خرید ممبر

لطفاً قبل از خرید ممبر ارزان به این نکات توجه فرمایید:

در هنگام خرید ممبر ارزان دقت کنید که آدرس کانال موردنظر را به‌طور صحیح وارد کرده باشید در غیر این صورت امکان تصحیح آن وجود نخواهد داشت.

به دلیل بالا بودن سفارشات ممکن است سفارش‌ها از 10 دقیقه تا 10 ساعت بعد از ثبت سفارش واریز شوند.

درصورتی‌که بعد از 10 ساعت سفارش شما واریز نشد با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

در هنگام ثبت سفارش در سایت تیک گرام لطفاً در سایت دیگری خرید ممبر ثبت نکنید تا تداخل در سفارشات پیش نیاید.

با آرزوی موفقیت برای شما و رشد روزافزون  در کسب‌وکارتان

تیک گرام

یک داستان واقعی در مورد ممبر ارزان تلگرام:

داستان واقعی-ممبر ارزان

در سال 97 یکی از آشنایان ما به نام کاحسن در شهر مرزی بانه از نوسانات دلار و نبود مشتری برای من داشت درد و دل می‌کرد و از وضع بد اقتصادی با 2 تا بچه‌مدرسه‌ای و خواب سرمایه و هزینه‌های روزمره که دائم در حال افزایش بود می‌گفت.

درباره ظرفیت‌های موجود در شهر و اینکه نمی‌توانستند از آن بهره ببرند که البته چون من در این زمینه سر رشته‌ای نداشتم و نمی‌توانستم اظهارنظر کنم صحبتی هم نکردم.

اما درزمینه خودم کمکش کردم و بهش پیشنهاد دادم که کسب‌وکار خودش رو بیاره درزمینه آنلاین و به‌صورت آنلاین فعالیت کنه. اولش چون براش ملموس نبود و قبلاً هم تجربه نداشت, تمایلی از خودش نشان نداد تا اینکه با اصرار من و نشان دادن چند نمونه موفق به کاحسن و توضیح درباره نحوه کار و پتانسیل شبکه‌های اجتماعی, با هزینه رایگان و همین‌طور مزیت‌های آن, به‌شدت علاقه‌مند شد تا کسب‌وکار خود را در شبکه‌های مجازی استارت بزند.

کاحسن بااینکه می‌دانست در فضای مجازی چه پتانسیلی وجود دارد و چگونه می‌تواند زندگی خود را متحول کند, اما اوایل در سرمایه‌گذاری در آن مردد بود و از ممبر ارزان تلگرام کم‌کم سفارش می‌داد, به‌طور مثال ممبرهای خود را 1000 تا 1000 تا بیشتر می‌کرد.

تا اینکه سفارش اولش را دریافت کرد و با من تماس گرفت, انگار که داشت پر درمی‌آورد و بسیار ذوق‌زده شده بود, یک سفارش تلوزیون 65 اینچ گرفته بود برای تهران, بدون اینکه مشتری را ببیند در ساعت 9:30 شب!!

موفقیت

بعدازآن کاحسن مصمم شد تا کارش را گسترش دهد و در همین وضعیت بد اقتصادی, نه تنها جنسهای خودش را به‌راحتی میتونه بفروشِ بلکه با فروش جنس‌های همسایه هاش از اون ها هم‌کسب درآمد دارِ!!

پس وقت خود را هدر ندهید و هرچه سریع‌تر با خرید ممبر ارزان تلگرام کسب‌وکار خود را گسترش دهید و کسب درآمد کنید. با عضویت رایگان در تیکگرام از 10 مزایای پنل کاربری بهره مند شوید.

چرا باید ممبر ارزان تلگرام بخریم؟

ممبر ارزان تلگرام
کانال تلگرام

شما با ممبر ارزان تیکگرام می‌توانید اعتبار کانال خود را افزایش دهید و  به هر میزان که مدنظرتان است تعداد ممبرهای چنلتون رو بالا ببرید.

تلگرام این پیام‌رسان جذاب و کاربردی بااینکه این روزها در ایران فیلتر می‌باشد اما کماکان از چیزی از ارزش‌های آن کم نشده و همچنان یک پیام‌رسان محبوب در بین ما ایرانیان است.

شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی بااینکه در ایران و دولت منتقدین زیادی دارد و همیشه در رسانه‌های ملی از آن به بدی یادشده مزایای بسیاری هم با خود دارد که کمتر کسی به آن اشاره می‌کند.

جدای از اینکه شبکه‌های مجازی عنوان یک پیام‌رسان با هزینه بسیار پایین می‌باشد و جایگزین بسیار خوبی برای SMS و  تماس تلفنی نیز است, می‌توان گفت یک قابلیت بسیار کاربردی را نیز به‌صورت رایگان به ما ارائه کرده و افراد بسیاری هم از این قابلیت در حال استفاده می‌باشند, و آن قابلیت فروشگاه مجازی می‌باشد.

چه در تلگرام و چه در اینستاگرام که دو پیام‌رسان محبوب در ایران می‌باشد, شما می‌توانید بدون هزینه و به‌صورت رایگان کانال و پیج  فروشگاهی خودتان رو افتتاح کنید و از قابلیت‌های این دو پیام‌رسان نهایت بهره را ببرید.

اعتبار در فضای مجازی

یکی از اساسی‌ترین اصل‌های فضای مجازی اعتبار می‌باشد. اعتبار در فضای مجازی باعث می‌شود که مشتری به شما اعتماد داشته باشد و از پیج شما دیدن کند, پس هر چه اعتبار شما بیشتر باشد تعداد بازدیدکنندگان شما هم بیشتر است.

از قدیم میگن هرکجا که جمعیت زیادی داشته باشِ پول بیشتری هم هست اعتبار هر کانالی در تلگرام, ممبر های آن کانال می‌باشد, پس هرچه سریع‌تر با ممبر ارزان تلگرام تعداد ممبر های خودتان رو افزایش بدید.

چگونه با خرید ممبر به بهشت تلگرام وارد شویم؟!

بهشت تلگرام

این روزها قابلیت‌های عالی تلگرام و کسب درآمد از این پلتفرم شبکه مجازی, توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است و آن را به یک ماشین پول‌سازی در ایران تبدیل کرده است.

درصورتی‌که تلگرام در تاریخ 10 اردیبهشت 97 در ایران فیلتر شد اما همچنان کاربران خود را از دست نداده است و حتی ممبر‌های آن بیشتر هم شده است!

طبق نظرسنجی در سال 97 مرکز ایسپا انجام داد 71% از افرادی که از تلگرام استفاده می‌کنند 18 تا 29 ساله هستند و این بدان معنا است که بازار هدف مناسبی برای افراد فعال جامعه می‌باشد.

با خرید ممبر شما هم می‌توانید به بهشت درآمدی تلگرام وارد شوید!!

8 قدم برای وارد شدن به این بهشت

قبل از اینکه بخواهیم 8 مرحله را توضیح دهیم باید به این نکته واقف باشید که  شما باید برای خود برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری کنید و در ابتدای راه کاملاً برایتان مشخص باشد که به کجا می‌خواهید برسید, بعد ازآن‌که این کار را کردید 8 مورد زیر را درست, دقیق و مستمر انجام دهید:

 1. ابتدا کانال خود را بسازید
 2. تولید محتوا کنید,به‌طور مثال اگر فروشگاه هستید محتوا همان محصولات شما است
 3. محتوای خود را نشر دهید در زمان مناسب
 4. خرید ممبر
 5. اعتبار کسب کنید
 6. تبلیغات کنید
 7. گزینه‌های 2,3,4,5,6 رو تکرار کنید
 8. درنهایت به نتیجه دلخواه خود برسید هدف خود را تیک بزنید.

یادتان باشد در فضای مجازی استمرار یکی از اصلی‌ترین رکن‌ها می‌باشد

چرا باید در فضای مجازی فعالیت کنیم؟

چرا باید در فضای مجازی فعالیت کنیم

این روزها بر کسی پنهان نیست که افرادی در فضای مجازی (تلگرام, اینستاگرام و…) درآمدی بالایی کسب می‌کنند و از آن لذت می‌برند.

این افراد شاید 1% افرادی که  به‌صورت سنتی کار می‌کنند هم زحمت نمی‌کشند, ولی درآمد آنها به‌مراتب بارها و بارها از کسب‌و‌کار‌های سنتی بیشتر است.

درواقع درآمد این دو نوع کسب‌وکار به نسبت سرمایه آورده و ساعت کاری آنها نابرابر می‌باشد.

برای تاسیس کسب و کار چقدر هزینه نیاز است؟

سرمایه برای شروع کسب و کار

در ابتدا قصد داریم تا ببینیم چه هزینه‌ای را برای راه‌اندازی هر دو کسب‌وکار نیاز است و چرا خرید ممبر یک سرمایه‌گذاری است.

بیایید باهم به یک مثال  کسب‌وکار سنتی که در حال حاضر رایج می‌باشد بپردازیم, در نظر بگیرید یک شخص برای راه‌اندازی یک  فروشگاه پوشاک چه هزینه‌ای رو باید پرداخت کند:

به‌صورت میانگین 50 میلیون تومان بابت رهن  مغازه + میانگین ماهانه 2 میلیون تومان بابت اجاره مغازه+حداقل 20 میلیون تومان سرمایه در گردش+خوش‌بینانه 10 میلیون هم دکور فروشگاه

جمعاً می‌شود مبلغ 104.000.000 میلیون تومان به‌صورت سالیانه که ما از محاسبه خواب سرمایه + مالیات و… هم صرف‌نظر می‌کنیم.

که در آخر هم با حساب‌کتاب کردن متوجه می‌شوند مبلغ قابل‌توجهی برایشان باقی نخواهد ماند!!

ولی در روش دیگر (مجازی) شما با صرف هزینه و انرژی بسیارکم می‌توانید درآمدی دوچندان بیشتر از کسب‌و‌کارهای و کارهای سنتی نصیبتان شود.

در اینجا با ذکر یک مثال شرح می‌دیم که یک شخص برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار در فضای مجازی چه هزینه‌ای رو باید پرداخت کند:

یک گوشی هوشمند 3 میلیون تومان به‌طور میانگین+هزینه اینترنت ماهانه 50 هزار تومان میانگین + ساخت فروشگاه آنلاین (تلگرام و اینستاگرام) 0 تومان+هزینه در گردش 20 میلیون تومان+هزینه تبلیغات, خرید ممبر , خرید سین, خرید فالوور , خرید لایک 20 میلیون تومان

جمعاً می‌شود 43.600.000 تومان (1/2 هزینه کسب‌وکار سنتی) که به‌جز هزینه اینترنت بقیه موارد به‌صورت دائمی برای شما باقی خواهد ماند, به این معنا که هرچقدر هم برای صفحه‌های اجتماعی خود هزینه کنید, ارزش و کارایی آن بالا خواهد رفت, که این به معنای سرمایه‌گذاری می‌باشد نه هزینه!

خرید ممبر یا تاسیس فروشگاه ؟

ممبر ارزان
تیکگرام

با خرید ممبر فقط تعداد subscribers های شما بالا نمیرود بلکه شما دارید اعتبار فروشگاه اینترنتی خود را افزایش می‌دهید.

همان‌طور که ملاحظه کردید با کمتر از  1/2  مبلغی که برای کسب‌وکار سنتی صرف کرده‌ایم می‌توانیم کسب‌وکار آنلاین خود را تأسیس کنیم.

با احتساب به اینکه نیازی به حضور مستمر در یک مکان خاصی نمی‌باشد و در هر مکان می‌توانید کسب‌وکار خود را مدیریت کنید حتی در خارج از کشور!!!

البته با صرف هزینه 4 برابری فروشگاه‌های سنتی نسبت به فروشگاه‌های مجازی, فقط افرادی را  که در آن مکان مشخص حضور دارند و فقط در زمانی که آن فروشگاه باز می‌باشد مشتری‌ها می‌توانند اجناس را ببینند و خرید کنند.

بااین‌حال در فروشگاه مجازی نیازی به حضور مستمر در فروشگاه نمی‌باشد (شما  می‌توانید در داخل جکوزی <البته اگر گوشی تون ضد آب باشِ> در حال خوردن آب پرتغال تازه در حال فروش محصولاتتان باشید و همچنین تمامی افراد در سرتاسر دنیا می‌توانند به فروشگاه شما با چند کلیک یا لمس کردن صفحه‌نمایش دسترسی داشته باشند؛  مانند سایت تیک‌گرام که شما در هر زمان و مکان می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید و خرید ممبر خود را انجام دهید.

یکی  از کم‌هزینه‌ترین و پربازده‌ترین راه‌های سرمایه‌گذاری در حال حاضر فضای مجازی می‌باشد.

شما می‌توانید با راه‌اندازی کانال تلگرامتون شروع به کسب درآمد کنید و از جکوزی لذت ببرید!!

تمامی افراد اصناف مختلفی می‌توانند کسب‌وکار خود را ارتقا بدهند و در کنار کسب کار سنتی, کسب‌وکار شگفت‌انگیز آنلاین خودشون رو هم راه‌اندازی کنند و به‌صورت مکمل یکدیگر باشند, ولی درنهایت کسب‌وکار آنلاین این موقعیت شگفت‌انگیز شما رو متحیر خواهد کرد و اگر به‌صورت اصولی از آن بهره ببرید نه تنها هزینه‌های هر دو کسب‌وکار را تأمین می‌کند بلکه سود خوبی را هم برای شما همراه خواهد داشت.

اما برای فعالیت در فضای مجازی و دیده شدن, نباید از مهم‌ترین اصل فضای مجازی غافل شوید آن‌هم اعتبار شما است.

چگونه با خرید ممبر اعتبار کسب کنیم؟

چگونه اعتبار کسب کنیم؟

در فضای مجازی تمامی موفقیت شما حول محور اعتبار می‌چرخد شما با بهترین مطلب, با بهترین محصول تا وقتی‌که اعتبار مناسب نداشته باشید مخاطب و یا مشتری هم نخواهید داشت.

تا هنگامی که خرید ممبر انجام ندهید کانال شما تعداد قابل‌توجهی ممبر یا اعضا نخواهد داشت و که همین امر باعث پایین اومدن اعتبار شما می‌شود.

هر چه تعداد ممبر شما بیشتر باشد اعتبار شما هم افزایش میابد.

“خرید ممبر چه مزیتی دارد؟”

]شاید اولین و مهم‌ترین مزیتی که خرید ممبر برای شما خواهد داشت این است که به کانال شما اعتبار می‌بخشد.

با خرید ممبر و سین  برای پست‌ها کانال شما دیگر یک کانال معمولی نیست یک کانال معتبر و حرفه‌ای است که 500k ممبر دارد و 500 هزار نفر آن را دنبال می‌کنند.

این اصل را فراموش نکنید

هرچه ممبر بیشتر اعتبار بیشتر

می‌توانید با  خرید سین تلگرام برای پست‌های خود به هر میزان بازدید سفارش دهید. اعتبار کانال خود را بیشتر افزایش دهید.

نظرات خود‌تون رو برای ما ارسال کنید و به ما انرژی مثبت تون رو انتقال بدید.

29 نظر

 1. من کانال دارم ولی توش فعالیت نمیکردم
  واقعا نمیدونم دیگه باید چیکار کنم
  هیچ فرروشی ندارم تو مغازه?

  1. با سلام
   باعث خرسندی ما هست که تک تک شما عزیزان پیشرفت کنید و پول بسازید
   خیلی ممنون از نظرات پر انرژیتون

 2. من ساعت ۱۲ واریز کردم برای ۱۰۰۰ممبر اما فعلا برام افزایشی رخ نداده ممنون میشم رسیدگی کنید??سری اول عالی بود

 3. سلام میشه توضیح بدید ۳ نوع ممبری که واسه کانال گذاشتید چه تفاوتایی دارن؟ممبر ارزان همون فیکه؟ممبر ۳۰۰۰۰ت همون پاپ آپ یا نوع خاصیه

  1. سلام امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشید.
   تمامی ممبر ها فیک هستند صرفا بابت بالا بردن اعتبار می‌باشد و تفاوت آنها در کیفیت و درصد ریزششون است.
   پیشنهاد میکنم مقاله دروغی به نام ممبر واقعی را مطالعه کنید.
   موفق باشید

  1. سلام وقتتون بخیر
   معمولا سفارش ها بصورت آنی اضافه میشن که اگر تاخیر داشته باشه
   یا در صف سفارشها قرار گرفته که بزودی استارت میخوره
   یا اینکه آدرس کانال رو اشتباه فرستادید که اگر با پشتیبانی در تمتس باشید اصلاح میشه
   با تشکر از انتخابتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *