عینک اکسپلور در اینستاگرام !!

عینک اکسپلور در اینستاگرام !!

ورود به اکسپلور اینستاگرام

یکی از مواردی که داخل اینستاگرام کمک‌میکنه ما بیشتر دیده بشیم و البته میتونم بگم که شاید مهمترین بخش اینستاگرام , اکسپلور در اینستاگرام می باشد.

اکسپلور اینستاگرام کجاست؟

اکسپلور اینستاگرام دقیقا در صفحه اصلی اینستاگرام و آن ذره بینی هست که برای سرچ هشتگ , یوزرنیم , مکان خاص و… از اون استفاده میکنیم.

اکسپلور اینستاگرام
اکسپلور اینستاگرام

پست های رو که ما داخل اکسپلورر میتونیم ببینیم که به آنها از قبل علاقه نشان دادیم, با لایک کردن , کامنت گذاشتن , سیو کردن و…

که در صورتی که شما پیج کاری دارید و پستهای رو که در اکسپلور مشاهده می کنید مربوط به حوزه کاری شما نیست, پیکربندی اکسپلور شما بهم ریخته که این مورد را هم در دوره جامع انفجار اینستاگرام به طور کامل توضیح دادیم که چگونه پیکربندی بهم ریخته رو بازسازی کنید.

اینستاگرام میثم سالاری

چگونه ورودی از اکسپلور داشته باشیم؟

اکسپلور اینستا روشها و متدهای خاص خودش رو داره که شما می توانید با این متدها وارد اون بشید و ورودی خوبی از او داشته باشید , که تمام این موارد را ما در دوره جامع انفجار اینستاگرام به صورت کامل توضیح داده ایم.

اکسپلور اینیستاگرام دقیقاً مانند یک تبلیغات رایگان هستش که اینستاگرام برای ما انجام میدهد.

یعنی بدون اینکه هزینه پرداخت کنیم پست‌های ما به افراد داخل اینستاگرام نمایش داده خواهد شد و جالب اینجاست که اگر به درستی از آن استفاده کنید دقیقاً مخاطب های هدف شما را پیدا میکند و به این افراد پست های ما رو تبلیغ میکند.

قطعاً یکی از موادی که داخل اکسپلور اینستاگرام مهم و حیاتی هست کاور پست‌های شماست, که اون مورد رو هم من در دوره تدوینگرام به صورت کامل توضیح دادم که چگونه کاورهای حرفه‌ای بسازیم که بیشترین ورودی رو برای ما از اکسپلورر داشته باشد.

راز ورود به اکسپلور آموزش است

اگر به تازگی وارد اینستاگرام شدید و اطلاعاتی در مورد اکسپلور اینستاگرام ندارید نگران نباشید فقط شما احتیاج به آموزش دارید تا بتوانید از اکسپلورر و هشتگ اینستاگرام استفاده کنید و در نتیجه ورودی‌های خوبی را از این طریق دریافت کنید.

در این ویدیو قصد تخریب شخص خاصی رو نداشتیم ,فقط نسبت به یک سری اطلاعات غلط که از افراد داخل اینستاگرام منتشر می کنند این ویدیو رو ساختیم.


ما در دوره جامع انفجار اینستاگرام در مورد هوش مصنوعی اینستاگرام که چگونه محتوای ما را تحلیل می‌کند, صحبت کامل کردیم که داخل دوره مثالهای مرتبط اون رو هم آوردیم.

یکی از مواردی که هوش مصنوعی اینستاگرام به سادگی می‌تواند تشخیص دهد, عینک هست که باعث میشه پست های مارو داخل یک دسته بندی خاصی قرار دهد.

اکسپلور
اکسپلور

این صرفا به این معنا نیست که پستهای ما با عینک وارد اکسپلور میشه و ورودی‌های خوبی رو میگیریم, بلکه شما با استفاده از این قابلیت میتونید دسته بندی خودتون رو هم به اینستاگرام نمایش بدید.

در صورتی که ما قابلیت های اینستاگرام را بدونیم و هوش مصنوعی اینستاگرام رو بشناسیم, میتوانیم از این قابلیت‌ها به نفع خودمان استفاده کنیم و جذب فالوور بیشتری رو در اینستاگرام تجربه کنیم.

در صورتی که میخواهید به صورت علمی و تخصصی اینستاگرام را یاد بگیرید بهنون پیشنهاد می کنم پیج اینستاگرام من رو دنبال کنید چون در پیج به صورت مستمر آموزش های فوق العاده ارزشمند رو به صورت رایگان در اختیارتان قرار می دهد.

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *