استخدام تایپیست به صورت رایگان و همیشگی

استخدام تایپیست به صورت رایگان و همیشگی

تایپیست

در زمانی شاید دور از ذهن ها بود و کسی فکر نمی کرد یک شخصی بتونه با همین گوشی که توی دستاش هست یک نویسنده بشه یا یک تایپیست برای خودش استخدام کنه اون هم به صورت رایگان و مجانی برای همیشه و همه جا.

فقط کافیه که هر وقت احتیاج داشتید یک متنی رو تایپ کنید گوشی رو از جیبتون خارج کنیدو برنامه رو باز کنید و بعد هر آنچه که دوست دارید رو بگید دقیقاً همانند چیزی که من الان دارم انجام میدم و این برنامه کاربردی و فوق العاده اون صوت رو برای شما تایپ می کنه .

نکته جالب این برنامه اینه که خطای خیلی کمی نسبت به برنامه های مشابه خودش از اون چه که شما گفتید و اون تایپ میکنه وجود داره.

آموزش جامع تدوین با موبایل تدوینگرام

خب البته این یک امر عادی و طبیعی هستش نسبت که به لهجه , تن صدا و حتی میکروفون گوشی شما متفاوت هست.

در این برنامه سعی کنید به صورت روتین و عادی و شمرده شمرده صحبت کنیم تا از اشتباه تایپ شدن اون چه که شما دارید صحبت میکنید جلوگیری بشه.

یکی از قابلیت های این برنامه این هست که شما آن چه که داره تایپ می کنه براتون رو میتونید داخل برنامه سیو کنید؛ هم عنوان داره هم بدنه اصلی متن و هر وقت که نیاز دارید میتونید اون رو بردارید و منتشر کنید.

شما با برنامه تبدیل صوت به متن میتونیم به راحتی حتی یک کتاب رو بنویسید و از این راه به کسب درآمد برسید!

بهتون پیشنهاد میکنم این آموزش ساخت عکس مدلینگ در ۳ ثانیه رو از دست ندید.

یا هزینه‌ای که بابت تایپیست شما متقبل می شدید و همینطور زمانی که صرف می کردید رو به حداقل برسونید و این سرمایه رو در جای دیگه در کتاب خودتون استفاده کنید.

با برنامه تبدیل صوت به متن شما میتونید ساعت ها و روزها میلیون ها کلمه بنویسید بدون اینکه یک کلمه تایپ کرده باشید یا با خودکار روی کاغذ نوشته باشید!

این برنامه رو هم میتونید از داخل کانال تلگرام من و همینطور چندین برنامه کاربردی دیگر را دانلود کنید.

در صورتی که پیج اینستاگرام من رو نداری بهتون پیشنهاد می کنم همین الان دنبالش کنید چون داخل اون آموزش های بسیار جذاب را به صورت رایگان منتشر می‌کنیم

دوره-جامع-انفجار-اینستاگرام

آموزش‌های جدید

اعتماد شما اعتبار ما 

2 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *