دروغی به نام ممبر واقعی تلگرام

دروغی به نام ممبر واقعی تلگرام

ممبر واقعی

دلیل نوشت این مقاله ” دروغی به نام ممبر واقعی تلگرام ” این است که چندی پیش مقاله‌ای با موضوع دروغی به نام فالوور واقعی در تیکگرام منتشر شد که به روش‌های کلاه‌برداری بعضی از فروشندگان خدمات شبکه‌های اجتماعی برای سودجویی و سوءاستفاده از این روش پرداختیم که بازخوردهای زیادی هم گرفتیم از کسانی که گول صحبت‌های این‌گونه افراد را خورده بودند و سرمایه‌های قابل‌توجهی هم بابت این نوع خدمات ازدست‌داده بودند.

خرید ممبر واقعی بر اساس یک داستان واقعی!!!

به‌عنوان‌مثال یکی از دوستان من تعریف می‌کرد که یکی از آشنایانشان که شغلشان کارمند بانک است تصمیم می‌گیرد که کسب‌وکار خود را در شبکه‌های مجازی راه‌اندازی کند و یک کانال تلگرامی برای ایشان راه‌اندازی کنند تا بتوانند مسائل بانکی رو برای عموم مردم آموزش بدهند و از این طریق به‌صورت پاره‌وقت کسب درآمد کنند.

تا اینجای کار هیچ مشکلی نبوده و ایده خوبی هم داشته تا اینکه با یک شرکت درزمینه دیجیتال مارکتینگ آشنا می‌شود و تبلیغات آنها را در مورد ممبر واقعی تلگرام می‌خواند و تصمیم بر این می‌گیرد تا با آنها همکاری کند تا بتواند ممبرهای واقعی خود را افزایش بدهد.

این شرکت بابیان اینکه ممبرهای ما به‌صورت پاپ آپ و به‌صورت اجباری برای شما جذب می‌شوند و هزینه بالایی برای ما دارد هر 1000 عدد ممبر واقعی تلگرام را باقیمت 200.000 تومان به فروش می‌رساند و تضمین سین هم می‌دهد.

این دوست عزیزمان هم (بزارید مثلاً حسین صدایش بزنیم) با خواندن چند مقاله در مورد کسب‌وکارهای آنلاین و درآمدهای بالای آنها به‌گونه‌ای جو زده‌شده بوده و ماهیانه 20.000 ممبر واقعی برای کانال خود سفارش می‌دهد که این هزینه رو هم از پس‌اندازش تأمین می‌کند ☹

و ماهیانه 4 میلیون تومان بابت ممبر واقعی تلگرام پرداخت می‌کرده و هیچ خروجی نداشته.

و بعد از ماه سوم آقا حسین شاکی می شه بابت نداشتن خروجی, بااینکه هم محتوا باکیفیت تولید می‌کرده و هم سین بالایی می‌خورده پست‌هاشون ولی دریغ از یک بازخورد!!!

البته این شرکت هم جواب‌هایی همیشه در آستین داشتند و بابیان اینکه شما تازه اول کار هستید و باید بیشتر فعالیت کنید تا نتیجه دلخواهتان رو بگیرید و از این حرف‌ها که ما کارمان رو درست انجام دادیم که پست‌های شما آن‌قدر بازدید خورده و ….

زمستان در راه است

زمستان در راه است

تا اینکه آقا حسین پس‌اندازشان به ته‌دیگ می‌خورد و توان ادامه این کار رو نداشته و 40 میلیون ناقابل رو که شاید با 40 ماه پس‌انداز کردن و از خیلی چیزش زدن جمع کرده بود رو در 10 ماه از دست داد و یک شکست رو تجربه کرد.

خب به نظر شما چرا آقا حسین شکست خورد؟

چرا بااینکه خیلی از افراد در این زمینه به موفقیت رسیدن ایشان نه تنها طعم موفقیت رو نچشیدن بلکه پس‌اندازش هم از دست دادن؟!

در زیر به بررسی این موضوع می‌پردازیم.

چرا آقا حسین بااینکه ممبر واقعی تلگرام خریده بود بازهم شکست خورد؟

دلیل‌های زیادی می‌توانسته دخیل باشِ برای موفق نشدن آقا حسین ولی یکی از دلایل مهم شکست ایشان جو زده عمل کردن و تحقیق نکردن بوده, که به این دلیل در دام افراد سودجو افتاده بوده و خام تبلیغات دروغین آنها شده بود.

ممبر پآپ آپ واقعی, ممبر ادد اجباری واقعی, ممبر واقعی ایرانی همگی دروغ هستند!!!

همگی ساختگی هستند و با تبلیغات دروغین قصد فریب شمارا دارند.

تمامی این ممبر ها از یک نوع ممبر هستند, ممبر ارزان تلگرام یا ممبر فیک تلگرام.

پس حواستان را جمع کنید و با ما همراه باشید تا به بررسی آنها بپردازیم.

ممبر پاپ آپ تلگرام:

این نوع ممبر را کلاه‌برداران این‌گونه توجیه می‌کنند که ما (منظور کلاه‌برداران) با استفاده از فرستادن نوتیفیکیشن و پاپآپ بروی گوشی‌ها به‌وسیله اپلیکیشن های پیشرفته کانال شمارا به افراد نمایش می‌دهیم و آنها با تمایل به‌صورت اختیاری (ممبر ادد اختیاری) وارد کانال شما می‌شوند و اگر مطالب شمارا پسندیدند عضو کانال شما می‌شوند.

و به‌طور مثال برای جذب 1000 عدد ممبر واقعی باید 5000 عدد پآپ آپ ارسال شود و به همین دلیل هم تعداد ویو و بازدیدهای کانال شما 5 برابر تعداد ممبرهای شما افزایش پیدا می‌کند.

ترفند: این کلاه‌برداران با استفاده از ممبرهای فیک تعداد ممبر های شمارا افزایش می‌دهند و بعد همزمان با استفاده از بازدید تلگرام یا همان سین, بازدید پست‌های کانال شمارا زیاد می‌کنند و شما بر این باور هستید که ممبر واقعی تلگرام برای شما در حال جذب می‌باشد!

ممبر ادد اجباری:

این نوع ممبر هم شیوه‌ی کلاه‌برداری و افزایش ممبر آن همانند ممبر پاپ اپ می‌باشد, اما طریق توجیه آن متفاوت هست و سناریوی متفاوتی برای آن درست کرده‌اند.

به این صورت که می‌گویند ما این ممبرها رو بدون اینکه خودشان هم متوجه به شن عضو کانال شما می‌کنیم و با اولین پستی که شما انتشار می‌دید آنها متوجه حضورشان در کانال شما می‌شوند و اگر محتوای مناسبی داشته باشید می‌توانید آنها رو نگه‌دارید و جزو ممبرهای فعالتان باشند!

ترفند: همانند روش قبلی برای شما ممبر فیک اضافه می‌کنند و بعد با رسد کردن کانال شما با گذاشتن اولین پست در کانالتان برای شما بازدید می‌فرستند و شما باور می‌کنید که این بازدیدها واقعی هستند.

بقیه ممبرهای با هراسمی مانند ممبر واقعی ایرانی هم همین‌طور می‌باشد و فقط با استفاده از ممبر ارزان تلگرام و درست کردن یک سناریو توانسته‌اند افراد بسیاری را فریب دهند.

ممبر واقعی تلگرام چیست؟

ممبر پاپ آپ

حال می‌خواهیم بگویم شما از کجا می‌توانید ممبر واقعی پیدا کنید و چگونه تعداد بازدیدکننده واقعی خود را افزایش دهید.

تنها ممبری که شما می‌توانید به‌صورت طبیعی جذب کنید ممبر از طریق تبلیغات می‌باشد, به این صورت که در کانال‌های معتبر و شناخته‌شده متناسب با بازار هدف خود شروع به تبلیغات کنید و به‌صورت طبیعی ممبرهای خود را افزایش دهید, البته برای گرفتن نتیجه بهتر پیشنهاد ما این است که اول ممبر ارزان تلگرام برای کانال خود خریداری کنید تا اعتبار خود را افزایش دهید و سپس تولید محتوای مناسب انجام دهید و بعد تبلیغات کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

جمع‌ بندی

در فضای مجازی دام‌هایی بسیار و رنگارنگی برای شما پهن کرده‌اند, و دشمن این دام‌ها و کلاه‌برداران آگاهی می‌باشد پس تا می‌توانید سطح آگاهی خود را افزایش دهید تا بتوانید در این زمینه موفق عمل کنید.

نظراتتان ر برای ما ارسال کنید و ما را در آن سهیم کنید.

خوشحالیم که این تریبون رو در اختیارداریم تا بتوانیم برای آگاه‌سازی و جلوگیری از سوءاستفاده احتمالی از شما عزیزان توسط سوداگران فضای مجازی گامی برداریم.

با تشکر میثم سالاری اخگر

آموزش جامع تدوین با موبایل تدوینگرام

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

6 نظر

  1. کاملا درسته ! بنده هم متاسفانه در دام این کلاه برداران افتادم..این سایت : mymember.website دو هزار ممبر پاپ آپ خریده بوده که بعدش اول ۲۳k ویو فیک زدن برای پست آخر .. ، بعدش اون کاربرها رو اد اجباری زدن وگرنه محاله در عرض ۵دقیفه ۲هزار نفر با مثلا پاپ آپ (که همش دروغه ) با میل خودشون عضو شده باشن … فقط یه چیزی فرق کرده بود اینکه فیک نبودن و از تلگرام های غیر رسمی ناخواسته عضو کانال من شد شده بود و اکثرشون (حدود ۱۲۰۰ نفر چند ساعت بعدش لفت دادن بدون این پست های جدیدتر من رو ببینن) — دوستان توجهی به این سایت های کلاه بردار نکنین و پولتون رو دور نریزین به جاش تبلیغات انجام بدین و ممبر واقعی به دست بیارید مثل من !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *