مقالات

مقالات رایگان تیک گرام

مقالات تیکگرام

در سری مقالات رایگان تیک‌گرام به تازه‌های دیجیتال مارکتینگ و بخش‌های تخصصی سوشیال مارکتینگ یا بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و بسیاری دیگر می‌پردازیم.
امید داریم با این کار می‌توانیم گامی بزرگ درزمینه رشد اقتصادی جامعه برداریم و جامعه را به سمت پیشرفت و آبادانی سوق دهیم.
مقالات دیجیتال مارکتینگ تیک‌گرام بر اساس تجربیات کاربردی و تحقیقات میدانی به‌صورت بومی و کاملاً ایرانی جمع‌آوری  شده که به همین دلیل بسیار کاربردی و کارآمد می‌باشند.
دیجیتال مارکتینگ یک بازار داغ و بکر می‌باشد که بسیار می‌تواند درآمدزا باشد.
و همینطور کمک شایانی می‌تواند بکند برای درآمدزایی این پتانسیل خفته ایرانی.
چرا میگویم پتانسیل خفته؟
بزرگ‌ترین سرمایه یک کشور چیست؟
نفت؟ گاز؟ برق؟ آب؟
دیجیتال مارکتینگ ؟
خیر
بزرگ‌ترین سرمایه یک کشور نیروی کار آن کشور می‌باشد که با سوء مدیریت این سرمایه عظیم این پتانسیل خفته دارد از بین می‌رود.
پس ما می‌توانیم پیشرفت کنیم.
خودمان برای خودمان کاری کنیم, نه کس دیگری
پس با مقالات تیک‌گرام همراه باشید تا بتوانیم یکدیگر را دررسیدن به این جایگاه یاری کنیم.

واینر کیست ؟

واینر کیست؟ شاید بارها این کلمه نوظهور را از زبان اشخاص مختلف شنیده باشید و کنجکاو بودید که بدانید واینر کیست؟ به…

ادامه را بخوانید

یکی از بخش‌های علمی و کاربردی تیکگرام بخش مقالات رایگان می‌باشد که درزمینه دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال) که بیشتر بخش‌های مقالات تیکگرام مربوط به بخش سوشیال مدیا مارکتینگ(SMM social media marketing)  می‌باشد یا همان بازاریابی شبکه‌های مجازی.

تیکگرام در این بخش از وب‌سایت خود به‌صورت تخصصی و کاربردی به بازاریابی شبکه‌های مجازی خواهد پرداخت و شمارا با تجربیات خود سهیم خواهد کر تا بتوانیم باهم گامی مفید و سازنده در این بازار پر از پتانسیل و رایگان برداریم.

چرا میگویم مقالات تیکگرام کاربردی است؟

به این دلیل که ما با استفاده از علم روز دنیا به‌صورت تئوری و تبدیل آن به‌صورت عملی توانسته‌ایم این نتایج را به‌دست بیاوریم و به‌صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید در این مسیر درآمدزایی مناسبی داشته باشید.

یکی دیگر از اهداف مقالات تیکگرام شفاف‌سازی در این زمینه می‌باشد.

شفاف‌سازی یعنی چی؟

این نکته را نباید فراموش کنیم که در دنیای واقعی افرادی سودجو و کلاه‌بردار بسیار هستند که از ای راه کسب درآمد می‌کنند پس قطعاً در دنیای دیجیتال و مجازی هم این افراد وجود دارند و با تبلیغات رنگ بارنگ و کلمات زیبا و امیدبخش سعی در فریب افراد در دنیای دیجیتال رادارند.

تیکگرام نهایت سعی خود را می‌کند تا به شفاف‌سازی این نوع خطرات و دام‌ها شما عزیزان رو آگاه کند و جلوی این‌گونه افراد را بگیرد.

با همراهی مقالات تیکگرام شما می‌توانید دانش خود را درزمینه دیجیتال مارکتینگ و بخصوص سوشیال مارکتینگ افزایش دهید و خود به‌عنوان یک متخصص در این زمینه فعالیت داشته باشید, و همچنین کسب درآمد کنید.

افرادی که به‌عنوان متخصص شبکه‌های اجتماعی و مشاور فعالیت می‌کنند تعداد زیادی نیستند و همین تعداد کم درآمد خوبی هم دارند.

پس با ما همراه باشید و نظرات خودتان رو برای ما ارسال کنید.