حذف فالور فیک به صورت خودکار

شکل یک تصویر
حذف فالور فیک به صورت خودکار

شاید بزرگترین دقددقه افراد قدیمی که در اینستاگرام فعالیت داشتند و به مشکل خوردند فالوور فیک هست و کاری که قبلا مشکلی نداشت الان دردسر ساز شده و در حال حاضر به دنبال حذف فالور فیک هستند تا بتوانند یک نفس راحتی بکشند.

شما قبل از اینکه بخواهید اقدام به حذف فالور فیک کنید باید تشخیص فالور فیک را بدانید و بعد اقدام به حذف فالورهای غیر فعال خود بکنید.

نکته‌ای که در حذف فالوور فیک هست اینه که با این موضوع باید کنار بیایم که با فالوورهای فیک همیشه درصدی هم فالوور واقعی حذف خواهد شد.

⛔ دوستان همونطور که میدونید اینستاگرام به اکشنهای بیش از حد واکنش نشون میده, ولی نکته اینجاست که این اکشن رو براش مهم نیست یعنی شما روزی ۲ هزارتا هم از فالوورهاتون کم کنید کاری باهاتون نداره
(البته تا این لحظه اینجوری بوده).

پس اول روی کم تست کنید مثلا ۱۰۰ تا دیدین که کاری نداره باهاتون برید روی ۲۰۰ تا و همینطور اضافه کنید.

قبلا الگوریتم اینستاگرام اجازه می‌داد که شما فالوور فیک هم بزنید و رشد هم بکنید مثل رباتها ولی در حال حاضر اینطور نیست, حتی اگر یک مدت فعالیت نداشته باشید شما رو جریمه میکنه و بصورت کاملا غیر محسوس پیج شما رو نابود میکنه.

به طور کل اگر فالوورهاتون غیر فعال هستند یا فیک هستند ،اونها رو حذف کنید یا کلا پیجتون رو عوض کنید و با کمپین من هستم ما همراه باشید.

این داستان ادامه داره و در آینده بیشتر در موردش صحبت میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *