خرید بازدید

شکل یک تصویر
آموزش خرید بازدید igtv
آم.زش خرید بازدید تلگرام

لطفا قبل از خرید بازدید و خرید سین به این نکات توجه فرمایید:

صفحه و پیچی که می‌خواهید برای آن خرید بازدید انجام دهید حتماً عمومی باشد.

از زمان خرید ویو تا تکمیل سفارش به‌هیچ‌عنوان پیج را به حالت خصوصی تغییر ندهید در صورت تغییر سفارش شما تکمیل نخواهد شد.

در هنگام ثبت سفارش دقت کنید که آدرس پست موردنظر را به‌طور صحیح وارد کرده باشید در غیر این صورت امکان تصحیح آن وجود نخواهد داشت.

به دلیل بالا بودن سفارشات ممکن است سفارش‌ها از 10 دقیقه تا 10 ساعت بعد از ثبت سفارش واریز شوند.

درصورتی‌که بعد از 10 ساعت سفارش شما واریز نشد با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

در هنگام خرید ویو و خرید سین در سایت تیک گرام لطفاً در سایت دیگری سفارش خرید ویو و خرید سین ثبت نکنید تا تداخل در سفارشات پیش نیاید.

با آرزوی موفقیت برای شما و رشد روزافزون شما در کسب‌وکارتان

اگر خرید بازدید اینستاگرام و خرید سین تلگرام خود را ثبت نکنیم چه چیزی را از دست می‌دهیم؟

اگر خرید بازدید و خرید سین خود را ثبت نکنیم چه چیزی را از دست می‌دهیم؟

افراد زیادی یا شرکت‌های متعددی به دنبال این هستند که دیده شوند و افراد آنها را بشناسند.

[orderform type=”views”]

در زیر ما با بیان اینکه خرید بازدید و خرید سین چه تأثیری بر صفحه ما و بیزینس ما دارد می‌پردازیم:

باعث بالا رفتن ارزش پست‌های شما می‌شود؛ خب هرچقدر که مطلبی بیشتر دیده شود نشان از باارزش بودن آن می‌باشد.

 • باعث دیده شدن در اکسپلورر می‌شود؛ اینستاگرام و تلگرام به پست‌های شما امتیاز می‌دهد به این صورت که هرچقدر سین و ویو بیشتری داشته باشید شانس بیشتری در دیده شدن در صفحه اکسپلورر را دارا هستید.
 • باعث بالا رفتن اعتبار صفحه اجتماعی شما می‌شود؛ هرچقدر خرید بازدید و خرید سین بیشتری انجام دهید تعداد سین و ویو شما بالاتر می‌رود و درنتیجه اعتبار شما هم بیشتر می‌شود.
 • شما بهتر می‌توانید صفحه و محصولات خود را معرفی کنید؛ به نظر شما پستی یا محصولی با 100 تا ویو یا سین راحت‌تر می‌شود بازاریابی‌اش کرد یا 100.000 تا؟ پس وقت را غنیمت بشمارید و هر چه سریع‌تر خرید ویو و خرید سین خود را ثبت کنید.
 • شمارا معروف می‌کند؛ اگر به دنبال معروف شدن هستید باید مردم را متقاعد کنید که صفحه شما روزانه توسط افراد زیادی بازدید می‌شود.
 • جذب فالوور و ممبر می‌کند. وقتی صفحه اینستاگرام و تلگرام شما فعالیت بیشتری داشته باشد و بیشتر دیده شود باعث جذب فالوور و ممبر به صفحه شما می‌شود.

چه کسانی باید خرید بازدید و خرید سین انجام دهند؟

چه کسانی باید خرید بازدید انجام دهند؟

در این بخش قصد معرفی افرادی راداریم که حتماً باید خرید بازدید اینستاگرام و خرید سین تلگرام انجام دهند تا در شبکه‌های اجتماعی پیشرفت داشته باشند.

این بدین معنا نیست که فقط این افراد باید ویو و سین بخرند بلکه این افراد نیاز بیشتری به خرید ویو و خرید سین دارند تا به نتیجه برسند.

 • فروشگاه‌های آنلاین در شبکه‌های اجتماعی
 • اینفلوئنسرها یا Influencers
 • بلاگر ها
 • اینستاگرامر‌ها
 • واینرها
 • ویلاگرها
 • دارندگاه کانال و پیج های پر‌طرفدار

چگونه ویو و سین بخریم؟

چگونه خرید ویو و خرید سین خود را ثبت کنیم؟

]شما در هر زمان و هر مکانی تنها با داشتن یک وسیله ارتباطی (گوشی, تبلت, کامیوتر و…) و وصل بودن آن به اینترنت می‌توانید در سایت تیک گرام خرید ویو و خرید سین خودتون رو ثبت کنید, سفارشات شما به‌صورت اتوماتیک با استفاده از سرورهای تیک گرام انجام خواهد شد.

یادتان باشد بازدیدکنندگان پست‌های شما, کیفیت و خوب بودن پست‌ها را با تعداد ویو و سین‌ های آن می‌سنجند می‌کنند.

خرید بازدید تلگرام برای کانال مفید است یا مخرب؟!

بازدید تلگرام

شما با استفاده از بازدید تلگرام می‌توانید تعداد بازدیدها یا سین‌های کانال خودتان رو به هر میزان که مدنظرتان هست بالا ببرید.

تعداد سین هر پست در تلگرام بیانگر تعداد دیده شدن پست شما  توسط یوزرها یا اکانت‌های تلگرام است.

پس سین می‌تواند خیلی سودمند و مؤثر در بالا بردن اعتبار کانال باشد.

همانطور که همه ما در هنگام ورود به یک کانال اول ممبر های اون کانال و بعد تعداد سین یا بازدیدهای آن را تگاه میکنیم تا از معتبر بودن آن کانال مطمئن شویم.

شما به این دلایل حتماً باید بازدید تلگرام سفارش دهید!

1- اگر بخواهید اعتبار خود را افزایش دهید: همان‌طور که قبلاً هم به آن اشاره کردیم اولین اصل در موفقیت فضای مجازی اعتبار می‌باشد, پس اگر به دنبال اعتبار می‌باشید بهترین را خرید بازدید تلگرام می‌باشد.

2- اگر بخواهید ممبر بخرید: اگر بخواهید در فضای مجازی به‌صورت حرفه‌ای فعالیت کنید, خرید ممیر برای کانال یکی از ملزومات این حرفه می‌باشد, اگرسینتلگرام برای کانال خود سفارش ندهید یک بی‌اعتمادی برای مشتری یا بازدیدکننده خود ایجاد کردید که تعداد ممبرها با بازدیدها همخوانی ندارد. پس با خرید سین تلگرام می‌توانید به‌صورت حرفه‌ای عمل کنید.

3-  اگر بخواهید در کانال خود تبلیغات کنید: افراد باهوشی در فضای مجازی به‌خصوص تلگرام درآمد میلیونی با تبلیغات نصیبشان می‌شود, آقای حسنی یکی از همکاران ما هست که به‌صورت پاره‌وقت این کار را انجام می‌دهد و درآمد بسیار خوبی هم از این طریق کسب می‌کند, پس با استفاده از بازدید تلگرام می‌توانید تبلیغات خوبی هم برای کانال خود بگیرید.

4- اگر بخواهید معروف شوید: خب یکی از اصل‌های معروف شدن دنبال کننده‌های شما می‌باشد  , و اگر دنبال کننده‌ای نداشته باشید طبیعتاً معروف هم نخواهید شد, و اگر بخواهید افراد شمارا دنبال کنند باید ممبر ها و بازدیدهای بالایی داشته باشید تا جذب شما شوند.

این‌یک اصل است: تعداد بالای ممیر و بازدید افراد را به شما جذب می‌کند. پس تصمیم درست را همین حالا بگیرید و هی امروز و فردا نکنید.

بازدید استوری ارزان


بازدید استوری

بازدید استوری ارزان به شما می‌تواند کمک کند تا تعداد ویو های خود را به هر میزان افزایش دهید.

یکی از ویژگی‌ها و امکانات اینستاگرام استوری آن و بازدید استوری می‌باشد که طرفدارهای  زیادی هم دارد, به‌طوری که بعضی از افراد تنها بخشی که می‌بینند و از اینستاگرام استفاده می‌کنند استوری آن می‌باشد.

شما با استفاده از استوری اینستاگرام می‌توانید عکس یا فیلم خود را به مدت 24 ساعت انتشار دهید و برای فالوورهای شما در قسمت بالایی اینستاگرام در دسترس می‌باشد و می‌توانند عکس یا فیلم شمارا تا 24 ساعت مشاهده کنند.

محدودیت‌های استوری اینستاگرام

استووری اینستاگرام قابلیت‌ها و محدودیت‌های خاص خودش هم دارد که اول محدودیت‌های آن را برای شما شرح خواهیم داد و بعد امکانات و قابلیت‌هایش را:

هر استوری ویدئویی فقط 15 ثانیه می‌باشد استوری‌های موزیک برای ایران تحریم می‌باشد و بسته است انیمیشن و GIF برای ایران بسته است و تحریم می‌باشیم بیشترین تعداد استوری که می‌توان در یک زمان گذاشت 100 عدد می‌باشد بازدید استوری یعنی تعداد نفراتی که مطالب شمارا دیده‌اند و این  تعداد فقط برای خود ادمین پیج قابل‌مشاهده است,  ولی بااین‌حال خیلی از افراد بنا به دلایل خودشون دوست دارند که تعداد ویوهای استوری‌هاشون بالا باشِ و به همین خاطر ما این محصول ارزان‌قیمت  ” بازدید استوری ارزان ” را با سرعت‌بالا و کیفیت عالی, برای شما فراهم کردیم تا از آن نهایت استفاده را ببرید.

یکی از استفاده‌هایی که از ویو استوری می‌کنند صفحات تبلیغاتی هستند که بخواهند تعداد ویوهای خود را به مشتری نشان دهند تا بتوانند تبلیغات بگیرند و کسب درآمد کنند (البته ازنظر من این کار اصلاً درست نیست).

مزایا و قابلیت‌های استوری

یکی از بهترین راه‌های تعامل با فالوورهای اینستاگرام استوری می‌باشد که کاربردهای زیادی هم دارد مانند:

گرفتن عکس یا فیلم با فیلترهای جذاب اینستاگرام انتشار مطالب به‌صورت تکست انتشار مطالب صوتی تذکر دادن به مخاطبان اطلاع‌رسانی به فالوورها انتشار اتفاقات روزانه که قابلیت‌های بسیار جذابی می‌باشند, می‌توان گفت یکی از جاذبه‌های اینستاگرام استوری آن می‌باشد.

با عضویت در تیکگرام از 10 قابلیت پنل کاربری آن بهره مند شوید.      

نظرات خودتون رو برای ما ارسال کنید و به ما انرژی مثبتتون رو انتقال بدید.

22 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *