ساخت و سفارش فیلتر اینستاگرام

ساخت و سفارش فیلتر اینستاگرام

سفارش فیلتر اینستاگرام

فیلتر اینستاگرام یکی از مواردی هست که ما در لایو ها در استوری ها از اون استفاده می کنیم.

ولی حالا چطوری فیلتراینستاگرام رو می سازند و ما چطور میتونیم یک فیلتر اختصاصی برای خودمان داشته باشیم.

خیلی از افراد را می‌بینیم تو اینستاگرام که فیلتر های مختص به خودشون را دارند و وقتی که داخل لایو ظاهر می شن فیلتر خودش میاد و اسمشون زیر یوزرنیمشون هست.

خیلی از افراد از طریق این لینک می تونن وارد پیج شخص بشند یا حتی در هنگام سرچ فیلتر های اینستاگرامی میتونن با این شخص آشنا بشن.

متمایز بشید با فیلتر اینستاگرام

می‌تونیم بگیم که یکی از مواردی که در اینستاگرام به تازگی میتونه به پیج ما اعتبار ببخشه و پیج ما رو معتبر میکنه, هم به دید کاربر هم به دید اینستاگرام فیلتر های اینستاگرامی هست.
ما از تمام مواردی که داخل اینستاگرام هست باید استفاده کنیم برای جذب فالوور , یکی از مواردی که می‌تونیم استفاده کنیم برای جذب فالور فیلترهای اینستاگرامی هست.

فیلتر اینستاگرام

درسته خیلی جذب بالایی نداره ولی یکی از المان هایی هستش که باعث میشه افراد به ما اعتماد کنند و وارد پیج ما بشن و بعد ما رو فالو کنند , صددرصد شخصی که فیلتر مختص خودش رو داشته باشه میتونه اعتبار خیلی بیشتری داشته باشه نسبت به افرادی که فیلتر ندارند.

هر شخصی داخل اینستاگرام فیلتر مختص به خودش رو نداره حتی افرادی که فالوور های میلیونی دارند ولی فیلتر مختص به خودشان را ندارند. به این دلیل که تخصص و علمش رو ندارند و یا ادمین هاشون این توانایی رو ندارند.

فیلتر اینستاگرام

شما می تونید با فیلتراینستاگرامی پیجتون رو بسیار متمایز کنید نسبت به رقبا و افرادی که داخل اینستاگرام در حال فعالیت هستند.

من بارها خودم تجربه کردم وقتی وارد اینستاگرام میشم و از فیلترهای خودم استفاده می کنم بسیاری از افراد به ما دایرکت میدن که چجوری این کار را کردید.

برای ساخت فیلتر اینستاگرام باید چکار کنم؟

ساختن فیلتر ایستاگرام

برای ساخت یک فیلتراینستاگرامی شما باید علم کامپیوتر بالایی داشته باشید , باید با برنامه های سه بعدی و ادیت قبلاً کار کرده باشید, باید با اینستاگرام و فیس بوک و موارد این چنینی آشنایی کامل داشته باشید وگرنه به این سادگی نیست که یک شخص بتونه براحتی داخل اینستاگرام فیلتر داشته باشه.

برای اینکه بتونید شما هم فیلتر های اینستاگرامی خودتون رو داشته باشید احتیاج نیست که خودتون وارد فضایی بشید که اطلاعی از اون ندارید.

تیم پشتیبانی ما برای شما این کار را انجام می دهند و با کمترین هزینه شما می تونید داخل اینستاگرام بسیار متمایزتر باشید و بدرخشید.

سفارش فیلتر اینستاگرام

شما میتونید از دو نمونه سفارش فیلتراینستاگرام استفاده کنید:

یک سفارش اختصاصی خودتون : این مورد به این صورت هست که از فیلترهایی که داخل اینستاگرام هستند یکی رو انتخاب میکنید و ما برای شما اون فیلتر رو بصورت اختصاصی می سازیم.

دو سفارش ساده فیلتر اینیستاگرامی: به صورتی است که ما به صورت ساده یک فیلتر رو برای شما درست میکنیم فقط صرفاً برای اینکه داخل لایوهاتون بتونید زیر اسم پروفیلتون اسمتون بصورت فارسی تایپ بشه و عکس پروفایل یا لوگوی شما داخل فیلتر قرار گرفته بشه.

بعد از ثبت سفارش فیلتر مدنظر با تیم پشتیبانی ما در اینستاگرام در ارتباط باشید.

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

1 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *