد بهتری داشته باشد تا فروشگاه کوچه بن بست, البته به عوامل دیگری هم بستگی داره که مورد بحث ما نیست و به آن نمی‌پردازیم.

کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه

همانطور که در بالا بهتون گفتم از اینستاگرام به طرق مختلفی ما می‌تونیم کسب درآمد کنیم.

ولی یکی از روشهایی که فوق العاده جذاب میتونه باشه کسب درآمد از تعداد بازدیدهایی هست که ما برای اینستاگرام فراهم کردیم.

همونطور که میدونید یوتیوب به ازای بازدید هایی که ما داخل کانالمون داریم به ما پول پرداخت میکنه و ما میتونیم از این طریق کسب درامد دلاری داشته باشیم.

اینستاگرام از این قافله عقب نماند و IGTV یا تلویزیون اینستاگرام را بنا کرد و صحبت‌هایی بر این شد که در آینده قصد رقابت با یوتیوب رو در سر دارد.

افراد بسیاری هستند که از طریق یوتیوب کسب درآمد می‌کنند و با شنیدن این خبر اونها هم یک پیج اینستاگرامی برای خودشون بنا کردند و منتظر ماندند تا اینستاگرام این سرویس رو فعال کند.

اینستاگرام به تازگی این سرویس را فعال کرده و مانی تایز شدن اینستاگرام رو اعلام کرد.

یعنی به ازای بازدید هایی که برای اینستاگرام خواهیم داشت می‌تونیم کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه داشته باشیم.

یک سری شرایط رو برای آن تعیین کرده و در صورت واجد شرایط بودن ما می‌تونیم این سرویس را برای پیجمون فعال کنیم که در ویدیو زیر به طور کامل شرایطش را توضیح دادم.


آیا میتونیم بدون آموزش هم کسب درآمد از اینستاگرام داشته باشیم

جواب من خیر است، به این دلیل که شما بدون سرمایه اولیه داخل اینستاگرام می توانید کسب درآمد کنید ولی بدون آموزش دیدن در اینستاگرام نمی‌توانید , بازدید کننده برای خود جذب کنید.

بطبع وقتی ما نتوانیم بازدید کننده ای را جذب کنیم نمی تونیم کسب درامد داشته باشیم از این شبکه اجتماعی.

کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه
کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه

شما هم میتونید از اینستاگرام کسب درآمد کنید, در صورتی که آموزش کاربردی رو در این زمینه دیده باشید.

در صورتی که میخواهید به صورت علمی و تخصصی اینستاگرام را یاد بگیرید , پیج اینستاگرام من رو دنبال کنید چون در پیج به صورت مستمر آموزش های فوق العاده ارزشمند رو به صورت رایگان در اختیارتان قرار می دهم.

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

2 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *