درآمد نوید محمدزاده | رازهای پشت پرده

درآمد نوید محمدزاده | رازهای پشت پرده

درآمد نوید محمدزاده

نوید محمدزاده شخصی است که در در میان عموم مردم به عنوان بازیگر تئاتر , سینما و تلویزیون شناخته می‌شود.

درسته که نوید محمد زاده بازیگر بسیار توانمند و یکی از افتخارات ایران هست, ولی در این مقاله من می خوام رازهایی را از نویدمحمدزاده به شما بگم که تا بحال در مورد اون سخنی به میان نیامده!!

نوید محمدزاده در ۱۷ فروردین‌ماه سال ۱۳۶۵ در ایلام به دنیا آمد و در یک خانواده 13 نفره زندگی خود را شروع کرد ؛ خانواده او او ۱۲ خواهر برادر هستند.

درآمد نوید محمد زاده چقدر است؟

به تازگی مطلبی منتشر شده از درآمد تبلیغات نوید محمدزاده که مبلغ بسیار بالایی است و افراد زیادی به این موضوع واکنش نشان دادند.

طبق گفته ها ( بصورت غیر رسمی ) نوید محمدزاده برای هر تبلیغ یک دقیقه‌ای یک میلیارد تومان درآمد کسب میکند! که برای این زمان کوتاه مبلغ قابل توجهی است.

ولی موضوعی که من میخوام در موردش صحبت کنم این نیست که چرا نوید محمدزاده باید یک میلیارد تومان هزینه دریافت کند بابت یک دقیقه تبلیغ و بخوام بهش واکنش نشون بدم که چرا این اتفاق بیفته و چرا برای من اینطور نیست؟

ببینید دوستان نوید محمدزاده شخصی است که سالیان سال در حال تلاش هست و از سال ۱۳۸۲در حال کار کردن است.

یعنی ۱۸ سال بازیگری و کار , پس برای رسیدن به این جایگاهی که اکنون هست زحمت زیادی کشیده.

و چیزی که ما الان می بینیم که نوید محمد زاده در اوج و در حال درخشیدن است که البته نتیجه ۱۸ سال کار کردن مداوم است.

۱۸ سال کار فقط به خاطر پول نمیتونه باشه؛ ۱۸ سال کار فقط به خاطر یک اتفاق نمی تونه باشه .

نوید محمدزاده سیمرغ
نوید محمدزاده سیمرغ

شخصی که برای پول وارد یک کسب و کار میشه, اگر سال اول نتیجه نده صبر میکه, اگر سال دوم نتیجه نده صبر میکنه , اگر سال سوم نتیجه نده این کار رو رها میکنه و میره سراغ کار دیگه‌ای و ۱۸ سال پای این کار نمی مونه و زحمت نمی کشه!!

پس از اینجا ما متوجه می‌شیم که عاشق کارش هست و واقعاً ۱۸ سال کار نتیجش کمتر از این هم نخواهد شد.

پس بهتره که یک میلیارد تومان در دقیقه را به این صورت ببینیم که یک دقیقه + ۱۸ سال کار , که به این جایگاه برسه و الان برای یک دقیقه فیلمبرداری از نویدمحمدزاده یک میلیارد تومان هزینه پرداخت کنند.

درآمد نوید محمدزاده از تبلیغات

حال که به خوبی به این موضوع پرداختیم که چرا نویدمحمدزاده یک میلیارد تومان درآمد کسب می کند بابت یک دقیقه فیلمبرداری از او برای تبلیغات در ادامه می خوایم به این موضوع بپردازیم که نوید محمد زاده بزرگ‌ترین استراتژیست بازاریابی برند شخصی خودش هست در این زمینه!!!

نوید محمدزاده همیشه جنجال به راه می اندازد !!

شاید سرتون سوت بکشه وقتی متوجه بشید که نوید محمدزاده همانطور که در بازیگری بسیار موفق هست در بازاریابی برند شخصی خودش ابته بصورت علمی هم بسیار موفق عمل کرده.

نوید محمدزاده و هومن سیدی
نوید محمدزاده و هومن سیدی

کمتر کسی رو می بینیم که علم کافی در این زمینه داشته باشه و جنجال های مثبتی رو برای خودش راه بندازه تا به این صورت بتواند بازاریابی برند شخصی خودش رو انجام بده.

افراد زیادی هستند که از این روش استفاده می‌کنند ولی در نهایت به نحوی از این روش استفاده می کنند که غیر اصولی هست و در ایران جایگاه خودشون رو کم کم از دست میدن مانند صدها نفر که جدید ترین آن ها میتونه ریحانه پارسا باشه که درست نتوانست بازاریابی برند شخصی خودش رو راه بندازه و نتیجه منفی از آن گرفت.

مقاله مرتبط: درآمد میلیاردی دنیا جهانبخت از اینستاگرام

منظور من از استراتژی بازاریابی چیه؟ یعنی اینکه نوید محمدزاده در هر جمعی در هر محفلی در هر جشنواره‌ای که شرکت میکند مملو از جنجال هست با نحوه پوشش با نحوه رفتار با نحوه گفتار خودش , همیشه باعث بحث و جدل در تمام شبکه‌های اجتماعی و تمام وبسایت های کل دنیا می‌شود.

این کار باعث می‌شود که نویدمحمدزاده بدون ریالی خرج کردن , تبلیغات بسیار گسترده‌ای در کل دنیا انجام بده و باعث بشه که در تمام دنیا در مورد اون صحبت کنند.

نوید محمدزاده
نوید محمدزاده

حال فرض کنید یک بازیگر برای اینکه در میان مردم صحبتش باشه و بخواد شناخته بشه بخواد این حجم از تبلیغات رو خودش هزینه‌اش رو متقبل بشود.

فکر می‌کنید چقدر باید هزینه می‌کرد تا یک دقیقه در مورد و صحبت کند؟ 100میلیون؟ 100 میلیارد یا شاید هم بیلیون!!؟؟

حال متوجه شدید که چقدر این شخص باهوش است و چقدر به درستی روی خودش کار کرده که در حال حاضر برای یک دقیقه تماشای آن یک میلیارد تومان پرداخت می‌کنند تا برند شخصیشون رو معرفی کنه.

در ادامه این مقاله که در روزهای اخیر آپدیت خواهد شد به شما میگم که نوید محمدزاده با یک الگوی مشخص و به صورت کاملاً علمی این روش را انتخاب کرده و این اتفاقی نیست!!!

در صورتی که میخواهید به صورت علمی و تخصصی اینستاگرام را یاد بگیرید بدون پیشنهاد می کنم پیج اینستاگرام من رو دنبال کنید چون در پیج به صورت مستمر آموزش های فوق العاده ارزشمند رو به صورت رایگان در اختیارتان قرار می دهم.

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *