آنباکس رینگ لایت ۱۸ اینچی

آنباکس رینگ لایت ۱۸ اینچی

رینگ لایت یا رینگلایت یکی از ابزارهایی است که خیلی مورد استفاده قرار میگیره و خیلی کاربردی هست برای ما در تولید محتوا برای شبکه های مجازی.

شما هر چقدر هم که مطلبتون مفید باشه, هر چقدر که صداتون و قیافتون خوب باشه ولی اگه نتونید کیفیت خوبی را به مخاطب ارائه بدید شما دیده نخواهید شد.

یکی از المان هایی که روی کیفیت تاثیر میزاره نور خوبه اگه شما نور خوبی روی سوژه تون نباشه, روی محصولتون یا حتی روی خودتون نباشه؛ شما خوب نمیتونید پرزنت کنید , هم خودتون رو ,هم محصولاتون رو و هم پیجتون رو.

رینگ لایت برای تولید محتوا

چه نورپردازی برای شبکه های مجازی مناسب هست

نورپردازی مختلفی است که ما می‌توانیم از اونها استفاده کنیم, پروژکتورهای حرفه‌ای برای فیلم های سینمایی که استفاده میشه و چندین و چند تا پروژکتور میتونیم استفاده کنیم که سایه روی سوژه نیفته.

به طور مثال من خودم از پروژکتور استفاده می کنم بعضی وقتا که نور خوبی رو من از بیرون دارم دریافت می‌کنم و از خورشید دارم دریافت می کنم یک طرف صورتم که سایه می افته رو از پروژکتور استفاده می کنم و نور خوبی رو بهم میده.

ولی مسئله اینجاست که دوتا نور تولید میشه یک نور خورشید و یک پروژکتور پس ما باید از چندین پروژکتور استفاده کنیم یکی سمت چپ یکی سمت راست یکی از بالا و یکی از پشت که به صورت حرفه‌ای ما بهترین فیلمبرداری رو کنیم.

آموزش جامع تدوین با موبایل تدوینگرام

ما میتونیم از این روش استفاده کنیم یا اینکه از رینگ لایت استفاده کنیم که هم هزینه خیلی پایین تری داره برای ما هم قابل حمل تر , هم سرعت ما رو میبره بالا و یک نور خیلی خوبی به ما میده برای تولید محتوا .

رینگ لایت تنها در تولید محتوا کاربرد نداره بلکه داخل لایو هامون که با مخاطب به صورت مستقیم درگیر هستیم و نمیتونیم ادیت کنیم نور هامون رو ,میتونه نور خیلی خوبی را به ما بده که بتونم کیفیت خیلی بهتری رو در اختیار افراد قرار بدیم.

همانطور که ما در بالا در مورد رینگ لایت توضیح دادیم , متوجه شدیم که یکی از ملزومات تولید محتوا برای ما حتی اگر بخواهیم از پروژکتورهای حرفه ای استفاده کنیم و چندین پروژکتور نصب کنیم برای تولید محتوا بازهم رینگ‌لایت مورد استفاده قرار می گیره.

همانطور که من دیگه از پروژکتور استفاده نمی کنم و فقط از رینگلایت برای تولید محتوا استفاده می کنم.

حلقه داخل چشم رینگ لایت

یکی دیگر از جذابیت های رینگ لایت حلقه ای هستش که داخل چشم ما میندازه و خیلی ویدیو رو جذاب نشون میده مخصوصا وقتی که خیلی نزدیک هستیم به دوربین ؛ حلقه ای که داخل چشم به وجود میاد خیلیها دنبالش هستن که فقط و فقط از طریق رینگ لایت قابل ساختن هست.

رینگلایت نه تنها در تولید محتوا مورد استفاده هستش بلکه داخل عکاسی های حرفه‌ای و دندانپزشکی ها آرایشگاه ها و خیلی از جاهای دیگه ای که نور خیلی خوبی میخوان سایه روی سوژه نیوفته استفاده میشه.

موارد استفاده رینگ لایت

قیمت رینگ لایت

در حال حاضر قیمت رینگ لایت به دلیل نوسانات بازار افزایش پیدا کرده, شما هم میتونید رینگ لایت رو خودتون درست کنید و هم میتونید سفارش بدید از شخصی که خارج از کشور هست برای شما بیاره ؛ به طور مثال همانطور که تو ویدیوی پایین گفتم من اون رو ۴۰ دلار خریدم.

در صورتی که در ایران یک رینگ لایت ۱۸ اینچی تقریباً ۳ میلیون تومان هزینه میبره.

اگر از شرایط دو گزینه بالایی , یعنی مسافر خارج از کشور ایران یا اینکه خودتون درست کنید رو ندارید بهتون پیشنهاد می کنم هزینه کنید چون هزینه درست هست برای تجهیزات تولید محتوا تون.

اگر صفحه اینستاگرام من رو ندارید همین الان وارد لینک بشید و من رو فالو کنید که هر روز من محتوای آموزشی فوق العاده ارزشمند ای برات ارائه میدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *