موفقیت دراینستاگرام

موفقیت دراینستاگرام

موفقیت در اینستاگرام یکی از مواردی که خیلی از افراد دنبال چه هستند و این افراد دنبال یک راز نهفته در این جهان هستند مانند دانشمندانی که دنبال راز کشف کیمیا بودند ؛ کیمیا ماده ای بود که هر فلزی رو به طلا تبدیل می‌کرد.

خیلی از افراد به من دایرکت میدن با من در تماس هستند, از من می‌پرسند که یک روشی به من یاد بدید که من بتونم سریع به کسب درآمد برسم و موفقیت در اینستاگرام من رو تضمین کنه.

وقتی ازش میپرسم که تو چه کاری میخوای شروع به کار کنی و تو چه زمینه ای میخوای شروع کنی اکثرا میگن نمیدونم…

و حتی اگر از اونها بپرسی که تو چه زمینی مهارت داری اکثرا میگن ما هیچ مهارتی نداریم یا اگر هم داشته باشم فکر می کنم که به درد نمیخوره.

کشتی گیری یک مهارته برای موفقیت در اینستاگرام

نزدیکترین مشاوره ای که من دادم, به یک کشتی گیر بود که دنبال کسب درآمد از اینستاگرام بود و وقتی ازش پرسیدم که چه مهارتی داری گفت هیچ مهارتی ندارم.

از آنجایی که عکس پروفایلش کشتی گیر بود بهش گفتم تو کشتی چی؟ مهارت داری؟ گفت بله!

کشتی گیری یک مهارته برای موفقیت در اینستاگرام

و بهش گفتم که خوب هم این هم مهارته و مهارت صرفاً این نیست که بلد باشی چجوری کد بنویسی, چه جوری سایت طراحی کنی فقط اینا مهارت نیستن که.

خونه داری , آشپزی , آرایشگری هم مهارته , اگر یک ورزش خاصی رو بلدیم هم این یک مهارته.

ما نباید دنبال چیز خاصی باشیم و بگیم که مهارت یعنی که من بیام جلو دوربین درباره اینستاگرام آموزش بدم ,پس باید برم آموزش ببینم که بیام این کار رو انجام بدم.

نکته طلایی همینجاست این که یک شخص موفق رو می‌بینیم و فکر می‌کنیم تنها راه رسیدن به موفقیت کاری هست که این شخص در حال انجامش هست.

اگر در حوزه مهارت این شخص مدنظر دانش داشته باشیم و مهارت داشته باشیم و علاقه داشته باشیم میتونیم حتی از اون پیشی بگیریم.

ولی اگر موارد بالا را نداشته باشیم یعنی اینکه مهارت نداشته باشیم علاقه ای نداشته باشیم شانس موفقیت ما خیلی پایین هست.

پس دوستان برای موفقیت در اینستاگرام صرفاً نیازی نیست همه یک کار رو انجام بدهند, همان کاری که دارید انجام می دهید مکانیکی , کشتی گیری , رزمی و… هر کاری که داخل اینستاگرام نیومده و هنوز باب نشده این کار بهترینه , حتی از اون شخصی که الان موفق و در حوزه کاری خود شما هست , میتونید موفق تر باشید.

هیچ کار این سخته نه آسون

موفقیت در اینستاگرام

یعنی چی؟ نه سخته نه آسون؟ دوستان دقیقا همینه نه سخته نه آسون با مثال براتون توضیح میدم :

به طور مثال اگر یک شخص یک بند باز رو ببینه که داره روی بند نازک حرکت می کنه و بگه وای این کار رو هیچکس نمیتونه انجام بده و واقعا سخته.

ولی رازش اینجاست شما هم میتونید این کار رو انجام بدید در صورتی که مثل همون شخص تمرین کنید اندازه اون شخص وقت بزارید , اندازه همون شخص انرژی بزارید ,اندازه اون شخص هزینه کنید و آنجاست که شما هم میتونید روی یک بند نازک حرکت کنید.

و اینکه میگین هیچ کاری آسون نیست این هم درسته برای این که شاید شما یک صافکاری اتومبیل رو دیده باشید و پیش خودتون بگید که دیدید چقدر راحت این کار را انجام داد با یک ضربه ماشین درست شد و به راحتی یک میلیون تومان کسب درآمد کرد.

ولی اینکه کجا بزنی چه جوری بزنی با چه قدرتی بزنی تا بتونه اون قسمت از ماشین رو درست کنی این خودش یک علمی هست که شخص باتجربه با استمرار با علاقه یاد گرفته و شاید سالیان سال طول کشیده تا این مهارت را یاد گرفته و اونقدر ها هم ساده نیست که شما بگید که چقدر راحته, خوب من هم برم صافکار بشم.

داستان کرایسلر نوازنده ویالون

کرایسلر یکی از مشهور ترین نوازندگان دنیاست و به زیبایی ویولن می نوازه ,داخل یکی از کنسرت ها وقتی که خواست از سن بیاد پایین یک خانم جلوش رو گرفت و به کرایسلر گفت من حاضرم تمام عمرم رو بدم و مثل شما ویولون بزنم و کرایسلر گفت دقیقا من هم همین کار رو کردم!

یعنی این که تمام عمرم رو گذاشتم پای نواختن ویولون تا به این درجه از استادی برسم.

آموزش جامع تدوین با موبایل تدوینگرام

دنبال کرایسلر باش برای موفقیت در اینستاگرام
داستان کرایسلر نوازنده ویالون

حالا این رو در نظر بگیرید که کرایسلر با این همه تجربه که تمام عمر خودش را بابت نوازندگی گذشته بیاد بشه استاد شما و به شما نواختن رو آموزش بده.

چقدر شما می توانید پیشرفت کنید و حتی از آقای کرایسلر هم جلوتر برید چون که آقای کرایسلر استادی مثل خودش رو که نداشته ولی شما کرایسلر رو دارید.

پس برید دنبال استادی بگردید که موفق بوده و می تونه تجربیات سالیان سال خودش رو به شما انتقال بده و در اختیار شما قرار بده.

اگر به دنبال موفقیت در اینستاگرام هستید باید آموزش ببینید حتی اگر کشتی گیر هستید , حتی اگر خانه دار هستید و میخواهید پیج اینستاگرامی خودتون رو ارائه بدید به مردم, الزامش این هستش که شناخت کافی از این فضا و از اینستاگرام داشته باشید, تا بتونید در این زمینه مهارت خودتون رو بهتر ارائه بدید.

از سال ۱۳۹۶ در زمینه اینستاگرام مشغول به کسب درآمد هستم ، و در دوره فعالیتم در اینستاگرام بیش از هزاران مشاوره برای کسب و کارها و فروشگاه‌های اینترنتی دادم و تجربیات فوق العاده ارزشمندی کسب کردم .

به شما هم کمک می کنم تا بتونید در اینستاگرام رشد کنید و خودتون رو رشد بدید.

با من همراه باشید من در کنارتون هستم تا موفقیت در اینستاگرام رو با هم شاهد باشیم.

اگر پیج اینستاگرام من را ندارید همین الان فالو کنید که هر روز آموزش های فوق العاده ارزشمندی رو به صورت رایگان داخل پیج اینستاگرام منتشر می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *