دروغی به نام فالوور واقعی!!

دروغی به نام فالوور واقعی!!

فالوور واقعی
فالوور واقعی

خرید فالوور واقعی , تا به حال چند بار در سایت‌های فروش خدمات اجتماعی با این جملات روبرو شدید؟

خرید لایک واقعی

خرید ویو واقعی

خرید ممبر واقعی

خرید سین واقعی

و….

یا اینکه چند بار از این خدمات خرید کرده‌اید و به خیال خود این خدمات واقعی هستند؟

تابه‌حال با خود فکر کرده‌اید که چگونه می‌شود فالوور واقعی را فروخت؟

چطور می‌شود لایک واقعی را فروخت؟ و مابقی خدمات؟

این افراد که شمارا لایک می‌کنند کی هستند؟

چگونه به آنها خبر می‌دهند تا شمارا لایک کنند؟

چگونه به 10.000 نفر تماس می‌گیرند تا پیج شمارا فالوو کنند؟

به  آنها زنگ می‌زنند؟

پیامک می‌فرستند؟

دایرکت می‌دهند؟

یا اینکه می‌روند جلوی در خانه آنها و می‌گویند بی‌زحمت به علی آقا بگید پیج tikgram.co  رو فالوو کند؟!

خیر هیچ‌کدام از این گزینه‌ها صحیح نیست

در ادامه  این مقاله برای شما شرح خواهم داد که تا الان چه کلاهی بر سرتان گذاشته‌اند و شمارا چگونه بازی داده‌اند.

آیا فالوئر واقعی وجود دارد؟

فالوور واقعی وجود دارد؟

جواب این سؤال بله است اما بدانید و آگاه باشید که فالوئر واقعی فروشی نیست! فالوور واقعی به پیج های شخصی میگویند که افراد واقعی در حال مدیریت آنها هستند.

پس ساده نباشیم و فکر نکنیم وقتی‌که می‌گویند فالوئر واقعی یعنی  این اشخاص به سرورهای اینستاگرام نفوذ کردند و از طریق خود اینستاگرام افراد رو به پیج شما هدایت  می‌کنند, این بیشتر شبیه شوخی است تا واقعیت!!!

ولی همین داستان مسخره  را خیلی از افراد باور می‌کنند و بر این باورند که این اشخاص نابغه‌های برنامه  نویسی هستند و از عهده این کار بر می‌آیند.

اما در واقعیت چیز دیگری است.

2 اشتباه  بزرگ در مورد فالوور واقعی

1. خیلی از اشخاص بر این باورند که فالوور واقعی یعنی فالوئری که وقتی  اضافه می‌شود پست‌ها را لایک هم می‌کند ویو هم می‌زند.

اما این  یک باور اشتباه می‌باشد و بیشتر یک ترفند برای فروشندگان خدمات شبکه‌های اجتماعی می‌باشد که در ادامه این ترفند را برای شما شرح خواهیم داد.

اگر فالوئرواقعی نیست پس چطور لایک می‌کند؟

چگونه من را لایک می‌کنند؟

 بله این سؤال پیش می‌آید که اگر فالوور واقعی نبودن , پس لایکی هم نمی‌کردند.

اما جواب این معما خیلی ساده است, اکثر فروشنده‌های فالوور دو نوع  فالور دارند 1- فالور واقعی 2- فالوور فیک  که قیمت فالوور واقعی معمولاً 2 برابر فالوئر فیک است.

اما باید بدانید که هردوی این فالوورها یکی هستند تنها تفاوت آنها در این است که در فالوور واقعی همزمان که شما خرید می‌کنید صاحب سایت وارد پیج شما می‌شود و برای چند پست شما لایک سفارش می‌دهد که هردوی این‌ها (افزایش فالوور, افزایش لایک) باهم اتفاق می‌افتد و شما بر این  باور هستید که کسانی که شمارا فالوو می‌کنند در حال لایک کردن شما هستند, اما این یک باور غلط می‌باشد و پشت پرده اتفاق دیگری در حال رخ دادن است.

2- برخی از اشخاص هم ملاک تشخیص فالوور واقعی از فیک را عکس پروفایل, یوزرنیم اینستاگرام, بیوگرافی و مطالب منتشرشده از آن شخص می‌دانند, اما این هم باور غلطی می‌باشد.

به نظر شما کسانی که فالوور فیک می‌سازند نمی‌توانند عکس پروفایل آنها را تغییر بدهند؟ نمی‌توانند برای آنها بیوگرافی بنویسند؟ نمی‌توانند یوزرنیم آنها را به اسم اشخاص واقعی تغییر دهند؟

جواب تمام سؤال‌های بالا بله می‌باشد! بله میتواند و تمامی این کارها توسط رباط انجام می‌گیرد.

تمام این موارد قابل‌اجرا می‌باشد پس نمی‌توان این موضوع  را ملاک قرارداد و بگوییم به این دلایل فالوورها واقعی می‌باشند.

فالوئر فیک همان فالوور اعتباری است

فالوور واقعی یا فیک؟

بله, فالوور فیک همان فالوور اعتباری است و از اهمیت زیادی هم برخوردار است که در زیر به شرح این موضوع می‌پردازیم.

بسیاری از بلاگرها, واینر ها, ویلاگرها و… رو من می‌بینم که درباره فالوور اعتباری اظهارنظر می‌کنند و  همیشه این جمله را در موضوعاتشان می‌بینیم که:

من خودم از فالوور فیک (فالوور اعتباری) استفاده کرده و n%  از فالوورهام فیک هستند ولی … اما ….

خب یکی نیست به این  اشخاص به گه اگر این فالوورهای اعتباری نبودند الآن شما فالوور واقعی هم نداشتید و می‌توان گفت تعداد زیادی از فالوور های واقعیتان را مدیون فالوورهای اعتباری‌تان می‌باشید.

حالا چرا میگویم اگر فالوور اعتباری نداشتند فالوئر واقعی هم نداشتند؟

به این دلیل که فالور واقعی به یک پیج اعتبار می‌بخشد و این امر باعث جلب اعتماد یوزرهای اینستاگرام  می‌شود که درنهایت باعث تبدیل فالوئر بالقوه به بالفعل می‌شود که همان  فالور واقعی است.

در فضای مجازی اعتبار پادشاه است

پس فالور اعتباری یکی از مهم‌ترین اصل‌های موفقیت در اینستاگرام  رو به ما می‌دهد که همان  اعتبار است.

حالا که تفاوت‌ها و  دروغ‌های فالور واقعی را شرح دادیم  به این نکته می‌پردازیم  که به چه صورت می‌توان فالوور واقعی به‌دست آورد.

چگونه می‌توانیم فالوور واقعی بدست بیاوریم؟

شما می‌توانید با این چند روش فالوور واقعی برای خود جذب کنید و کسب‌وکار خود را ارتقا دهید.

1- خرید فالوور اعتباری

آیا این  مثال را شنیده‌اید که میگن پول, پول میاره؟

این مثال دقیقاً برای جذب فالوئر هم صدق میکنه

فالوور, فالوور میاره!

شما هرچقدر فالوور بیشتری داشته باشید رشد سریع‌تری خواهید داشت و افراد بیشتری تمایل دارند تا شمارا فالوو کنند.

2- ربات‌های اینستاگرامی

ربات اینستاگرام

ماهیت ربات‌های اینستاگرامی برای جذب فالوئر واقعی , از روش فالوو – آنفالوو است؛ به این صورت که به ربات یک هدف می‌دهیم به‌عنوان خوراک و بعد این ربات شروع می‌کند به فالوو کردن با فیلترهای مختلف, مانند: فالوورها– فالووینگ‌ها – لایک کننده‌های یک پست به‌خصوص – هشتگ – منطقه جغرافیایی – بر اساس جنسیت – بر اساس خصوصی یا عمومی بودن پیج – بر اساس تعداد فالوورها – بر اساس تعداد فالووینگ ها و بسیاری فیلترهای دیگر.

ربات‌های ایرانی معروف اینستاگرام مانند هیملگرام (که در حال حاضر تقریباً ازکارافتاده) – اینستاساز (ازکارافتاده) – اینستاربات (ازکارافتاده)

و ربات‌های خارجی معروف مانند: نینجاگرام (کار می‌کند به‌سختی) – اینستاداب (کارمی کنه به‌سختی) – مولتی‌گرامگرام 2 (ازکارافتاده).

حالا چرا ربات‌های اینستاگرامی از کار افتاد؟

اینستاگرام طبق سیاست‌های بسیار سخت‌گیرانه‌ای که در پیش‌گرفته باعث اختلال در کارکرد ربات‌ها شده و تا حدی هم تصمیم درستی گرفته به این دلیل که ربات‌ها باعث ایجاد آمار غیرواقعی و کاذب می‌شدند که همین امر باعث لطمه زدن به اعتبار اینستاگرام می‌شد.

خراب شدن ربات‌های اینستاگرام

بااینکه این سیاست‌ها باعث نارضایتی برخی کاربران واقعی هم شد ولی اینستاگرام ریسک ریزش کاربرانش را پذیرفت و تصمیم به گذاشتن فیلتر بر رفتارهای کاربران گرفت.

اینستاگرام بر این شد تا محدودیت‌های زیادی بر کاربرانش اعمال کند و اگر از این محدودیت‌ها خارج می‌شدند, آنها را به‌صورت  موقتی action block می‌کردند و اگر دوباره تکرار می‌شد امکان داشت دوباره بلاک شوند یا اینکه کامل پیج را دیزیبل کنند.

درصورتی‌که پیج یک شخص دیزیبل می‌شد کاربر به‌سختی می‌توانست پیجش را برگرداند یا اینکه کلاً موفق به فعال کردن دوباره آن نمی‌شد که همین امر باعث شد بسیاری از افراد دیگر نتوانند از ربات‌ها استفاده کنند یا اینکه بترسند که از ربات در پیجشان استفاده کنند.

پس پیج را فدای فالوور واقعی نکنید

این ربات‌ها قابلیت لایک کردن – دایرکت فرستادن -کامنت گذاشتن – ویو زدن هم داشتند و یکی از قابلیت‌های خوب این ربات‌ها این بود که می‌توانستید مطالبی که می‌خواهید پست شوند را به‌صورت زمان‌بندی‌شده و در زمان مشخص روی ربات بارگذاری کرده و در زمان تعیین‌شده آنها را پست کرد که همین امر باعث نظم بخشیدن به صفحه اینستاگرام می‌شد.

در حال حاضر تنها ربات‌هایی که کرک شده‌اند و در دسترس کاربران ایرانی است ربات instadub  و ninjagram است که البته این ربات‌ها هم خیلی خوب کار نمی‌کنند.

بااینکه بسیار پیشرفته هستند و به‌صورت رندم و هوشمند در اینستاگرام فعالیت می‌کنند ولی هرچه باشد الگوریتم‌های اینستاگرام بسیار قوی‌تر از آنها می‌باشند و می‌توانند آنها را تشخیص دهند مگر اینکه با سرعت بسیار پایین فعالیت کنند که آن هم کاربردی نمی‌باشد.

3- تبلیغات

تبلیغات خود یک علم تخصصی است و ما در اینجا به بخشی از آن می‌پردازیم, درصورتی‌که Return on Investment ( ROI)  یا نرخ بازگشت سرمایه در تبلیغات 2 برابر سرمایه اولیه باشد شما تبلیغات موفقی داشته‌اید و بدترین حالت در تبلیغات همان سربه‌سر است یعنی نه ضرر کنید نه سود, و اگر ROI  شما منفی باشد شما تبلیغات درستی انجام نداده‌اید.

اگر بخواهید تبلیغات شما بازدهی مناسبی داشته باشد باید تخصص‌های زیر را بلد باشید یا از متخصصان این عرصه کمک  بگیرید وگرنه تبلیغات شما بیهوده خواهد بود و بازدهی برای شما ندارد.

1. تبلیغ نویسی

تبلیغ نویسی

شامل متن مناسب برای تبلیغات است که چه جملاتی در تبلیغات خود بیاورید که مشتری را ترغیب به خرید از شما بکند که خود آن برگرفته از چندین تخصص است که اگر بخواهیم در این مقاله به آن بپردازیم از مبحث اصلی دور خواهیم شد.

2. رنگ‌شناسی

بسیار مهم است که چه رنگی باید انتخاب شود تا مناسب باهدف شما باشد و توجه مخاطب را به خود جلب نماید. 

3. گرافیک مناسب

اولین چیزی که مخاطب شما در تبلیغ می‌بیند گرافیکی است که شما به‌کار بردید پس برای این موضوع هم حساسیت بخصوصی باید خرج کنید.

4. شناسایی بازار هدف

بسیار مهم است که بدانید مخاطبان شما در کدام فضا حضور دارند و در آنجا تبلیغات خود را انجام دهید.

شما هرچقدر هم که سه گزینه بالا را به‌درستی انجام دهید ولی نتوانید در بازار هدف مناسب تبلیغ کنید, این سه کار را هم ضایع کردید.

قدر زر، زرگر شناسد قدر گوهر، گوهری

به‌طور مثال اگر کار طنز در اینستاگرام انجام می‌دهید بهترین بازار هدف شما برای تبلیغات یک واینر اینستاگرام است که برای شما تبلیغ کند و مخاطبان خود را به سمت شما هدایت کنند.

 پس همان‌طور که مشاهده کردید مبحث تبلیغات بسیار مهم است و باید در این زمینه تخصص یا تیم متخصص خود را داشته باشید تا بتوانید در آن موفق عمل کنید.

4- محتوا با کیفیت

محتوا نویسی
Content editor

موفقیت دیجی کالا به عوامل زیادی بستگی دارد اما می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین عوامل آن محتوای قوی بود که برای محصولات خود تهیه می‌کرد.

 شما هم از این قضیه مستثنا نیستید درصورتی‌که می‌خواهید افراد بیشتری شمارا به هم معرفی کنند باید محتوای مناسبی برای خود تهیه کنید تا نظر مخاطبان خود را جلب نمایید و در نهایت بتوانید فالوور واقعی جذب کنبد.

5- حضور مستمر

شما باید هرروز جلوی چشم مخاطب خود باشید که البته این کار آسانی نیست به این دلیل که باید خلاقیت بالایی هم داشته باشید تا مخاطب از شما خسته نشود و شمارا آنفالوو نکند.

در شبکه‌های مجازی شما باید استمرار داشته باشید و برنامه‌ریزی نمایید که مطالب خود را به‌صورت منظم منتشر کنید تا افراد شمارا ببینند و به دوستان خود معرفی کنند.

 شما می‌توانید این 5 روش را برای بالا بردن تعداد فالوورهای واقعی خود بکار ببرید و باعث رشد پیج و کسب‌وکارتان شوید.

آموزش جامع تدوین با موبایل تدوینگرام

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

1 نظر

  1. پس اینهمه سایت درامد زایی از طریف تماشای ویدیو تو یوتیوب و… رو چطور توجیه میکنید؟
    والا من چند ماه پیش از یه سایتی که اسمشو نمیبرم خرید کردم و فالورای واقعی و فعال تحویل گرفتم
    چیز عجیبیم نیست خودمم قبلا تو سرویس های افزایش فالوور خارجی کار کردم و به این صورته که در ازای فالو به کاربرا ژتون میدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *