پیج باز بهتره یا بسته

پیج باز بهتره یا بسته

پیج باز بهتره یا بسته ؟ در اینستاگرام دو مدل ما میتونیم از پیجمون استفاده کنیم به صورت باز یا عمومی و یا به صورت بسته یا خصوصی که در این بخش می خواهیم به مزایا و معایب هر دو بپردازیم.

پیج باز اینستاگرام

پیج باز برای مواقعی به کار می آید که ما بخواهیم محتوای رو که منتشر می کنیم به صورت عمومی به همه نمایش داده بشه.

هیچ فیلتری روی پیج عمومی نیست و تمام افراد به پیج ما و محتوای ما دسترسی دارند,مگر اینکه اشخاص خاصی رو بلاک کنید تا به پیج شما دسترسی نداشته باشند.

در هر صورت مباحث کلی ما در مورد کسب و کار های آنلاین هستند و پیچ هایی مد نظر م هستند که برای کسب و کار آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرند.

آموزش جامع تدوین با موبایل تدوینگرام

پیج باز بهتره یا بسته برای کسب و کار

اگر به صورت کسب و کار به پیج خودمون نگاه کنیم و یا یک مغازه‌ای که باز کردیم, می‌توانیم این رو مثال بزنیم که اگر شما پیجتون بسته باشه مثل این میمونه که مغازه داشته باشید ,خودتون داخل مغازه باشید, ولی در مغازه را بسته باشید که کسی نتونه واردش بشه.

خیلی از افراد برای کنجکاوی که بدونن چرا در مغازه بسته است شاید منتظر بمانند تا شما در رو باز کنید و موقع وارد بشن ولی نمیشه گفت این شخص از شما خرید میکنه یا این که شما رو فالو میکنه.

حالا اگه شما مغازتون یا پیج اینستاگرام تون باز باشه و اشخاصی که به مغازه شما یا پیج شما سر میزنند افرادی هستند که مخاطب هدف شما هستند ؛ یعنی اینکه شخص اگربه یک مغازه یا پیج کیف فروشی داره سر میزنه به دنبال خرید کیف هست و میتونه مشتری باشه.

پس اون شخص مخاطب هدف من هستش و میتونه عضو مغازه من یا فالوور پیج اینستاگرامی من باشه.

در صورتی که پیج اینستاگرام بسته باشه شخص میاد پیج رو نگاه میکنه, فالو میکنه و منتظر میشه تا شما به اون اجازه ورود بدیدو بعد از اینکه وارد پیجتون شد ,تازه تصمیم میگیره که شما رو فالوو کنه یا آنفالو , که بیشتر افرادی که مخاطب هدف شما نیستند از پیش ما می‌روند .

پس کار عاقلانه‌ای نیست که ما فقط به فکر این باشیم که چند نفر دارند به ما ریکوئست فالو می دهند تا بتونیم بعد آنها رو اکسپت کنیم.

مهم ریکوئست فالو نیست بلکه مهم فالوور بودن و فالور موندن هست ؛ شخصی ارزشمنده که پیج ما رو فالو کنه, با ما تعامل کنه و در نهایت از ما خرید انجام بده.

نتیجه گیری

در مورد این سوال که پیج باز بهتره یا بسته به تو به طور قطع و۱۰۰% پیج باز پیج باز بهتر از یک پیج بسته هست ,اگر شما قصد دارید کسب و کاری انجام بدید و افزایش فالوور هدفمند داشته باشید و در نهایت بتونید فروش داخل اینستاگرام داشته باشید باید پیجتون باز باشه.

و در صورتیکه قصد انتشار محتوای خصوصی دارید حتماباید پیج تون رو ببندید چون در غیر این صورت همه افراد میتونم محتوای شما رو ببینند.

در صورتی که اطلاع ندارید به چه صورت میشه پیج اینستاگرام تون رو ببندید یا باز کنید و یا آن را به صورت حرفه‌ای در بیارید ما در آموزش اینستاگرام از صفر تا صد​ نه تنها این موضوع بلکه چندین چند موضوع که شما رو از هر گونه آموزش در مورد اصول اینستاگرام بی نیاز میکنه.

اگر پیج اینستاگرام من رو ندارید همین الان برید و فالوش کنین چون هر روز یک مذهب مفید و ارزشمند رو داخل پیج اینستاگرام به صورت رایگان قرار میدهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *