بهترین برنامه تیزرسازی با گوشی

بهترین برنامه تیزرسازی با گوشی

تیزر سازی

در اینستاگرام یکی از مواردی که می‌تواند به ما کمک کند در جذب فالور این هست که ما ویدیو های جذابی بسازیم تا مخاطب وقت بیشتری رو در صفحه ما سپری کند که تیزرسازی این کمک رو به ما میکنه تا بتونیم ویدیوهای جذاب‌تری بسازیم.

تیزرسازی با گوشی کار راحتی نیست ولی با این برنامه شما به راحتی می توانید بهترین تیزر ها از پست هاتون و از فیلم هاتون بسازید و در اختیار مخاطب قرار بدید.

نام این برنامه Quik است همانطور که از اسمش مشخص هست برنامه‌ای سریع هستش که به ما در تیزر سازی با موبایل کمک شایانی میکند.

شما حتی اگر علم زیادی درباره تیزرسازی نداشته باشید با آموزشی که من بهتون میدم به راحتی می تونید تیزرهایی فوق العاده حرفه‌ای بسازید.

تیزرسازی با گوشی در چه سایزی

در این برنامه این قابلیت وجود دارد که شما بتوانید سایز پست هاتون را هم مشخص کنید , سایزهای استوری اینستاگرام , پست اینستاگرام و آی جی تی وی می‌توانید درست کنید.

در برنامه تیزرسازی با گوشی کلی کلیپ جذاب ، کلی تیزر خاص می‌تونید درست کنید و همینطور خیلی راحته کار با این برنامه و ادیتهای چند ساعته رو در عرض چند دقیقه می‌تونید بسازید.

بهترین اونیه که در کمترین زمان و راحت‌ترین روش یک نیازی رو برطرف کنه.

خیلی وقتا پیش میاد که ما داخل اینستاگرام هستیم و می‌بینیم بعضی از افراد ادیت‌های فوق حرفه‌ای در ویدیوهاشون به کار میبرند و فکر می‌کنیم که یک تیم خیلی قوی پشت قضیه دارد کار می‌کند.

بعضی ها این براشون صادق هست و بعضی ها هم براشون خیر .

 من افرادی رو می شناسم که با ۲ میلیون فالوور فقط از برنامه های تیزرسازی با گوشی استفاده می‌کنند !! و خودشان ویدیو هاشون رو ادیت میکند!

در صورتی که میخواهید به صورت علمی و تخصصی اینستاگرام را یاد بگیرید بهتون پیشنهاد می کنم پیج اینستاگرام من رو دنبال کنید چون در پیج به صورت مستمر آموزش های فوق العاده ارزشمند رو به صورت رایگان در اختیارتان قرار می دهد.

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *