رازهای سهیل سنگرزاده

رازهای سهیل سنگرزاده

رازهای سهیل سنگرزاده

سهیل سنگرزاده یکی از ورزشکاران و قهرمانان رشته بدنسازی متولد سال ۱۳۶۴ است , که در شهر بندرعباس به دنیا آمد.

سهیل سنگر زاده با انتشار ویدیو های انگیزشی در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام , یوتیوب و دیگر شبکه های مجازی شهرت بسیاری کسب کرد.

چندین و چند مورد هستند که باعث این شهرت سهیل سنگر زاده شدند که در ویدئوی زیر را به این مورد می پردازیم.

یکی از موارد مهمی که باعث تمایز سهیل سنگرزاده با بقیه افراد که در این زمینه در حال فعالیت هستند شده ، این هست که سبک و سیاق خودش رو داره دنبال میکنه و تقلید هیچ شخص دیگه ای نیست.

یعنی سهیل سنگرزاده سبک خودش رو داره و این باعث شد که خیلی زود به چنان معروفیتی برسه که شاید افرادی که سالیان سال در حال فعالیت در این حوزه هستند به این درجه نرسیده اند.

در حال حاضر تقریبا تمام ایرانی‌ها یک بار حداقل اسم سهیل سنگرزاده رو شنیده اند.

یکی از نقاط تمایز این شخص این بود که با هیکلی درشت اندام حرف‌های بسیار لطیفی می‌زد و بسیار با آرامش و لطافت در مورد انگیزه و امید صحبت می کرد.

چیزی که بین افرادی که در حوزه انگیزشی هستند و آموزش های انگیزشی می گذارند این هستش که با شور و شوق و هیجان زیاد باید انگیزه داد.

ولی با سبک این شخص متوجه شدیم که امکان دارد با روش های دیگه و به صورت کاملاً متمایز در این حوزه موفق شد.

کلاهبرداری سهیل سنگرزاده

کلاهبرداری سهیل سنگرزاده یکی از مواردی هستش که اخیرا به اون خیلی پرداخته میشه و این شخص رو به عنوان یک کلاهبردار که از ایران فرار کرده و به آمریکا مهاجرت کرده می‌شناسند.

من اطلاع دقیقی در مورد اینکه آیا این شخص کلاهبردار هست یا نه ندارم , ولی در این حد میدونم که حرف هایی که میزنه و نوع صحبتی که داره میکنه کاملاً درسته و میتونه به موفقیت افراد کمک کنه.

یکی از مواردی هم که در مورد کلاهبرداری سهیل سنگرزاده باید بپردازم این هستش , افرادی که ترند یا معروف می‌شوند , در شبکه های مجازی همیشه همراهشون حاشیه هایی به وجود میاد یا به صورت زرد و ساختگی یا به صورت واقعی.

پس نا وقتی که درست و با مدرک درستی در مورد یک شخصی صحبت نکردند به نظر من نباید اون شخص رو قضاوت کرد.

به همین دلیل هم من درباره کلاهبرداری سهیل سنگرزاده هیچ نظری نمیدم به این دلیل که تا به حال من برام ثابت نشده که این قضیه واقعیت داره یا خیر.

در هر صورت براش آرزوی موفقیت میکنیم و خیلی خوشحالیم که یک شخص با این سبک و سیاق در حال انگیزه دادن به مردم ایران هست ,تا آنها بتوانند با ذهن آروم به زندگیشون ادامه بدهند.

اگر اینستاگرام من رو ندارید همین الان فالوش کنید چون هر روز یک آموزش ارزشمند و کاربردی رو به صورت رایگان به اشتراک می گذارم.

ارادتمند شما میثم سالاری اخگر

آموزش جامع تدوین با موبایل تدوینگرام

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *