تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام به طور کامل متفاوت از تمام پلتفرمها هستش, به این صورت هم میتونیم بگیم که هر پلتفرمی مثل تلگرام مثل یوتیوب ,وبسایت تبلیغات خاص خودشون رو دارند.

اگر شما بخواهید تبلیغات در اینستاگرام انجام بدید باید اصول و قوانین این پلتفرم رو بدونید.

به طور کل تبلیغات یک علم تخصصی هست که هر شخصی که نیاز به تبلیغات داره باید با اون تا حدودی آشنا باشه ,که من در دوره آموزشی انفجار اینستاگرام به طور کامل تبلیغات در اینستاگرام رو بصورت اصولی شرح دادم.

تبلیغات در اینستاگرام

به طور کل تبلیغ در اینستاگرام باید به صورت واقعی و در حین اینکه در حال تبلیغ هستید, این شخص نباید متوجه تبلیغات تون بشه.

این یک قانون کلی هست ,برای تبلیغات در تمام پلتفرمها که باید در نظر بگیرید, یعنی اینکه شخص متوجه تبلیغات ما نشود در غیر این صورت از ما خریدی انجام نمیده.

به طور کلی چندین و چند نوع تبلیغ ما داریم تبلیغ جذب داریم تبلیغ فروش داریم تبلیغ و برندسازی داریم که همه موارد رو من در دوره انفجار اینستاگرام توضیح دادم.

کجا باید تبلیغات در اینستاگرام داد؟

همانطور که در ویدئوی زیر براتون توضیح دادم اما در جایی باید تبلیغ کنیم که مخاطب هدف ما هست شدن جایی باید تبلیغ کنیم که مخاطب بلقوه ما هستش شخصی که میتونه مشتری ما باشه شخصی که میتونه فالوور ما باش شخصی که میتونه از ما خریدی داشته باشه

وقتی که ما مخاطب هدفمون رو پیدا کردیم حالا وقت آن رسیده که پیجی که میخواهیم بهش تبلیغ بدیم رو بررسی کنیم که آیا این پیج به صورت واقعی هست یا به صورت فیک و آماری که برای ما نشان می‌دهند به صورت واقعی هستش یا خیر.

هزینه تبلیغ در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام هزینه زیادی داره پس باید خیلی حواسمون رو جمع کنیم که هزینه در جای درست به شخص درست و با هدف درستی پرداخت شده.

در غیر این صورت به راحتی هزینه که ما پرداخت کردیم از بین میره و هیچکس مسئولیت بازدهی تبلیغ شما رو بر عهده نخواهد گرفت.

هر فالوور ۲۰۰ هزار تومان با تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغ در اینستاگرام

هنگام تبلیغات هیچ موقع به اعتبار شخص نگاه نکنید نگاه نکنید که شخص چندین و چند ساله در حال فعالیت است و محتوای زیادی را منتشر کرده و همین طور آمار خیلی زیادی داره چون همین شخص میتونه آمار فیک , محتوای فیک , فالوور فیک و بازدید فیک برای خودش استفاده کرده باشه در تمام طول این سال‌ها.

همانطور که من یک شخص و یک سلبریتی رو برای تبلیغات خودم استفاده کردم و به جای اینکه پیجش رو بررسی کنم برخلاف اون چیزی که به ظاهر بود؛ خیلی محترم و کار درست انجام می داد .

چندین سال من این شخص را دنبال می‌کردم و مناسب دیدم برای تبلیغات در اینستاگرام و بعد از اینکه این شخص را انتخاب کردم و ۶۰۰ هزار تومان برای یک بنر در استوری رو واریز کردم .

بعد از گذشت ۲۴ ساعت تونستم ۳ عدد فالوور جذب کنیم یعنی هر فالوور من ۲۰۰ هزار تومان هزینه برداشت.

پس در تبلیغ در اینستاگرام نباید ملاک رو تعداد فالوور ,تعداد لایک , مدت زمان فعالیت دانست.

حتما قبل از دادن تبلیغ به هر پیجی ,تاکید میکنم به هر پیجی باید اون رو بررسی کنید .

بررسی اینکه چگونه بدونید پیج فالوور فیک داره یا نه در یک پست تشخیص فالوور فیک !! توضیح دادم.

قبل از تبلیغ حتماً آموزش ببینید و بعد تبلیغ کنید حتما باید بستر پیجتون مهیا باشه و پیجتون آماده تبلیغات باشه و بعد اصول رو بدونید, بهتون پیشنهاد می کنم دوره انفجار اینستاگرام را حتماً بگذرونید تا از هزینه‌های اضافی در پیجتون پرهیز بشه و اون هزینه ای که می کنید به مقصد مورد نظرتون شما رو برسونه.

اگر پیج اینستاگرام من رو ندارید همین الان فالوش کنید چون که هر روز من آموزشهای مفید و ارزشمندی را به صورت رایگان داخل پیج اینستاگرامم منتشر می کنم

1 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *