ربات تبدیل صوت به متن

ربات تبدیل صوت به متن

تبدیل صوت به متن یا تبدیل گفتار به متن یکی از مواردی است که چند سال قبل دست نیافتنی بود و خیلی از افراد تو فیلم هایی تخیلی میدن که این اتفاق میافته و یک شخصی وقتی صحبت میکنه تبدیل به نوشته میشه و تایپ میشه.

در حال حاضر که من دارم این محتوا رو می نویسم در اصل دارم صحبت می کنم و خود من برای محتوا نویسی از همین برنامه استفاده می کنم این برنامه وقتی که وارد گوشی من شد خیلی از کارهام رو راحت کرد.

من به راحتی هر متن رو که بخوام به سرعت میتونم به عنوان گفتار صحبت کنم داخل گوشی و این برنامه این کار رو برای من میکنه و تبدیل صوت به متن رو برای من براحتی انجام میده.

برای افرادی که تولید محتوا می کنند به نظر من یک الزام هست که از این برنامه استفاده کنند.

ربات تبدیل صوت به متن

اگر همین متن رو من می‌خواستم خودم تایپ بکنم احتیاج به یک زمان زیاد و تمرکز خیلی زیادی بود برای نوشتن, ولی الان من در عرض چند دقیقه این صوت طولانی رو به راحتی می‌توانم تبدیل کنم به متن.

فقط کافیه اون چیزی که تو ذهنم هستش رو به زبون بیارم و این ربات اون رو تبدیل به متن کنه.

برنامه تبدیل صوت به متن کجا به دردمون میخوره

1- در زمانی که کلی حرف واسه گفتن داریم ولی بنا به شرایط نمیتونیم ویس بدیم به طور مثال من با یک شخصی دارم چت می کنم ولی نمی خوام که بشینم فقط بنویسم براحتی داخل برنامه صوت رو می گم و این برنامه برای من تبدیل به متن میکنه و برای شخص میفرستم.

2. برای نویسنده ها واقعاً فوق‌العاده است که نویسنده ها که احتیاج به نوشتن دارند و زمان خیلی زیادی رو صرف میکنند, به راحتی میتونن با این برنامه هرچی که دلشون میخواد رو بگن و برنامه صوت رو تبدیل به متن کنه .

حتی میتونه یک کتاب قطور بنویسه با همین برنامه با همین برنامه بدون نوشتن حتی یک کلمه یا یک حرف!

3. برای افرادی که تولید محتوا میکنند در پلتفرم های مختلف , میتونن به راحتی با ربات تبدیل صوت به متن این کار رو انجام بدهند.

کاربرد خیلی زیادی داره این برنامه که براتون لینک دانلودش رو میذارم.

ربات تبدیل صوت به متن

آموزش جامع تدوین با موبایل تدوینگرام

توجه

قبل اینکه متن رو جایی منتشر کنید یا برای شخصی بفرستید اون رو چک کنید.

این برنامه خیلی حساس هست و خیلی خوب میتونه تبدیل کنه و تبدیل صوت به متن رو انجام بده ولی بعضی مواقع حالا نسبت به گویش ما نسبت به صحبت ما و خطا‌های برنامه بعضی از کلمات را جابجا مینویسه یا حتی اشتباه مینویسه,پس از قبل اینکه متن رو منتشر کنید حتماً اون رو چک کنی که به صورت اشتباه منتشر نشه.

نظرتون رو درباره این برنامه برای من بنویسید.

اگر پیج اینستاگرام من را ندارید همین الان برید فالوش کنید چون هر روز یک مطلب مفید و ارزشمند رو به صورت رایگان به داخلش قرار میدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *