افزایش فالور ۱۰۰۰۰ تایی فقط با یک پست

افزایش فالور ۱۰۰۰۰ تایی فقط با یک پست

افزایش فالور

افزایش فالور ۱۰۰۰۰ تایی فقط با یک پست ، تیتری که خیلی از پیج ها در حال حاضر از آن استفاده می‌کنند و با استفاده از این آمارها, اقدام به فروش پکیج های آموزشی و دوره‌های آموزشی خودشان را می‌کنند.

افزایش فالوور یکی از بزرگترین دغدغه های افرادی هستش که در اینستاگرام در حال فعالیت و کسب درآمد هستند.

زن در حال افزایش فالور

چون هرچقدر که ما فالوور بیشتری بتونیم جذب کنیم و فالوور بیشتری داشته باشیم , خوب طبعاً افراد بیشتری محصولات ما , پست‌های ما و محتوای ما را می‌بینند.

پس کاملاً معقول و منطقی هستش که افرادی که در هر پلتفرمی مانند اینستاگرام فعالیت می‌کنند باید به دنبال بازدید بیشتر و افزایش فالور بیشتری باشند که آنها را ببینند و محصولاتشان را بخرند.

به همین دلیل افراد به دنبال افزایش فالوور هستند که دونوع دارند:

1. نوع اول به صورت مصنوعی و فالوور فیک هست برای کسب اعتبار و پز دادن دروغی.

2. نوع دوم برای افزایش فالوور طبیعی و آموزش دیدن اصولی هست.

ولی متاسفانه در حوزه آموزش هم ما کلاهبردارهایی داریم که از این بی اطلاعی افراد در حال سودجویی هستند.

افرادی که وعده های دروغین می‌دهند, بنز و BMW رو نشون میدن و میگن اگر می خوای به این بنز یا BMW برسی و اگر می‌خوای به تعداد فالوور من برسی باید حتماً پکیج های آموزشی من رو بگذرونی.

یک دوست مشترک با یکی از کلاهبردارن افزایش فالور

کلاهبرداران افزایش فالور

من یک دوست مشترک دارم با یکی از این افرادی که در این حوزه در حال فعالیت هستش و اسم این شخص رو من نمیارم به این دلیل که خیلی معروف هستند و خیلی از افراد اون رو می شناسند.

این شخص تعداد زیادی فالوور و همینطور ماشین های لوکس داره ولی اصل ماجرا و حقیقت ماجرا اینه که بسیاری از فالوور های این شخص فیک هستند و در ابتدای فعالیتش این فالوورهای فیک رو برای خودش زده و همینطور از ماشین های رنتی استفاده میکنه.

و متاسفانه از همین طریق کسب درآمد خیلی زیادی رسیده که شاید هم در آینده بتونه همین ماشین ها رو با پول خودش هم بخره.

من امیدوارم که این شخص موفق باشه و همینطور پله‌های ترقی را طی کنه, ولی من با روشش مشکل دارم که خودش هم از طریق مصنوعی بالا اومده و با نمایش گذاشتن ماشین و ثروتی که همه هم به صورت پوشالی هستند داره کسب درآمد می‌کنه.

پس دلیل نمیشه که یک شخصی اگر یک پست خودش رو داره نمایش میده که ۱۰ هزار تا فالوور از اون تونسته جذب کنه, حتما بتونه به من نوعی هم آموزش بده با یک ویدیوی دو ساعته.

این شخص اگر به صورت واقعی و طبیعی این کارو کرده باشه تلاش‌های پشت این پست رو به شما نمیگه و صرفاً یک سری موارد ابتدایی میگه که فقط پکیج ها و دوره های آموزشی رو بهتون بفروشه.

من در ویدیو بالا به طور کامل توضیح دادم که این این افراد به چه صورت می‌توانند با یک پست ۱۰ هزار فالوور جذب کنند و افزایش فالوور داشته باشند.

دوستان موارد بسیار زیادی هستند که ما را کمک می‌کنن برای جذب فالوور در اینستاگرام ولی موردی که اصلی و اساسی تر از همه اینها هست استمرار و تکرار هستش, با اصولی درست و منطقی.

اگر با اصول درست و منطقی اینستاگرام آشنایی ندارید من در دوره آموزش اینستاگرام از صفر تا صد​ تمامی موارد رو به صورت ویدیویی و تصویری به شما آموزش دادم.

اگر اینستاگرامم من رو ندارید به شدت بهتون پیشنهاد می کنم که همین الان بریم فالوش کنین چون هر روز یک آموزش مفید و ارزشمند داخل پیج اینستاگرامم به صورت رایگان در اختیارتون قرار میدم.

آموزش جامع تدوین با موبایل تدوینگرام

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *