درباره ما

درباره تیک گرام

در این بخش می‌خواهیم یک بیوگرافی کلی از سایت تیک‌گرام وشرکت تیک در اختیارتون قرار بدیم.

با ما همراه باشید

تاسیس شرکت تیک گرام

شرکت تیک‌گرام در سال ۹۵ توسط میثم سالاری اخگر و علی ستوده فعالیت خود را در یک منزل مسکونی واقع در شیراز- بلوار گلستان با موضوع دیجیتال مارکتینگ شروع کرد.

شرکتی که تیکگرام در آن استارت خورد یک سویت در بالا پشت‌بام یک منزل ۳ طبقه بود که آسانسور هم نداشت!!

اما بااین‌حال و شرایط هم از ساعت ۶ صبح استارت کار را در آن شرکت می‌زدیم تا وقتی‌که جان در بدن داشتیم.

تا اینکه توانستیم یک دفتر در مجتمع خلیج‌فارس شیراز تأسیس کنیم و کار خود را گسترش دهیم.

شرکت به‌سرعت در حال رشد بود و هرروز باانرژی بیشتری در حال ادامه دادن مسیر موفقیت بودیم و هدف تیم تیکگرام کمک کردن به کسب‌وکارهای سنتی بود تا بتوانند در این انقلاب دیجیتال هم‌کسب‌وکار خود را ادامه دهند و موفق باشند.

تا اینکه …

تاسیس دومین دفتر تیک گرام

با رشد روزافزون شرکت و افزایش جمعیت تیم تیک‌گرام به فکر گسترش شرکت افتادیم تا بتونیم اهدافمان رو پیش ببریم.

درسال ۹۷ همراه با ارتقاء وب‌سایت tikgram.com و همینطور افزایش تعداد خانواده تیکگرام (دیگِ جا نداشتیم ) دومین دفتر تیکگرام هم در مجاورت دفتر اول تأسیس کردیم و همچنان هم به تعداد کارمندان تیکگرام افزوده می‌شد.

بسیار خوشحال و مسرور هستیم از این بابت که هم ارزش‌آفرینی کرده‌ایم, هم توانسته‌ایم از پتانسیل های جوان این مرزوبوم به نحوه احسنت استفاده کنیم و هم اینکه به کسب‌وکارها رونق داده‌ایم.

و درصددیم تا بتوانیم با آموزش‌هایی که قرار است در وب‌سایت تیکگرام قرار دهیم به رشد و پیشرفت کسب‌وکارها در حوزه دیجیتال مارکتینگ کمک شایانی نماییم.

میثم سالاری اخگر

در یک روز تابستانی در شهر همدان به دنیا آمدم در تاریخ ۱۳۶۹/۰۴/۲۸, در حال حاضر در شیراز زیبا سکونت دارم و به‌عنوان طراح و نویسنده وب‌سایت تیکگرام در حال فعالیت دارم.

بسیار به کسب درآمد از دنیای دیجیتال علاقه دارم و سعی می‌کنم دانش خود را در این زمینه در اختیار هم‌وطنان عزیزمان هم قرار بدم.

عاشق کتاب‌های روانشناسی هستم ورزش مورد علاقم دفاع شخصی و بدن‌سازی است.

زندگی سالم و بدن سالم رو دوست دارم و به این جمله ایمان‌دارم که عقل سالم در بدن سالم است.

در رشته مهندسی نرم‌افزار تحصیل کردم و از دانشگاه باهنر شیراز مدرک کارشناسی خودم رو دریافت کردم.

ادامه تحصیل ندادم به این خاطر که به این نتیجه رسیدم که به‌جای اینکه برام بخوان تعیین کنن که چه چیزی رو یاد بگیرم, خودم هر چیزی رو که لازمم هست یاد می‌گیرم و پیشرفت می‌کنم.