چگونه اینستاگرام مهناز افشار را همیشه ببینیم!!

چگونه اینستاگرام مهناز افشار را همیشه ببینیم!!

مهناز افشار

بعضی مواقع پیش میاد که ما یک شخصی رو فالو داریم و دوست داریم به طور مداوم اینستاگرام اون شخص رو , پستها, استوری‌ها و IGTV رو دنبال کنید , که در این آموزش شما به طور مثال اینستاگرام مهناز افشار رو مورد خطاب قرار دادیم تا به شما آموزش بدیم که این امر چگونه میسر می‌شود.

در پست قبلی نحوه مخفی کردن پست و استوری یک شخص رو به شما توضیح دادیم و در این آموزش دقیقاً عکس این قضیه هست و قصد داریم شخصی رو که دنبال می‌کنیم هر موقع که پست استوری آی جی تی و لایو برگزار میکند , اینستاگرام ما رو مطلع کنه.

قبل از هر چیز باید بگم که شما برای اینکه این قابلیت را فعال کنید حتماً حتماً باید اون شخص را فالو داشته باشید وگرنه برای شما پیامی از سمت اینستاگرام نخواهد آمد و این گزینه برای شما فعال نخواهد شد.

مهم نیست که پیج شخص پابلیک(عمومی) باشد یا پرایوت (خصوصی) تنها اینکه شما اون رو فالو داشته باشید این قابلیت برای شما فعال هست.

در این بخش در مورد این ویژگی اینستاگرام صحبت میکنیم که چگونه پست ها , استوری ها , IGTV ها و لایو های مهناز افشار ( یک شخص ) رو بصورت مخصوص و سفارشی دنبال کنیم.

چگونه اگر مهناز افشار در اینستاگرام (بطور مثال) چیزی رو منتشر کرد ,اینستاگرام بصورت آنی و لحظه‌ای برای ما اعلان یا نتیفیکیشن بفرسته و ما را آگاه کند.


در صورتی که میخواهید به صورت علمی و تخصصی اینستاگرام را یاد بگیرید , پیج اینستاگرام من رو دنبال کنید چون در پیج به صورت مستمر آموزش های فوق العاده ارزشمند رو به صورت رایگان در اختیارتان قرار می دهم.

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

1 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *