جذب فالوور اینستاگرام به روش فالو آنفالو

جذب فالوور اینستاگرام به روش فالو آنفالو

جذب فالوور به روش فالو آنفالو

جذب فالوور در اینستاگرام روش های متفاوتی دارد که میتوان از آنها بهره برد ولی بعضی از روشها وجود دارند که باید از آنها پرهیز شود که در این آموزش به باید ها و نباید های فالو آنفالو خواهم پرداخت.

می‌خواهیم بررسی کنیم که آیا روش فالو آنفالو مناسب است و ما می توانیم برای جذب فالوور از آن استفاده کنیم یا خیر، در صورتی که این سوال ذهن شما را درگیر کرده بهتون پیشنهاد می کنم تا آخرین مطلب رو بخونید تا به نتیجه مطلوب برسید.

جذب فالوور
جذب فالوور

جذب فالوور به روش فالو آنفالو

یکی از روش هایی که در قدیم مرسوم بود و روی ربات های اینستاگرامی انجام می شد فالو آنفالو بود ؛ این روبات‌ها به صورت اتوماتیک در روز یک عده افراد رو فالو و بعد از اینکه اونها هم ما رو فالو کردند ( به اصطلاح فالو بک دادند) ربات اونها رو آنفالو می‌کرد.

بعد از یک مدت اینستاگرام به دلیل اینکه این روش بسیار استفاده می‌شد با استفاده از هوش مصنوعی قدرتمند خودش جلوی این روش رو گرفت و محدودیت ها را به حد زیادی افزایش داد.

یعنی اینکه شما اگر بهصورت پشت سر هم فالو یا آنفالو انجام می دادید, شما رو ربات تشخیص می‌داد و شما رو اکشن بلاک می کرد.

اگر این کار رو دوباره انجام می دادید و فالو آنفالو رو تکرار می‌کردید اکانت اینستاگرام شما رو در انتها می بست و دیسیبل می‌شد.

اگر شما از ربات استفاده کرده باشید , وقتی که اکشن بلاک بشید رباتها متوجه نمی‌شوند و همچنان به کار خود ادامه می دهند و بعد از این پروسه , اینستاگرام متوجه میشه به اخطار های اون توجهی نمی‌شود و مطمئن می‌شود که این کار از طریق یک روبات انجام میشه و انسان داخلش دخیل نیست.

این روش به صورت منسوخ شده هستش و شما یک تعداد کم رو هم اگر پشت سر هم فالو کنید و بعد آنفالو کنید اکانت شما بلاک و در مرحله بعدی دیسیبل خواهد شد.

و حتی اگر این روش منسوخ نمی‌شد و اینستاگرام جلوی فالو انفالو رو نمی‌گرفت باز هم بسیار مشکل داشت و بهتون پیشنهاد نمی کردم که از این روش استفاده کنید.


آموزش افزایش فالور رایگان

دلایل استفاده نکردن از فالو انفالو برای جذب فالوور اینستاگرام

1.یکی از دلایلی که میشه به این روش ایراد گرفت, این هست که افرادی که با فالو کردن شما به اصطلاح به شما فالوبک میدهند می‌توانند افرادی باشند که به هرکسی بک می‌دهند.

و براشون مهم نیست که شما چه پیجی دارید فقط با به این دلیل که شما آنها را فالو کردید شما را فالو می کند.

و به احتمال خیلی زیاد بعد از این که شما آن ها را آنفالو کردید اونها هم شما رو آنفالو خواهند کرد و در انتها می‌بینید که کار بیهوده ای انجام شده و نتیجه نداده.

2.یکی دیگه از دلایلی که باعث میشه ما از این روش استفاده نکنیم به دلیل نبودن مخاطب هدف ما در این روش ها است.

اینستاگرام میثم سالاری

یعنی به همین دلیل که شخص فقط صرفاً به این خاطر که شما آن را فالو کردید شما را فالو می‌کند احتمال داره که مخاطبان هدف شما نباشند.

همین امر باعث میشه حتی در صورتی که شما رو آنفالو نکنند, بعد از دیدن چندین پست از شما, شما را آنفالو کنند.

3. سومین دلایلی که نباید از این روش استفاده کنید این هست که بسیاری از این افراد به هر شخصی فالو بک می‌دهند و تعداد فالوینگ انها بسیار بالا هست.

که این نوع فالوورها کیفیت پایینی دارد , به این دلیل که تعداد افرادی که فالو دارد بسیار زیاد هستند و احتمال داره که پست شما رو اصلاً نبینند.

به طور کل افرادی که تعداد فالوور که اونها بالای ۵۰۰ نفر هستش فالوور های بی‌کیفیتی هستند.

نتیجه گیری

حال قصد داریم بررسی کنیم که آیا این روش حتی در صورتی که ما بتوانیم محدودیت های اینستاگرام را دور بزنیم مفید هست یا خیر؟

این آمار و ارقام به صورت تقریبی و تجربی هست و ممکنه برای هر پیج متفاوت باشد.

فرض کنید که شما از از طریق فالو انفالو ۵۰ درصد افرادی که فالو کردید رو جذب کردید.

‏ ۱۰ درصد افراد بعد از اینکه شما آنها را آنفالو کردید, آنها هم شما را آنفالو می‌کنند و در اینجا 40% افراد باقی مانده‌اند.

گروه بعدی افرادی هستند که بعد از اینکه متوجه میشن شما مخاطب هدف آنها نیستید شما را آنفالو می‌کنند و ۱۰ درصد هم برای این نوع افراد ریزش داریم.

۱۰ درصد هم افرادی هستند که تعداد فالوینگ آنها بالا هست و بدون اینکه شما را انفالو کنند پست های شما را نمی‌بینند و با فالوور فیک هیچ فرقی نمی‌کند.

جذب فالور
جذب فالور

پس می بینید که ما از ۱۰۰ درصد کاری که انجام دادیم, تنها به طور خوشبینانه ۲۰ درصد از اون باقی مانده ,این یعنی در صورتی که هزار نفر رو فالو کنید تنها ۲۰ درصد از اونها رو میتوان فالور خواند.

جدایی از اینکه شما باید پی این رو به پیجتون بمالیدکه شاید اکانت دیسیبل بشه و دیگه نمی تونید با اون اکانت کار کنید.

تنها کافیه شما یک بار اخطار از سمت اینستاگرام بگیرید بعد از آن دیگه شما تحت نظر اینستاگرام خواهید بود.

از نظر من این روش کاملاً منسوخ شده و قابل اجرا نیست ,همچنین افرادی که شما از این طریق جذب میکنید مناسب نیستند واون بازدهی رو که شما مد نظرتون هست را نمی‌توان از این افراد انتظار داشت.

در صورتی که میخواهید به صورت علمی و تخصصی اینستاگرام را یاد بگیرید بهنون پیشنهاد می کنم پیج اینستاگرام من رو دنبال کنید چون در پیج به صورت مستمر آموزش های فوق العاده ارزشمند رو به صورت رایگان در اختیارتان قرار می دهد.

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *