خرید لایک

افزایش تعداد لایک اینستاگرام
آموزش اقزایش لایک اینستاگرام

لطفاً قبل از خرید لایک ارزان به این نکات توجه فرمایید:

صفحه و پیچی که می‌خواهید برای آن سفارش ثبت کنید حتماً عمومی باشد.

از زمان ثبت سفارش تا تکمیل سفارش به‌هیچ‌عنوان پیج را به حالت خصوصی تغییر ندهید در صورت تغییر سفارش شما تکمیل نخواهد شد.

در هنگام خربد لایک دقت کنید که آدرس پست موردنظر را به‌طور صحیح وارد کرده باشید در غیر این صورت امکان تصحیح آن وجود نخواهد داشت.

به دلیل بالا بودن سفارشات ممکن است سفارش‌ها از 10 دقیقه تا 10 ساعت بعد ازثبت سفارش واریز شوند.

درصورتی‌که بعد از 10 ساعت سفارش شما واریز نشد با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

در هنگام ثبت سفارش در سایت تیک گرام لطفاً در سایت دیگری سفارش خرید لایک ثبت نکنید تا تداخل در سفارشات پیش نیاید.

با آرزوی موفقیت برای شما و رشد روزافزون شما در کسب‌وکارتان

تیک گرام

[orderform type=”likes”]

چرا لایک بخریم؟

why buy like
چرا لایک بخریم؟

در این مطلب قصد داریم شمارا با دلایل خرید لایک آشنا کنیم و اینکه بدونیم که چرا اصلاً دیگران لایک می‌خرند و از این کار چه سودی نصیب آنها می‌شود:

  • بالا بردن اعتبار؛ همان‌طور که قبلاً هم گفته بودیم در شبکه‌های مجازی مهم‌ترین نکته اعتبار می‌باشد و با خرید لایک می‌توانید به این مهم دست‌یابید.
  • بالا بردن ارزش مطالب و محصولات؛ خب هرچقدر که لایک بیشتری پست‌های شما داشته باشند نشان‌دهنده باارزش بودن آنها می‌باشد و دیگران با تعداد لایک ها پست‌های و محصولات شمارا قضاوت می‌کنند.
  • بالا بردن بازدهی؛ هرچقدر محصولات یا مطالب شما ارزش و اعتبار بیشتری داشته باشند طبیعتاً بازدهی و فروش بیشتری را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
  • جذب فالوور و ممبر؛ هر چه مقدار لایک های شما بیشتر باشد و پست‌های شما بیشتر دیده شود افراد بیشتری تمایل دارند تا شمارا دنبال کنند.
  • دیده شدن در اکسپلورر؛ در شبکه‌های اجتماعی هر چه شما فعالیت بیشتری داشته باشید امتیاز بیشتری از اینستاگرام و تلگرام کسب می‌کنید و مطالب و پیج شما شانس بیشتری پیدا می‌کنند تا دیده شوند.
  • کم نمی‌شود؛ تعداد لایک هیچ‌وقت کم نمی‌شود حتی اگر اکانتی پاک شود لایک آن اکانت باقی خواهد ماند, پس ارزش آن هیچ‌وقت پایین نمی‌آید.

با خرید لایک آن را گدایی نکنیم!!!

هنوز هم افرادی در جامعه هستند که وقتی پست یا مطلبی را در صفحه اجتماعی خود به اشتراک می گذارند از دوستان خود درخواست می کنند تا آنها را لایک کنند!!!

آیا بهتر نیست به جای اینکه منتظر بمانیم که کسی بیاید تا پست ما را لایک کند خودمان تصمیم بگیریم که پستهایمان چقدر ارزش دارند و چه مقدار لایک باید داشته باشند؟

پس بهتر است با خرید لایک هوشمندانه  عمل کنیم و اعتبار خود را حفظ کنیم و همین‌طور خودمان برای خودمان کاری کنیم نه دیگران!!

مقاله پیشنهادی: روش‌های سایپا برا فروش پراید!!

لایک ایرانی چرا افزایش قیمت داشت؟ 

لایک اینستاگرام

نه تنها لایک ایرانی بلکه تمامی خدمات و سرویس‌های اینستاگرام به‌غیراز ویو در چند ماه اخیر افزایش قیمت داشتند. دلیل این افزایش قیمت الگوریتم‌ها و هوش مصنوعی قدرتمند اینستاگرام می‌باشد که در این چند ماه اخیر سختگیری‌های خود را به حداکثر رسانده‌اند و بیشتر اکانت‌ها و ربات‌های افزایش لایک  ایرانی و خارجی, فالوور و … را از کار انداخته و این اکانت‌ها که در اختیار ربات‌ها قرارگرفته بودند سریعاً دیزیبل می‌شوند و از کار می‌افتند.

به این دلیل فروشندگان و برنامه نویسان درزمینه شبکه‌های اجتماعی به‌سختی می‌توانند از زیردست هوش مصنوعی اینستاگرام قصر در بروند و اکانت‌های تحت تملک خود را از دست ندهند.

برای ساخت هر اکانت متوسط 8 دقیقه زمان لازم است البته این کار توسط ربات و به‌صورت خودکار انجام می‌شود.

به‌طور مثال برای هر 10.000 عدد اکانت 80.000 دقیقه برابر با 1333 ساعت زمان لازم است که اینستاگرام می‌تواند در کسری از ثانیه تمامی اکانت‌ها را دیزیبل کند و از بین ببرد.

خب بسیار قابل‌درک است که قیمت خدمات اینستاگرام و همین‌طور لایک افزایش داشته باشد.

چرا لایک ایرانی بخریم؟

لایک ایرانی باعث می‌شود تا لایک کننده‌های شما وقعی به نظر برسند که این امر موجب محبوبیت شما خواهد شد و همچنین افزایش بازدهی پیج شما.

شما در حال حاضر به دلیل افزایش قیمت لایک ها می‌توانید سفارش‌های خود را به‌صورت ترکیبی ثبت کنید تا که هم قیمت لایک‌ها برایتان مقرون‌به‌صرفه باشد و هم با سرعت بیشتری به پست شما اضافه شوند.

برای نتیجه بهتر می‌توانید از ترکییب 2-1-1 استفاده کنید.

به این صورت که در زیر برایتان شرح خواهم داد بهترین ترکیب می‌تواند باشد برای سفارش لایک .

به‌طور مثال شما می‌خواهید 20 K لایک سفارش دهید بهترین نوع سفارش  به این صورت است:

10K سفارش لایک ایرانی

5K سفارش لایک اینستاگرم 

5K سفارش لایک ارزان اینستاگرام 

به‌این‌ترتیب شما می‌توانید لایک کننده‌های خود را به‌صورت طبیعی نمایش دهید و به هدف خود دست پیدا کنید.

چه کسانی به دنبال خرید لایک هستند؟

جواب اینکه چه کسانی به دنبال خرید لایک هستند مطلق نیست و می‌شود گفت همه افراد می‌توانند لایک خریداری کنند و به هر میزان  که می‌خواهند تعداد لایک های خود را افزایش بدهند.

خرید لایک ایرانی

ولی ما در اینجا قصد داریم به این مطلب بپردازیم که  چه کسانی باید و حتماً لایک خریداری کنند و برای کسب‌و‌کار آن‌ها حیاتی است:

  1. فروشگاه‌ها؛ داشتن اعتبار برای کسب‌و‌کارها منجر به فروش خواهد شد, فروش برای هر فروشگاهی مسئله‌ای حیاتی می‌باشد و میزان فروش است که سود و ضرر آن را مشخص می‌کند.
  2. اینفلوئنسر ها , بلاگر ها ؛ درست است که این دو تعاریف متفاوتی دارند ولی هر دو آنها از طریق تبلیغات (که مبلغ قابل‌توجهی هم هست) کسب درآمد می‌کنند و هر چه میزان لایک آنها بیشتر باشد قیمت تبلیغات آنها هم افزایش می‌یابد, پس برای این افراد هم خرید لایک حیاتی می‌باشد.
  3. شرکت‌کننده‌های مسابقات ؛ بسیاری از مسابقات در اینستاگرام و تلگرام بر این اساس می‌باشند که هر چه تعداد لایک پست‌های هر فرد بیشتر باشد برنده مسابقه آن شخص خواهد بود پس به‌راحتی می‌توانید با خرید لایک مسابقات را برنده شوید.
  4. برندها ,شرکت‌ها ؛ برند یا شرکتی که در اینستاگرام و تلگرام فعالیت می‌کند و اگر تعداد لایک های پست‌هایش پایین باشد به اعتبار خود در واقعیت هم ضربه خواهد زد که عکس این موضوع هم صادق می‌باشد که بسیار هم رایج می‌باشد یعنی شرکت یا برندی میزان قابل‌توجهی از اعتبار خود را به‌وسیله فضای مجازی کسب کرده است و این را مدیون فالوور ها و لایک هایی است که خریداری کرده است.

پس اگر کسب‌وکارتان شامل موارد بالا می‌باشد هرچه سریع‌تر با خرید لایک موفقیت بیزینس خود را تضمین کنید.

لایک ارزان اینستاگرام 

لایک اینستاگرام ارزان

لایک ارزان اینستاگرام  ارزان‌ترین نوع لایک در حال حاضر می‌باشد و برای افرادی که فقط تعداد لایک برایشان اهمیت دارد گزینه مناسبی می‌باشد ولی خب هر ارزانی بی‌دلیل نیست 60% پروفایل‌های لایک کننده در این نوع محصول بدون عکس پروفایل و با اسم‌های غیرفارسی می‌باشند پس حتماً این موضوع رو مدنظر قرار دهید. و بررسی کنید که آیا لایک ارزان مناسب کار شما خواهد بود یا خیر. و محصولی را انتخاب کنید که برای شما کاربردی باشد. در زیر به بررسی اینکه این نوع لایک برای چه افرادی مناسب است و اینکه بهترین نوع استفاده از این محصول به چه صورت می‌باشد می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

لایک ارزان اینستاگرام برای چه کسانی مفید می‌باشد؟

چه کسی لایک می خرد؟
چه کسانی به دنبال خرید لایک هستند؟

این نوع محصول برای افرادی مناسب است که تعداد زیادی لایک کننده دارند و مابین آنها لایک هم خریداری می‌کنند که یوزرهای عکس‌های پروفایل در آن زیاد به چشم نخواهد آمد. پس اگر لایک کننده زیاد ندارید از فرمول زیر استفاده کنید تا نتیجه عکس از خرید این محصول نگیرید.

افرادی دیگر چگونه از لایک ارزان استفاده کنند؟

بهترین نوع برای سفارش لایک استفاده از سفارش ترکیبی می‌باشد این روش باعث خواهد شد لایک کننده‌های شما واقعی به نظر بیایند و فالوورها به پیج شما اعتماد کنند از این طریق شما می‌توانید فروش خود را افزایش دهید. با یک مثال برای شما شرح خواهم داد: اگر برای پستی می‌خواهید 20 k  لایک سفارش دهید این نوع سفارش پیشنهاد ما می‌باشد: 5 کا لایک ارزان (همین محصول) 5 کا لایک اینستاگرم [۲۰K] [استارت آنی] 10 کا لایک ایرانی | با کیفیت | تنها سرویس ایرانی فعال  با استفاده از این فرمول شما بهترین نوع لایک کننده‌ها را خواهید داشت.

جمع بندی

شما با استفاده از لایک ارزان اینستاگرام میتوانید با قیمت پایین تعداد لایک های خود را افزایش دهید , اعتبار کسب کنید و کسب درآمد کنید پیشنهاد میکنیم ازفرمول بالا استفاده کنید تا نتیجه بهتری را از این نوع محصول کسب کنید. تیم تیک‌گرام از صمیم قلب برای شما آرزوی موفقیت روزافزون در زندگی و کسب‌و‌کار را دارد. نظرات و پیشنهادات شما باعث دلگرمی ما خواهد شد.

19 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *