همه چیز در مورد گروه های تعاملی اینستاگرام

همه چیز در مورد گروه های تعاملی اینستاگرام

گروه های تعاملی اینستاگرام

قبل از اینکه به گروه های تعاملی اینستاگرام بپردازیم , ابتدا بهتر هست گروه اینستاگرام رو شرح دهیم.

قابلیتی داخل اینستاگرام وجود دارد که ما میتونیم افراد رو داخل یک گروه اضافه کنیم و دقیقا مثل یک دایرکت تکی اینستاگرام افراد دور هم باشند و به صورت گروهی به صحبت و چت کردن بپردازند.

آموزش جامع تدوین با موبایل تدوینگرام

گروه های تعاملی اینستاگرام چیست؟

خوب با معنای گروه آشنا شدیم حالا افرادی از این قابلیت اینستاگرام به نحوه احسنت به عنوان گروه تعاملی در اینستاگرام استفاده می‌کنند , که نحوه کار اونارو در ادامه به شما توضیح خواهم داد.

گروه های تعاملی اینستاگرام
گروه های تعاملی اینستاگرام

گروه های تعاملی اینستاگرام به منظور بالا بردن تعامل در اینستاگرام ساخته شده اند.

افراد داخل اینستاگرام از این قابلیت استفاده می‌کنند تا پیج خودشون رو رشد بدهند.

فرض را بر این بگیرید که من 10 تا دوست داخل اینستاگرام دارم و دوستان رو داخل یک گروه اضافه می کنم.

داخل آن گروه از اونها می خوام که در صورتی که من پست گذاشتم, پست من را حمایت کنند و لایک , کامنت ,سیو یا حتی استوری کنند و همینطور من هم برای آنها این کار را انجام میدهم.

این کار باعث میشه که من تعامل بالاتری داشته باشم نسبت به قبل و در هر پستم ۱۰ نفر داخل پست من کامنت میذارن و در دقیقه اول منو لایک و سیو می‌کنند و حتی من رو استوری می‌کنند.

البته این میتونه با رعایت نکات که در ادامه می خوام بهتون بگم برای پیج من خیلی مفید باشه.اصول صحیح استفاده از گروه‌های تعاملی در اینستاگرام

خوب تا اینجا ما گروه و گروه های تعاملی اینستاگرام رو شناختیم ولی در صورتی که ندونیم اصول استفاده صحیح از گروه‌های تعاملی در اینستاگرام چی هست, میتونه نه تنها به رشد پیج ما کمک نکنه بلکه به اون پیج ضربه هم بزنه .

گروه های تعاملی اینستاگرام
گروه های تعاملی اینستاگرام

برای اینکه از این کار جلوگیری کنیم و جلوی ضربه زدن به پیج خودمون رو بگیریم , دونستن اصول درست و صحیح گروه های تعاملی واجب هستش و حتماً باید آنها را رعایت کنیم.

  • افرادی که داخل گروه های تعاملی شرکت می کنند حتماً باید در حوزه کاری شما باشند و با شما مرتبط باشند( در صورتی که خلاف این ماجرا اتفاق بی افته میتونه به پیکربندی اکسپلورر شما و ورودی اکسپلورر شما ضربه بزنه و اون رو کاهش بده).
  • از فرستادن پست داخل گروه های تعاملی و حتی لینک پست خودداری کنید و از افراد داخل گروه بخواهید تا خودشان وارد پیجتون بشوند و شما را حمایت کنم و با شما تعامل داشته باشند, در غیر اینصورت هوش مصنوعی اینستاگرام متوجه میشه که شما دارید از گروه های تعاملی استفاده می‌کنید.
  • تا میتونید به دنبال افزایش اعضای گروه های تعاملی باشید تا بزرگ و بزرگ تر بشید و تعامل پیجتون رو از این طریق بالاتر ببرید.
  • افرادی که در یک گروه تعاملی با هم تعامل دارند حتماً باید همدیگر رو فالو داشته باشند, در غیر این صورت اینستاگرام می‌تونه به اشتباه این افراد رو ربات تشخیص بده.

در صورتی که به دنبال افزایش فالوور پیج اینستاگرام تون هستید بهتون پیشنهاد می کنم این مقاله را از دست ندهید.

همانطور که در بالا بهتون گفتم گروه های تعاملی اینستاگرام میتونه هم خوب باشه , هم بد.

در صورتی که از اصول درست و صحیح استفاده کنید, شما می‌تونید از گروه های تعاملی به نحو احسنت برای پیج خودتون استفاده کنید و در غیر این صورت اگر اصول را رعایت نکنید و به صورت علمی و تخصصی روی اینستاگرام کار نکنید هیچ وقت رشد نمی کنید و حتی پیجتون میتونه نابود بشه.

در صورتی که میخواهید به صورت علمی و تخصصی اینستاگرام را یاد بگیرید بدون پیشنهاد می کنم پیج اینستاگرام من رو دنبال کنید چون در پیج به صورت مستمر آموزش های فوق العاده ارزشمند رو به صورت رایگان در اختیارتان قرار می دهد.

نظر و پیشنهادتون در زیر این پست به من دلگرمی میده و باعث افتخار من هست❤️ ارادتمند شما میثم سالاری اخگر❤️

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *