بازگردانی پیج دیسیبل شده | بازگردانی پیج هک شده | بازگردانی محدودیت سنی اینستاگرام

بازگردانی پیج دیسیبل شده | بازگردانی پیج هک شده | بازگردانی محدودیت سنی اینستاگرام

بازپردانی پیج دیسیبل شده , هک شده , محدودیت سنی

در صورتی که پیجتون بسته شده , دیسیبل شده , هک شده یا محدودیت سنی روش اعمال شده ما بهتون کمک میکنیم تا بازگردانی پیج اینستاگرام رو براحتی انجام بدید.

همانطور که اینستاگرام میتونه یک فضایی جالب و شگفت انگیز باشه برای ما, همون قدر هم میتونه ترسناک و دلهره آور باشه.

دلهره‌آور وقتی که پیج اینستاگرامی ما دیسیبل شده یا اینکه پیج ما رو هک میکنن یا اینکه پیج ما به دلیل محدودیت سنی در اینستاگرام می‌بندند.

پیجی که شاید سالها زحمت اون رو کشیدیم ماه‌ها تلاش کردیم براش به یکباره از بین میره و راهی نداریم به غیر اینکه یک پیج جدید اینستاگرامی بزنیم .

خیلی از افراد بعد از اینکه پیجشون دیسیبل میشه , هک میشه یا بسته میشه به فکر پیج‌جدید می‌افتند ولی سوال اینه که آیا تضمینی هست تا پیج جدیدتون هم دیسیبل , هک یا بسته نشه؟
وقتی که شما برای یک پیج سالها یا ماه ها زحمت کشیدید و پیج برای شما ارزشمند هست, باید تمام تلاشتون رو بکنید تا اون رو بازگردانی کنید.

چرا پیج من دیسیبل و بسته شد؟

دلیل از دسترس خارج شدن پیج
دلیل از دسترس خارج شدن پیج

موارد بسیار زیادی هست که باعث میشه پیج اینستاگرامی دیسیبل disable بشه.

مواردی مانند لایک کردن زیاد , فالو کردن زیاد , آنفالو کردن زیاد ,کامنت گذاشتن زیاد یا فیلترشکن استفاده کردن در پیج یا حتی خطا و باگ خود اینستاگرام که بارها و بارها شاهد اون بودیم که یک پیج رو بدون هیچ دلیل بسته.

ولی خوشبختانه اینستاگرام خودش به این اشرافیت داره که بعضی مواقع خطا های هوش مصنوعی اینستاگرام باعث میشه که پیج های اینستاگرامی بسته بشوند و به ما مهلت میده تا بتونیم این پیج رو بازگردانی کنیم.

اکثرا شما وقتی پیجتون دیسیبل بشه یک پیغام دریافت میکنید که ” در صورتی که فکر میکنید ما اشتباه میکنیم تا تاریخ ….. مهلت دارید تا به این موضوع رو ثابت کنید.

همانطور که دلایل مختلفی وجود دارد که یک پیج دیسیبل بشه در اینستاگرام, دلایل و راهکارهای متفاوتی هم وجود داره برای بازگردانی پیج های دیسیبل شده.

بازگردانی پیج کار ساده ای نیست احتیاج به تخصص در این زمینه دارد.

چرا پیج اینستاگرام من هک شد؟

دلیل-هک-شدن-پیج
دلیل-هک-شدن-پیج

همانطور که برای دیسیبل شدن پیج اینستاگرامی دلایل مختلفی وجود داره برای هک شدن پیج اینستاگرامی هم صادق هست.
پیج هایی که هک میشن در اینستاگرام, ۱۰۰% موارد امنیتی را رعایت نکردند یا اینکه آموزشی بابت این ندیدن در صورتی که آموزش ندیدید که چگونه امنیت پیج خودتون رو بالا ببرید بهتون پیشنهاد می کنم دوره اینستاگرام از صفر تا صد​ رو شرکت کنید و یک بار برای همیشه امنیت پیج خودتون رو افزایش بدید.

دلایلی که میتونه باعث بشه پیج یک شخص هک بشه انتخاب نکردن پسورد قوی, کلیک کردن روی لینک مخرب, دسترسی دادن به اشخاص غیر قابل اعتماد یا مهندسی اجتماعی و غیره موارد بسیار زیادی هست که یک شخص میتونه پیجش هک بشه.

ولی خوشبختانه اینستاگرام این موضوع رو میدونه و به ما راهکارهایی را داده تا بتونیم پیجی که داخل اینستاگرام داشتیم و هک شده رو بازگردانی کنیم.
برای بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام هم موارد بسیار زیادی هست که باید انجام بدیم تا پیج اینستاگرام شما بازگردانی شود.

بازیابی-پیج-هک-شده
بازیابی-پیج-هک-شده

در صورتی که نیاز داشتید تا تیم پشتیبانی تیکگرام روی پیج هک شده شما کار کنند و بازگردانی انجام دهد, از لینک زیر درخواست خودتون رو ثبت کنید و اطلاعات مورد نیاز رو برای تیم ما ارسال کنید.

در صورتی که پیج اینستاگرامی ما را ندارید آن را فالو کنید و با ما در ارتباط باشید.

چرا پیج من محدودیت سنی 13 سال شد؟

محدودیت-سنی-اینستاگرام
محدودیت-سنی-اینستاگرام

خیلی مواقع پیش میاد که اینستاگرام به ما پیام هایی رو نشون میده مبنی بر واکسیناسیون کرونا یا موارد خیلی زیادی که مهم نیستند و بدون اینکه اون رو بخونیم رو قبل میکنم یا تایید میکنیم ولی یکی از این پیام هایی که اینستاگرام به من میده و در صورتی که اون رو نادیده بگیریم و همینطور تایید کنیم این مورد هست که آیا شما زیر ۱۳ سال سن دارید یا نه؟

در صورتی که ما این متن رو نخونیم و تایید رو بزنیم یعنی موافقم که من زیر ۱۳ سال سن دارم محدودیت سنی اینستاگرام روی پیج شما اعمال میشه و بعد پیج شما بسته میشه و اینستاگرام دیگه به شما دسترسی نمیره تا بتونید پیجتون رو بازیابی کنید.

بعد از اینکه پیج بسته میشه اینستاگرام یک مهلتی به ما میده تا بتوانیم ثابت کنیم که ما سنمون بالاتر از ۱۳ سال هست.
برای این کار هم مواردی زیادی هست که میتونیم اعمال کنیم تا پیجتون بازیابی بشه.
در صورتی که پیج شما بسته شده و به اشتباه زدید که زیر سیزده سال سن دارید در اینستاگرام و درخواست دارید که روی پیج شما عملیات موردنیاز انجام بشه لطفاً درخواست خودتون را از طریق لینک زیر ثبت کنید و اطلاعات مورد نیاز رو به تیم پشتیبانی ارسال کنید .

در صورتی که پیج اینستاگرامی ما را ندارید از طریق لینک زیر وارد بشید و با ما در ارتباط باشید.

برای بازیابی پیج اینستاگرام دو راه حل وجود دارد :

متخصص-بازیابی-پیج-اینستاگرام
متخصص-بازیابی-پیج-اینستاگرام

یکی اینکه خود شخص به دنبال فرا گرفتن تخصص بره وشاید چندین ماه و چندین سال طول بکشه تا بتونه تخصص کسب کنه.

من این کار رو مثل این میدونم که یک شخص که سرش درد میکنه بگه من خودم باید خودم رو درمان کنم و بره تخصص مغز و اعصاب بگیره!!!!

نکته دیگه ای هم که هست اینه که خیلی از پیج هایی که دیسیبل میشن یا هک میشن یا یدلیل محدودیت سنی بسته میشن فقط چند روز به شما مهلت می دهند تا بتونیم پیج رو بازگردانی کنیم.

اگر تو این چند روز موفق شدید که شدید, اگر نشدید به طور کامل از دسترس خارج میشه و شما دیگه هیچ کاری نمی توانید انجام دهید.

یک راه حل دیگه هم هستش که شما کار رو بدید دست کاردان و از تیم پشتیبانی ما درخواست کنید تا بتوانند پیج شما رو بازگردانی کنند.

دقیقا مثل وقتی که سردرد داریم مراجعه میکنیم به یک پزشک متخصص نه اینکه بخواهیم خودمون فوق تخصص در اون زکینه رو بگیریم!!!

بازگردانی-پیج
بازگردانی-پیج

بازگردانی پیج دیسیبل شده شما , بازگردانی پیج هک شده شما و حتی اگر شما به اشتباه محدودیت سنی برای خودتون قائل شدید و اینستاگرام ‌پیجتون رو بسته متخصصین ما در این زمینه می توانند به شما کمک کنند تا پیج رو بازیابی کنید.

نکته: البته یک نکته را فراموش نکنید که درصدی از این پروسه بستگی به اینستاگرام هم دارد و این نیست که بگوییم ۱۰۰% این کار انجام شدنی هست.

ولی نکته ای که وجود داره 90% ماجرا دست ما هست شاید هم بیشتر.

در صورتیکه بازگردانی پیج خودتون رو به تیم تیکگرام بسپارید از این اطمینان دارید که موردی یافت نمیشه که تیم ما برای پیج شما انجام نداده باشیم و تمام مواردی از کوچکترین مورد تا مهم ترین اونها رو تیم ما برای شما انجام خواهند داد .

و بعد از آن باید منتظر خود اینستاگرام باشیم.

در صورتی که درخواست بازگردانی پیج اینستاگرامی تندرو از طریق تیم تیگران دارید لینک زیر کلیک کنید و بعد اطلاعات خودتون رو در قسمت توضیحات برای ما ارسال کنید.

پیج اینستاگرامی ما رو حتماً فالو کنید و با ما دراین پلتفرم در ارتباط باشید.

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

9 نظر

  1. سلام میخواستم کمکم کنید پیجم بخاطر سن قفل شد درخواست تجدید نظر هم کردم ارسال وقتی میزنی ارسال میشه باید پیامی بیاد که رفته یا نه بعد از چند روز جواب میدن پیجمم کارهای دستیمه میفروشم divarkob_1374@کمکم کنید توروخدا

  2. سلام میخواستم کمکم کنید برای اینستام قفل شده بخاطر سن ۱۳سال میزنه سنمو ۲۵سالمه درخواست تجدید نظرم کردم ارسال زدم باید پیامی بیاد که ارسال شده چند دیگه جواب میدن این پیجم کارهای دستی میفروشمdivarkob_1374@
    میشه برگرده،😭😭

  3. سلام پیجم قفل شده بخاطر سنم اشتباهی شده من بیستو دوسالمه ولی زیر سیزده میزنه درخواست تجدیدنظردادم ولی خطامیدن همش😭😭😭

  4. سلام من پیجم به علت محدودیت سنی قفل شده.
    خواهشا کمکم کنید
    مراحل بازیابی هم رفت ولی خطا میده .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *