درباره ما

بیو

داستان تیکگرام

 • تاسیس شرکت تیکگرام

  شرکت تیک‌گرام در سال 95 فعالیت خود را در یک منزل مسکونی واقع در شیراز- بلوار گلستان با موضوع دیجیتال مارکتینگ شروع کرد. شرکتی که تیکگرام در آن استارت خورد یک سویت در بالا پشت‌بام یک منزل 3 طبقه بود که آسانسور هم نداشت!! اما بااین‌حال و شرایط هم از ساعت 6 صبح استارت کار را در آن شرکت می‌زدیم. تا اینکه توانستیم یک دفتر در مجتمع خلیج‌فارس شیراز تأسیس کنیم و کار خود را گسترش دهیم. شرکت به‌سرعت در حال رشد بود و هدف تیکگرام کمک کردن به کسب‌وکارهای سنتی بود تا بتوانند در این انقلاب دیجیتال هم‌کسب‌وکار خود را ادامه دهند و موفق باشند. تا اینکه ..

 • تاسیس شرکت دوم

  درسال 97 همراه با ارتقاء وب‌سایت tikgram.com و همینطور افزایش تعداد خانواده تیکگرام (دیگِ جا نداشتیم ) دومین دفتر تیکگرام هم در مجاورت دفتر اول تأسیس کردیم و همچنان هم به تعداد کارمندان تیکگرام افزوده می‌شد.

منطقه اطلاعات
تیکگرام

درباره تیکگرام

تیکگرام از سال 1395 با کوله باری از تجربه وارد عرصه دیجیتال مارکتینگ شد؛ تیکگرام فوکوس و تمرکز خود را بیشتر به بخش سوشیال مدیا مارکتینگ قرار داده و همیشه بر این باورهست که پتانسیل های بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد که میتواند تحولی عظیم در کسب و کارها ایجاد کند.

تیکگرام در چه زمینه‌ای فعالیت میکند

بهترین بستر برای کسب و کار در حال حاضر اینستاگرام و تلگرام است ؛ به این دلیل که افراد بیشتری در این بسترها در حال فعالیت هستند ؛ و تیکگرام در زمینه آموزش اینستاگرام  و تلگرام بصورت مبتدی تا حرفه ای در کنار شما عزیزان هست تا به سطح حرفه‌ای در این پلتفرم ها برسید.

کسب درآمد تیکگرام

تیکگرام از طریق فروش محصولات آموزشی در زمینه های مختلف شبکه های اجتماعی به شما کمک میکند تا در خواب هم کسب درآمد بکنید.

روش دریافت وجه از مشتری

با استفاده از سامانه زرین پال تمامی پرداختهای تیکگرام انجام میشود و از این سامانه تمامی تراکنش های شما ثبت میشوند تا امر پیگیری را تسهیل دهیم. 

روش دریافت محصول

همیشه سعی ما این است تا محصولات را در سریعترین و راحترین روش ممکن به مشتریان تحویل دهیم, کاربر بعد از پرداخت و تکمیل خرید خود به صفحه ای ارجاع داده میشود که محصول خریداری در آن قرار دارد و هم میتواند آن محصول را دانلود کند و همچنین میتواند آن را بصورت آنلاین در وبسایت مشاهده کند.

پشتیبانی تیکگرام

شما میتوانید هفت روز هفته بصورت 24 ساعته با استفاده از درگاه های تعیین شده در قسمت پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

مدیر وبسایت

درباره من

اصلیتم ارومیه شهر نقده هست.در همدان به دنیا اومدم و در شیراز زندگی میکنم. بسیار به کسب درآمد از دنیای دیجیتال علاقه دارم و سعی می‌کنم دانش خود را در این زمینه در اختیار هم‌وطنان عزیزمان قرار بدم. در رشته مهندسی نرم‌افزار تحصیل کردم و از دانشگاه باهنر شیراز مدرک کارشناسی خودم رو دریافت کردم. ادامه تحصیل ندادم به این خاطر که به این نتیجه رسیدم که به‌جای اینکه بخوان تعیین کنند که چه چیزی رو یاد بگیرم, خودم هر چیزی رو که لازمم هست یاد می‌گیرم و پیشرفت می‌کنم.

  درباره من میثم سالاری اخگر

  تحصیالت آکادمیک:

  MCITP:
  Windows Server 8550 Enterprice Administration
  Windows Server 8550 Active Directory
  Windows Seven
  Windows Server 8550 Infrastructure
  Windows Server 8550 Enterprice Administration
  CCNA:
  ICDN3,ICDN8
  Workshop of Hack & Security Solutions:
  از شرکت بین المللی:
  CCLP Norwegain Accreditation Msys31
  گواهینامه هک و امنیت سایبری و راه های نفوذ و مقابله با آن از شرکت مخابرات استان فارس
  Visual Studio 8538
  CCNP
  CEH-CHFI