تاثیر برجام بر اینستاگرام

تاثیر برجام بر اینستاگرام

تاثیر برجام بر اینستاگرام شاید در ابتدا این سوال را از خودتان بپرسید که از چه ربطی داره برجام کجا اینستاگرام کجا , ولی توی این ویدیو من بهتون میگم که چه اتفاق‌هایی میافته اگر توافق بشه بین ایران و آمریکا.

دو تا از قابلیت های خیلی مهم اینستاگرام که داخل ویدیو گفتم برای ما تحریم هستند و از سمت فیس‌بوک که دارنده اینستاگرام هستش این تحریم‌ها اعمال شده

این دو قابلیت عبارتند از شاپ اینستاگرام (shop) اولین گزینه شاپ اینستاگرام هستش که برای ما ایرانی‌ها تحریم هستش و ما نمی‌توانیم از شاپ اینستاگرام استفاده کنیم.

شاپ اینستاگرام چیست؟

شما وقتی یک محصول رو داخل اینستاگرام معرفی می کنید میتونید اون جنس رو تگ کنید و وصل کنید به سایتتون و شخص به راحتی از طریق اینستاگرام بره از سایت شما خرید کنه که این قسمت شاپ اینستاگرام هستش که برای ما تحریم هست.

هر چه ما بتونیم کاربر را راحتتر ترغیب کنیم از برای خرید ما فروش بیشتری خواهیم داشت و شاپ اینستاگرام این کار را برای ما انجام می دهد.

یکی دیگر از مواردی که اینستاگرام رو تحریم کرده پروموشن یا تبلیغات است .

تبلیغات اینستاگرام چیست؟

تبلیغات اینستاگرام فوق العاده کاربردی هست, چون که مخاطب های هدف ما رو مشخص میکنه حتی شهر مدنظر رو میتونیم مشخص کنیم و از اون طریق پست های ما و پیج ما رو تبلیغ میکنه به افرادی که دوست دارند چنین پیجی رو ببینند.

تبلیغات اینستاگرام خیلی ارزان هست حتی با دلار ۲۵ هزار تومن ,ولی فعلا در دسترس ایرانی‌ها نیست و تنها تبلیغاتی که داخل ایران هستش به صورت این هست که ما تبلیغ میدیم به پیج های پر بازده و اونا برامون تبلیغ می‌کنند.

اگر این قابلیت یعنی تبلیغات اینستاگرام فعال بشه بسیاری از افرادی که برای تبلیغات هزینه ای دریافت می کنند یا قیمت هاشون خیلی میاد پایین و کامل کسب و کارشان را از دست میدن.

تبلیغات داخل اینستاگرام در حال حاضر قیمت خیلی بالایی دارند.

شاید یکی از دلیلش همین هستش که پروموت اینستاگرام بر ایران غیرفعال و تنها راهکار تبلیغات داخل اینستاگرام پیج های بزرگ هستند.

چه اتفاقی می افته در آخر؟

در حال حاضر دو تا اتفاق میتونه بیوفته که ما این دو تا قابلیت را در دسترس داشته باشیم

1 برداشتن تحریم‌های آمریکا و باز شدن این دو قابلیت پر قدرت اینستاگرام.

2 ماهواره های ایلان‌ماسک هستش که اینترنت بدون فیلتر رو برای همه دنیا فراهم میکنه و احتمالش هست که کاربران ایرانی به سمت فیسبوک سوق داده بشند و در اونجا فیسبوک تجدیدنظر کنه برای تحریم ایرانی ها و ما بتونیم از این دو قابلیت استفاده کنیم.

در هر حال ایران جزو بهترین کشورها است که در زمینه اینستاگرام مارکتینگ فعالیت میکنه.

شما وقتی پیج های کشورهای دیگه رو نگاه می کنید در کل دنیا ,می‌بینید که ایرانیها چقدر خلاقیت می توانند داخل اینستاگرام خلق کنند و تنها دلیلش این است که واقعا محدود هستند.

ما با تمام این محدودیت ها تونستیم بهترین کاربران باشیم از نظر تولید محتوا و همین محدودیت ها باعث شده که خلاقیت خیلی از افراد شکوفا بشه.

اگر پیج اینستاگرام من را دنبال می کنی همین الان وارد شو و هر دو پیج من رو فالو کن .

نظر شما خیلی برام مهمه ,زیر همین پست برای من کامنت کن به نظر شما در مورد تاثیر برجام بر اینستاگرام چیه ؟ با نظر من هم عقیده هستید که ایرانی‌ها بهترین تولید محتوا گر ها هستند داخل دنیا؟

آموزش جامع تدوین با موبایل تدوینگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *